اخذ ویزا نروژ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا نروژ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا نروژ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا نروژ
اخذ ویزا نروژ

اخذ ویزا نروژ

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا نروژ در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا نروژ را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا نروژ نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نروژ میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نروژ

شروط و الزامات اخذ ویزا نروژ

مراحل اخذ ویزا نروژ

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نروژ میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نروژ را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا نروژ

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگرچه نروژ عضوی از اتحادیه اروپا EU نیست، اما یکی از اعضای منطقه شینگن است. این بدان معناست که شما می توانید بین نروژ و سراسر منطقه شینگن که شامل 25 کشور اروپایی دیگر است آزادانه سفر کنید. مرزهای این کشورها باز است، بنابراین اخذ ویزا نروژ و برای یک کشور منطقه شینگن برای همه کشورهای منطقه شینگن مناسب است. اگر اهل کشوری در اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا EEA هستید، برای ورود به نروژ نیازی به ویزا ندارید.

اگر قصد دارید بیش از سه ماه در نروژ اقامت داشته باشید، باید برای تقاضای ویزا در نزدیک ترین کنسولگری خود مراجعه کنید. اگر مطمئن نیستید که کشور مبدا شما واجد شرایط معافیت برای ویزا است، می توانید وب سایت رسمی دولت نروژ را بررسی کنید. اگر کشور شما در این لیست نیست، لازم است برای ویزای بازدید کننده اقدام کنید. می توانید در این خصوص نیز از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شرایط ویزای نروژ

به خاطر داشته باشید که اخذ ویزا نروژ و ورود 90 روزه شما فقط در یک دوره 180 روزه خوب است، به این معنی که اگر 90 روز متوالی در منطقه شینگن بمانید، تا 90 روز بعد از آن نمی توانید دوباره وارد کشور شوید. اگر قصد دارید،  بیش از سه ماه در نروژ اقامت داشته باشید، دو ویزای بلند مدت وجود دارد که می توانید درخواست کنید.

در بیشتر موارد، مانند ویزاهای پزشکی و تجاری، شما برای ویزای اقامت موقت می توانید اقدام کنید، اما دو استثنا در خصوص ویزای سفر کوتاه مدت و ویزای اقامت بلند مدت قرار دارند که شامل ویزای تحصیل و ویزای Au pair می شود. اگر کشور شما برای معافیت ویزا در کشورهای منطقه شینگن، مانند چین، روسیه یا هند خدمات ارائه نمی کند، باید برای ویزا نروژ و درخواست ویزای توریستی خود را با کنسولگری در کشور خود در تماس باشید.

 فقط درصورتی که نروژ تنها کشور منطقه شینگن باشد که قصد سفر به آن را دارید، مقصد اصلی خود یا اولین کشوری که به آن سفر می کنید، باید از طریق سفارت مبدا برای اخذ ویزا نروژ و این ویزا اقدام کنید. همچنین شما اجازه ندارید بیش از 90 روز اقامت داشته باشید.

ارائه درخواست ویزا نروژ

در صورتی که قصد دارید به کشور زیبای نروژ سفر کنید، لازم است که همراه با فرم درخواست خود، اسنادی را ارائه دهید. علاوه بر رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا نروژ ، لازم است که گذرنامه و کپی ویزای قبلی خود را به هرماه دو عکس در قالب گذرنامه ارائه کنید.  گذرنامه شما باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

همچنین یک نسخه از رزرو بلیط برگشت به همراه تأیید بیمه مسافرتی و نامه ای حاوی هدف بازدید شما و برنامه سفر داشته و برای اثبات محل اقامت در تمام مدت اقامت در نروژ اسناد معتبری را ارائه کنید. همچنین اگر تصمیم دارید در دانشگاه نروژ تحصیل کنید، می توانید برای اخذ ویزا نروژ و ویزای تحصیلی اقدام کنید که به شما اجازه می دهد تا یک سال در نروژ اقامت داشته باشید. هنگام ثبت نام، باید مدارکی راجع به ثبت نام، توانایی حمایت مالی خود در نروژ و اسناد دوره هایی را که قصد شرکت در آن را دارید، نشان دهید.

اخذ ویزا نروژ

ویزای Au Pair

برای کسانی که مایل به زندگی طولانی مدت در نروژ هستند، ویزای Au pair نیاز است که به آن ها این امکان را می دهد تا بتوانند تا دو سال در این کشور بمانید و تا زمانی که اقامت داشته و کارهای خانوادگی و خدمات مراقبت از کودکان را به یک خانواده میزبان نروژی ارائه دهند، اجازه اقامت خواهند داشت.

 برای واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزا نروژ و این نوع از ویزا ، شما باید بین 18 تا 30 سال سن داشته و فرزندانی  نداشته باشید و این امکان وجود داشته باشد که در پایان اقامت خود در نروژ به کشور خود برگردید. هدف از اقامت شما باید تبادل فرهنگی باشد و شما و خانواده میزبان، ملزم به عقد قرارداد و گذراندن دوره های آنلاین خواهید بود و اجازه کار بیش از 30 ساعت در هفته را نخواهید داشت. در چنین شرایطی، خانواده میزبان نیز موظف به پرداخت هزینه های سفر و حتی پرداخت دوره های زبان نروژی شما خواهند بود.

نگه داشتن ویزا بیش از مدت مقرر

به طور کلی در منطقه شینگن، اگر از محدودیت 90 روزه ویزای شینگن خود خارج شوید، این احتمال وجود دارد که تا پنج سال جریمه شده و از این کشور اخراج شوید و احتمالاً از منطقه شینگن منع شوید. البته مقررات در هر کشوری متفاوت است، اما در کشور نروژ بعید است با اخراج یا ممنوعیت روبرو شوید، مگر اینکه بیش از 30 روز ویزای خود را نگه دارید. با این حال، ممکن است در سفر بعدی خود برای ورود مجدد به منطقه شینگن مشکل داشته باشید.

هنگام اخذ ویزا نروژ برخی از کشورها به دلیل جریمه های سنگین و اعمال مجازات های سختگیرانه برای چنین افرادی شهرت دارند ، اما در مورد نروژ چیزهای زیادی نوشته نشده است و جزئیات خاصی در هیچ وب سایت رسمی دولت ذکر نشده است. این احتمال وجود دارد که اگر کمتر از 30 روز بیش از برنامه در این کشور باقی بمانید و در حال خروج از منطقه شینگن هستید، عواقب خیلی شدیدی برای شما نخواهد بود.

تمدید ویزای نروژ

اگر می خواهید ویزای منطقه شینگن خود را تمدید کنید، نیاز به دلیل خوبی خواهید داشت. تمدید ویزا به دلایل بشردوستانه اعطا می شود، مانند اقامت برای ادامه درمان های پزشکی لازم، دلایل مهم شخصی، مانند تشییع جنازه یکی از اقوام یا فورس ماژور که در این موارد، برای درخواست تمدید باید با سفارت کشور خود در نروژ تماس بگیرید.

همچنین باید یادآور شویم که نروژ بخشی از منطقه شینگن است. منطقه شینگن شامل کشورهایی همچون اتریش، ایسلند، ایتالیا ، هلند، اسپانیا و سوئد است. ویزا برای هرکدام از کشورهای شینگن برای اقامت در سایر کشورهای شینگن در دوره معتبر ویزا اعتبار خواهد داشت. همچنین هنگام اخذ ویزا نروژ و تمدید آن ، باید در نظر داشته باشید که بیش از شش ماه مجاز به ماندن در منطقه شینگن نیستید. توجه داشته باشید که کلیه اتباع خارجی برای ورود به نروژ باید ویزا داشته باشند.

ورود به نروژ

هنگام ورود به نروژ و اخذ ویزا نروژ ، کلیه اتباع خارجی باید گذرنامه معتبر داشته باشند. کسانی که شهروند کشورهای شینگن هستند باید سند مسافرتی یا گذرنامه مناسب داشته باشند. اتباع شمال اروپا که در کشورهای اسکاندیناوی سفر می کنند، از ارائه گذرنامه معاف هستند.

آن دسته از اتباع خارجی که مایلند بیشترین اقامت را در نروژ در میان سایر کشورهای شینگن داشته باشند، باید ویزای خود را توسط سفارت و یا دفتر کنسولگری در کشور خود انجام دهند. در این شرایط گذرنامه برای نروژ اجباری است. کنترل گذرنامه را می توان در یک گذرگاه مجاز مرزی در محدوده منطقه شینگن انجام داد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب