اخذ ویزا مصر

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا مصر را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا مصر را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۷ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا مصر
اخذ ویزا مصر

اخذ ویزا مصر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا مصر در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا مصر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا مصر نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا مصر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا مصر

شروط و الزامات اخذ ویزا مصر

مراحل اخذ ویزا مصر

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا مصر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا مصر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا مصر

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا مصر

برای بازدید از مصر برای اهداف توریستی، مسافران واجد شرایط باید برای اخذ ویزا مصر اقدام کرده و درخواست ویزای توریستی آنلاین مصوب را برای مصر انجام دهند. eVisa گردشگری بصورت کاملاً آنلاین قبل از سفر به مصر قابل دسترسی بوده و راهی ساده و مطمئن برای ورود به کشور با مجوز از قبل تأیید شده، می باشد.

همچنین ویزای توریستی به بازدیدکنندگان خارجی اجازه می دهد تا برای دسترسی به جاذبه هایی مانند اهرام مصر، رودخانه نیل، استراحتگاه های ساحلی شرم الشیک، دره پادشاهان و یا دیدار با اعضای خانواده به کشور وارد شوند. با این حال، ویزای توریستی این امکان را فراهم نمی کند که شهروندان خارجی در مصر به دنبال کار یا تجارت خود باشند. در  این شرایط لازم است که برای ویزای تجاری یا اجازه کار مناسب اقدام شود. برای این کار می توانید با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

نحوه دریافت ویزای توریستی

 با هدف اخذ ویزا مصر ، eVisa بصورت کاملاً آنلاین درخواست و دریافت می شود. برای تأیید ورود به کشور، بازدیدکنندگان باید قبل از سفر به کشور، فرم درخواست ویزای توریستی مصر را تکمیل کنند. برای درخواست آنلاین eVisa ، متقاضیان باید این مراحل مشخصی را دنبال نمایند.

این مراحل شامل وارد کردن مشخصات شخصی است که از طریق فرم وب آنلاین وارد خواهید کرد. همچنین باید هزینه پردازش را از طریق کارت اعتباری پرداخت کنید. ارسال یک آدرس ایمیل معتبر که در آن ویزای تأیید شده را دریافت کنید، نیز الزام می باشد.

پس از تکمیل فرم درخواست، یک دوره پردازش 7 روزه وجود دارد و پس از تأیید، متقاضی یک eVisa مجاز را مستقیماً در صندوق ورودی ایمیل خود دریافت می کند. سپس چاپ ویزا و ارائه آن هنگام ورود به مصر به همراه گذرنامه ارائه شده در طی مراحل درخواست ضروری خواهد بود.

ویزای الکترونیکی مصر

از eVisa فقط می توان به همراه اطلاعات گذرنامه ای که در زمان درخواست ارائه شده است، استفاده کرد. اگر این سند قبل از ورود به مصر جایگزین شده باشد، ویزای اعطا شده قبلی دیگر معتبر نخواهد بود. برای بازدید از مصر، روند درخواست جدید جهت اخذ ویزا مصر ، باید با گذرنامه جدید تکمیل شود.

به عنوان یک گزینه جایگزین، دولت مصر به بازدیدکنندگان از همان 46 کشور واجد شرایط، ویزای هنگام ورود اعطا می کند که در بندر ورودی مسافر حاصل می شود. با این حال، این روند می تواند منجر به زمان انتظار طولانی تر هنگام ورود هنگام ترخیص گمرک و مهاجرت شود. بازدید کنندگان همچنین باید شرایط مورد نظر را داشته باشند در غیر این صورت ممکن است از ورود آن ها به مصر جلوگیری کنند.

اخذ ویزا مصر

تفاوت ویزای توریستی تک ورودی و چند ورودی

هنگام اخذ ویزا مصر، باید در نظر داشته باشید که دو نوع مختلف ویزا برای گردشگرانی که از مصر بازدید می کنند، وجود دارد. ویزای یکبار ورود برای یک سفر یکبار به جمهوری عربی مصر است و ویزای چند ورودی برای افرادی است که بطور منظم و طی چند ماه به این کشور سفر می کنند.

ویزای توریستی یکبار ورود به مسافران اجازه می دهد 30 روز در مصر برای اهداف گردشگری اقامت داشته باشند. اگر برای وارد شدن به بندر ورودی مصر استفاده شود، eVisa برای استفاده دوم معتبر نخواهد بود. برای سفر دوباره به مصر، یک eVisa معتبر دیگر باید تهیه شود.

اما ویزای توریستی چند بار ورود به کشور مصر، برای بیش از یک بار از طریق مرزهای ملی در یک دوره 6 ماهه امکان پذیر است. این مجوز به شهروند خارجی اجازه می دهد که در این مدت اعتبار 30 روز در هر ورود اقامت داشته باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا مصر

برای اخذ ویزا مصر تایید شده، متقاضیان باید حداقل شرایط ویزای دولت مصر را داشته باشند. این امر مستلزم آن است که مسافران خارجی اطلاعات امنیتی لازم را به همراه جزئیات اسناد هویتی خود ارائه دهند. همچنین لازم است که گذرنامه ای با بیش از 6 ماه اعتبار باقیمانده داشته  و فرم درخواست ویزا را کامل نماید.

ارسال یک آدرس ایمیل معتبر که برای دریافت eVisa تأیید شده استفاده می شود و داشتن آدرس هتل یا مقصد اقامت در مصر ضرورت دارد. همچنین در صورتی که با هدف کار یا تحصیل و یا تجارت به این کشور سفر می کنید، لازم است که دعوت نامه رسمی از میزبان خود داشته باشید. برای ارائه درخواست ویزای خود می توانید با ثبتا همراه باشید.

مدت اعتبار ویزای توریستی مصر

اخذ ویزا مصر و ویزای توریستی این کشور، از تاریخ صدور 3 ماه اعتبار دارد. اگر قبل از سپری شدن این دوره زمانی استفاده نشود  منقضی می شود و قبل از ورود به مصر نیاز به درخواست ویزا، پردازش و اخذ eVisa دیگری است. اگر در این مدت به مصر سفر کنید، ویزا برای 30 روز دیگر از تاریخ ورود به داخل کشور معتبر خواهد بود. اما در مورد ویزای توریستی چند بار ورود، مدت اقامت می تواند تا 30 روز باشد و می تواند در مدت زمان 6 ماه از ورود اولیه استفاده شود.

تقریباً همه اتباع خارجی برای ورود به مصر نیاز به ویزا دارند. فقط شهروندان 9 کشور می توانند بدون ویزا به مصر سفر کنند که این کشورها شامل بحرین، هنگ کنگ، کویت، لبنان، ماکائو، عمان، عربستان سعودی، امارات و مالزی هستند. توجه داشته باشید که در صورتی که به صورت آنلاین اقدام نمی کنید، نیاز است تا از طریق قرار ملاقات با سفارت مصر و یا کنسولگری اقدام کرده که این روند پردازش ممکن است از 10 تا 15 روز کاری طول بکشد.

اخذ ویزا مصر بصورت آنلاین E-Visa

لازم به ذکر است که اتباع خارجی از 46 کشور از جمله ایالات متحده، UK و استرالیا می توانند از طریق سیستم eVisa بصورت آنلاین برای اخذ ویزا مصر و ویزای توریستی درخواست دهند. می توانید به صورت خودکار از هرجایی و هر زمان درخواست خود را ارائه دهید. شما باید از تاریخ ورود برنامه ریزی شده به مصر حداقل 6 ماه گذرنامه معتبر داشته باشید، تابعیت یکی از کشورهای واجد شرایط را داشته باشید و به درستی فرم درخواست را تکمیل کنید.

مهم است که اطمینان حاصل کنید که درخواست خود را به درستی پر کرده اید. زیرا هرگونه اشتباه منجر به رد درخواست شما می شود و بازپرداختی دریافت نخواهید کرد. بنابراین مطمئن شوید که مشخصات شما دقیقاً با اطلاعات پاسپورت مطابقت دارد. در صورت عدم پذیرش، می توانید پس از ورود به فرودگاه مصر ویزا بگیرید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب