اخذ ویزا مالزی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا مالزی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا مالزی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا مالزی
اخذ ویزا مالزی

اخذ ویزا مالزی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا مالزی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا مالزی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا مالزی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا مالزی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا مالزی

شروط و الزامات اخذ ویزا مالزی

مراحل اخذ ویزا مالزی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا مالزی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا مالزی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا مالزی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

تعداد زیادی از اتباع خارجی که مایل به بازدید از مالزی هستند لازم است برای ورود و اخذ ویزا مالزی اقدام کنند. در حال حاضر انواع مختلف ویزا برای سفر به مالزی موجود است. نوع ویزایی که فرد برای سفر به مالزی نیاز دارد، به تابعیت و هدف سفر بستگی دارد.

 این را هم باید افزود که کلیه بازدید کنندگان خارجی پس از ورود به بندر ورودی، باید گذرنامه با حداقل اعتبار شش ماه داشته باشند. به خاطر داشته باشید که می توانید برای ارائه درخواست ویزای خود، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی، مهاجرتی ثبتا اقدام کنید. کارشناسان مجرب و حرفه ای این موسسه، می توانند شما را در انجام این فرآیند یاری نمایند.

انواع ویزای ورودی به مالزی

هنگام اخذ ویزا مالزی ، درخواهید یافت که این کشور ویزای یکبار ورود را به اتباع خارجی که با هدف بازدید گردشگری که مایل به ورود به این کشور هستند، ارائه می دهد. همانطور که از نام آن مشخص است، این نوع ویزای مالزی فقط یک بار ورود به کشور را برای دارنده مجاز می کند. این ویزای ورود به مالزی، از تاریخ صدور تا سه ماه اعتبار دارد.

از سویی دیگر، ویزای ورود چندگانه به مالزی برای اتباع خارجی صادر می شود که برای امور تجاری یا امور دولتی، نیاز به ورود به این کشور دارند. این نوع ویزا نیز پس از تأیید، برای یک دوره در مدت سه تا دوازده ماه از تاریخ صدور معتبر است.

شهروندان هندی و چینی که مایل به دیدار از مالزی با هدف گردشگری هستند، نیز واجد شرایط اخذ ویزا مالزی با ورودی چندگانه می باشند. با ورود به مالزی با این نوع ویزا ، تا 30 روز اقامت به دارنده تعلق می گیرد. توجه به این نکته ضروری است که اشاره کنیم، اقامت قابل تمدید نیست.

اخذ ویزا مالزی نوع ترانزیت

ویزای ترانزیت مالزی برای مسافرانی صادر می شود که قصد دارند هنگام حمل و نقل به کشورهای دیگر، به مالزی وارد شوند. با این حال، اگر مسافر از فرودگاه خارج نشود، نیازی به گرفتن ویزای ترانزیت نیست. ویزای ترانزیت برای مالزی فقط در صورتی لازم است که فرد از فرودگاه خارج شده و برای مدت کوتاهی در مالزی اقامت داشته باشد.

از آنجا که برخی از کشورها از ورود بدون ویزا به مالزی استفاده نمی کنند، برای اقامت حداکثر 120 ساعت هنگام ترانزیت از طریق فرودگاه بین المللی کوالالامپور می توانند گذرگاه حمل و نقل رایگان دریافت کرد. مسافر باید یک بلیط به مقصد داشته باشد که از کوالالامپور حرکت کرده و پرواز باید توسط مالزی انجام شود.

اخذ ویزا مالزی

ویزای eNTRI مالزی

در مسیر و روند اخذ ویزا مالزی ، این دولت سیستم ثبت الکترونیکی سفر و اطلاعات را برای شهروندان خارجی معرفی کرد. eNTRI مجوز سفر الکترونیکی است که به مالک آن اجازه می دهد 15 روز در مالزی اقامت داشته باشد. مسافران باید توجه داشته باشند که معافیت ویزای eNTRI فقط یکبار ورود است.

دریافت ویزای eNTRI مالزی یک پروسه ساده است. eNTRI را می توان به راحتی از طریق اینترنت تکمیل کرد، متقاضیان باید مشخصات شخصی و اطلاعات گذرنامه را ارائه دهند. اکثر برنامه های eNTRI طی یک روز کاری پردازش و تأیید می شوند. ویزا از لحظه صدور 3 ماه اعتبار دارد. پس از استفاده از ویزای eNTRI ، دارنده باید تا 3 ماه صبر کند تا بتواند برای eNTRI جدید درخواست کند.

اخذ ویزا مالزی هنگام ورود

ویزای ورود به مالزی تحت شرایط خاص موجود است. اتباع خارجی که مستقیماً از سنگاپور، اندونزی یا تایلند وارد کشور می شوند و دارای ویزای معتبر برای هر یک از این سه کشور هستند، می توانند در هنگام ورود برای اقامت حداکثر هفت روز ویزا دریافت کنند.

 برای اخذ ویزا مالزی ، می توانید آن را در فرودگاه های کوالالامپور، جوهور باهرو، کوتا کینابالی و پنانگ دریافت کنید. با این حال، مسافر باید بلیط پرواز برگشت خود را ارائه دهد و اثبات کند که حداقل 1000 دلار همراه دارد.

این نکته را نیز باید افزود که eVisa پزشکی مالزی در دسترس بیمارانی است که مایلند برای درمان پزشکی به مالزی سفر کنند. برای درخواست موفقیت آمیز و ویزای پزشکی آنلاین مالزی، متقاضیان نیاز به شرایط خاصی دارند که شامل قرار ملاقات پزشکی با بیمارستان عضو MHTC شورای سفر بهداشت و درمان مالزی و ارسال نامه ملاقات بیمارستان است.

حمل و نقل بدون ویزای TWOV

همچنین توجه داشته باشید که برای اخذ ویزا مالزی ، می توان از شرایط حمل و نقل بدون ویزا TWOV استفاده نمود که حداکثر برای 120 ساعت توقف در مالزی قابل اجرا است. با این حال، اعطای مجوز بدون ویزا TWOV صرفاً به اختیار مهاجرت مالزی است. حتی اگر مسافران تمام معیارهای لازم را داشته باشند.

این را باید در نظر داشته باشید که تنها از طریق همان فرودگاه بایستی وارد شده و حرکت کنید. ضمن آنکه دارای یک بلیط معتبر بوده و ویزای ورودی واحد (SEV) یا ویزای ورود چندگانه (MEV) صادر شده از کشورهایی همچون ژاپن، چین، استرالیا، کره جنوبی یا تایوان داشته باشید. همچنین گذرنامه باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

ضمن آنکه یک کارت معتبر بلند مدت که شامل اجازه کار، کارت مهاجرت به خارج، کارت دانشجویی یا کارت اقامت دائم است، نیاز است.

نحوه ارائه درخواست ویزا مالزی

لازم به ذکر است که اخذ ویزا مالزی ، باید در نزدیکترین دفتر نمایندگی مالزی در خارج از کشور انجام شود. مسافران همچنین می توانند از طریق سیستم I-Visa به صورت آنلاین برای درخواست آنلاین خود اقدام کنند. برای دریافت ویزای بدون مرجع، نیاز است که ابتدا درخواست خود را کامل نمایید.

 سپس به همراه دو نسخه از کپی گذرنامه متقاضی، دو نسخه از فتوکپی درخواست ویزا طبق فرم IMM.47، دو قطعه عکس به اندازه گذرنامه متقاضی، اصل و فتوکپی بلیط تأیید شده و برگشتی آن، صورت حساب بانکی، دعوت نامه و پرداخت هزینه ویزا مراحل تکمیل درخواست خود را کامل کنید. توجه داشته باشید که ویزا بدون مرجع، به منظور بازدید اجتماعی الزامی است.

ضمن آنکه ویزا با مرجع برای دانشجویان، مسافران با اهداف کاری، افراد تحت تکفل لازم است که پس از مراجعه و تأیید درخواست توسط اداره مهاجرت مالزی صادر می شود. شما می توانید برای آن که روند اخذ ویزا مالزی را راحت تر طی نمایید، با کارشناسان ثبتا مشورت نموده و اطلاعات کافی را کسب کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب