اخذ ویزا مراکش

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا مراکش را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا مراکش را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا مراکش
اخذ ویزا مراکش

اخذ ویزا مراکش

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا مراکش در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا مراکش را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا مراکش نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا مراکش میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا مراکش

شروط و الزامات اخذ ویزا مراکش

مراحل اخذ ویزا مراکش

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا مراکش میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا مراکش را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا مراکش

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا مراکش

شما می توانید به آسانی از طریق این راهنمای اخذ ویزا مراکش ، هر آنچه در مورد سیاست ویزای مراکش در مورد ملیت های مختلف در سراسر جهان، انواع مختلف ویزا و شرایط خاص حمایت از ویزا لازم است را بیاموزید. به این نکته توجه داشته باشید که قبل از ارائه درخواست ویزا به مراکش، داشتن بلیط پرواز برنامه ریزی شده ضروری است.

مراکش با بسیاری از کشورهای جهان توافق نامه های دوجانبه یا چندجانبه زیادی دارد که روند ویزا را تغییر داده و ورود این افراد را برای ورود بدون ویزا به مراکش امکان پذیر می کند. کشورهایی همچون الجزایر، آرژانتین، استرالیا، اتریش، برزیل یا بلژیک، واجد شرایط ورود بدون ویزا به مراکش برای مدت 90 روز در یک دوره 180 روزه هستند. این کشورها نیاز دارند تا سی روز در این کشور اقامت داشته باشند. شما می توانید برای ارائه درخواست ویزای مراکش ، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

انواع ویزای مراکش

در اینجا به معرفی انواع ویزای مراکش می پردازیم که بسته به مدت زمان و هدف اقامت متفاوت است. برای اخذ ویزا مراکش و دریافت ویزای کوتاه مدت که می توانید در مدت محدود 90 روز درخواست داده و در یک دوره 180 روزه به مراکش سفر کنید. از جمله ویزاهای کوتاه مدت می توان به ویزای توریستی مراکش اشاره نمود.

ویزای توریستی مراکش برای افراد یا گروه هایی است که به هدف گشت و گذار به مراکش وارد می شوند.البته ورود به این کشور بدون ویزا برای بسیاری از ملیت های سراسر جهان با مدت زمان حداکثر 90 روز امکان پذیر است. اگر ملیت شما واجد شرایط ورود بدون ویزا به مراکش نیست، ضرورت دارد که برای اخذ ویزا مراکش اقدام کرده و اسناد و مدارک لازم را آماده نمایید. مدارکی مانند تمکن مالی کافی، اثبات محل اقامت و بیمه سفر را که از طریق مدت اقامت و بلیط پرواز برگشت معتبر است، ارائه دهید.

ویزای مراکش برای تجارت

ویزای تجاری مراکش به افرادی اعطا می شود که قصد دارند برای اهداف مربوط به تجارت به این کشور سفر کنند. این شهروندان خارجی نمی توانند با ویزای تجاری خود کار کنند و این ویزا به هدف فعالیت های بدون حقوق  و بدون نیروی کار یا شغل سودآور صادر می شود. همچنین باید مدارکی مستند در خصوص دعوت از سوی سازمان های حرفه ای نیز ارائه گردد.

از سویی دیگر، در صورتی که برای ملاقات خانوادگی یا دوستان مراكشی به این کشور اقدام می کنید، لازم است برای ویزای بازدید اقدام کنید که برای افرادی كه مایل به ملاقات با یكی از اعضای خانواده یا دوست مقیم مراكش هستند، صادر می شود. بدین منظور، همراه داشتن دعوت نامه از شخصی که میزبان شما می باشد نیاز بوده و همچنین اظهارنامه کتبی متقاضی که متعهد به انجام فعالیت های حرفه ای نیست، امری حیاتی خواهد بود.

اخذ ویزا مراکش

ویزای آموزش کوتاه مدت تحصیلی مراکش

اخذ ویزا مراکش از فعالیت های فرهنگی یا تحصیلی نیز برای کسانی صادر می شود که قصد شرکت در یک رویداد فرهنگی یا دوره آموزشی کوتاه مدت را دارند. در این خصوص دعوتنامه از انجمن میزبان و اسناد تأیید از طرف وزارت نظارت باید در این درخواست گنجانده شود.

ویزای تحصیلی یا کارآموزی کوتاه مدت مراکش برای دانشجویان بین المللی صادر می شود که مایل به تحصیل در مراکش برای پروژه های دانشگاهی یا موقعیت های خاص کمتر از سه ماه هستند. متقاضی باید اسناد و مدارک کافی برای تأمین معاش، اثبات اعتبار را به همراه داشته باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا مراکش

اگر ملیت شما واجد شرایط ورود بدون ویزا یا ویزای آنلاین به مراکش نیست، لازم است اسنادی را مطابق با سیاست ویزای مراکش آماده کرده و ارائه نمایید. اولین مرحله برای این کار و اخذ ویزا مراکش این است که فرم درخواست ویزای خود را به درستی و کامل، پر نمایید.

همچنین لازم است که اصل و دو فتوکپی گذرنامه را به مدارک خود پیوست کرده و دو عکس به اندازه گذرنامه داشته باشید. ضمن آن که بلیط پرواز برگشت و اثبات محل اقامت و تمکن مالی کافی که مدت اقامت شما را پوشش می دهد، نیز از الزامات مدارک ویزای مراکش است. بیمه سفر و رسید هزینه ویزای مراکش نیز منظور شود.

ویزای حمایت مراکش

اگر متقاضی نتواند در طول مدت اقامت به تنهایی هزینه های خود را برای اهداف آموزشی یا گردشگری تأمین کند، در مراکش حمایت مالی ویزا لازم است. یک حامی مالی می تواند پدر و مادر، خواهر و برادر، سایر اقوام یا یک دوست باشد. با این حال، اگر اسپانسر از اقوام درجه یک باشد و اجازه اقامت دائم یا تابعیت در مراکش را داشته باشد، شانس دریافت ویزا را افزایش می دهد. اسناد مورد نیاز اسپانسر شامل یک نامه تأیید نیاز است که رابطه با متقاضی، نحوه و هزینه هایی که قرار است توسط اسپانسر تأمین شود و اطلاعات تماس متقاضی و حامی مالی به وضوح بیان شده باشد.

همچنین اگر اسپانسر مقیم یا شهروند مراکش باشد، یک دعوت نامه محضری با جزئیات محل اقامت نیاز است. رونوشت اسکن شده شناسنامه یا گذرنامه و اثبات وجوه کافی مانند صورت حساب های بانکی یا فیش حقوقی به همراه اثبات املاک یا مالکیت تجاری نیز لازم خواهد بود.

قوانین ویزای مراکش

بسیاری از کشورها در سراسر جهان می توانند بدون ویزا وارد مراکش شوند. اگر کشور شما واجد شرایط ورود بدون ویزا به مراکش نیست، باید برای اخذ ویزا مراکش اقدام نمایید و برای این منظور، توصیه می شود ابتدا به درستی قوانین ویزای این کشور را در نظر بگیرید.

گذرنامه شما باید بیش از شش ماه از روز پیش بینی شده ورود به مراکش اعتبار داشته و دارای حداقل یک صفحه خالی برای مهر زنی باشد. همچنین گذرنامه نباید بیش از ده سال باشد. در این خصوص می توانید از خدمات مشاوره ثبتا استفاده کنید.

لازم به ذکر است که شهروندان کشورهای شینگن هنگام ورود به مراکش مشکلی نخواهند داشت. زیرا واجد شرایط ورود بدون ویزا به این کشور هستند. همچنین شهروندان ایالات متحده، انگلستان و کانادا می توانند بدون ویزا وارد مراکش شوند، در صورتی که گذرنامه آنها بیش از شش ماه از زمان پیش بینی شده ورود به مراکش اعتبار داشته باشد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب