اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا نپال

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۰۸ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا نپال Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا نپال * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا نپال * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا نپال * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا نپال
اخذ ویزا نپال

اخذ ویزا نپال

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا نپال در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا نپال را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا نپال نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نپال میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نپال

شروط و الزامات اخذ ویزا نپال

مراحل اخذ ویزا نپال

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نپال میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نپال را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا نپال

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا نپال

فرودگاه بین المللی تریبهوان تنها فرودگاه بین المللی نپال است. اداره مهاجرت، TIA فرودگاه بین المللی Tribhuvan را تحت نظارت خود با ارائه ویزا در هنگام ورود، برای گردشگرانی که قصد دارند از طریق پرواز به کشور نپال وارد شوند، تسهیل کرده است. البته روش اخذ ویزا نپال در هنگام ورود بسیار سریع و ساده است.

در اوج فصل گردشگری می توانید انتظار برخی از صف ها را داشته باشید. اگر می خواهید از این صف ها بگذرید، می توانید قبل از ورود خود از نمایندگی های دیپلماتیک نپال مستقر در خارج از کشور ویزا بگیرید.  اگر از مأموریت های دیپلماتیک نپال ویزا گرفته اید، پس از شش ماه از تاریخ صدور ویزا، باید وارد نپال شوید. کل اقامت شما از روزی که وارد نپال می شوید محاسبه می شود. در این خصوص می توانید اطلاعات کامل تری را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

درخواست ویزای بدو ورود نپال

ویزاهای به دست آمده در بدو ورود در مبادی ورودی و خروجی از نوع ویزاهای توریستی هستند. آنها دارای امکانات ورود مجدد چندگانه هستند. ویزای توریستی، تنها ویزای ورود به نپال است. اگر هنگام اخذ ویزا نپال ، برای مقاصدی غیر از جهانگردی گشت و گذار، تور، مسافرت، کوهنوردی، یا دیدار با دوستان و خانواده ها از نپال بازدید می کنید، هنوز باید ویزای توریستی را برای ورود به کشور دریافت کنید.

با این حال، شما باید با توجه به هدف و مدت اقامت خود در نپال، از طریق اداره مهاجرت این کشور، اسناد و مدارک لازم، نوع ویزا را تغییر دهید. اتباع کشورهایی همچون نیجریه، غنا، کامرون، افغانستان و عراق خواسته می شود تا قبل از ورود از نمایندگی های دیپلماتیک از قبیل سفارت ها و کنسولگری های دولت نپال، ویزا دریافت کنند.

چگونگی اخذ ویزا نپال از نوع توریستی

اگر قبل از سوار شدن به هواپیما ویزا نگرفته اید، لازم است چندین مراحل ساده را برای اخذ ویزا نپال و ویزای توریستی هنگام ورود به فرودگاه (TIA) دنبال کنید. ابتدا باید فرم ویزای توریستی را بصورت آنلاین پر کنید. می توانید آن را قبل از ورود به این کشور در سایت مهاجرت نپال کامل کنید.

پس از ورود به فرودگاه آن را ارائه کرده و رسید تحویل همراه با بارکد دریافت کنید. لازم است تا این رسید را چاپ کرده و برای گرفتن ویزا همراه داشته باشید. پانزده روز اعتبار داشته و بعد از آن اعتبار خود را از دست می دهد. در این صورت، باید دوباره آن را پر کنید. همچنین باید هزینه های لازم را نیز پرداخت نمایید.

سپس لازم است تا با فرم آنلاین، رسید پرداخت و گذرنامه خود به میز مهاجرت بروید. مدارک خود را برای پردازش ویزا به افسر مهاجرت تحویل دهید. در صورت تایید مدارک و فرم تکمیل شده، ویزا برای شما صادر خواهد شد.

اخذ ویزا نپال

تمدید ویزای نپال

تمدید ویزای توریستی حداقل برای 15 روز امکان پذیر است. هنگام اخذ ویزا نپال ، انواع ویزا صادر شده در فرودگاه، ویزاهای توریستی است. لازم است که برای تمدید ویزا یا تغییر دسته ویزا با اداره مهاجرت تماس بگیرید. تمدید ویزای توریستی را می توان از دفتر مهاجرت انجام داد. در عین حال تمدید ویزای غیر توریستی در صورت واجد شرایط بودن، فقط در اداره مهاجرت  برای مدت حداکثر یک سال به استثنای ویزای تجاری قابل انجام است.

لازم به ذکر است که شهروندان کشورهایی همچون چین، برزیل، روسیه و تایلند نیازی به ویزای ورودی بر اساس توافقنامه معافیت ویزا ندارند. سایر کشورها برای درخواست ویزای خود می بایست در یکی از دفاتر و نمایندگی کنسولگری یا سفارت نپال اقدام کرده و برای حداکثر 30 روز اقامت در این کشور در صورتی که برای اولین بار از نپال بازدید می کند، مجوز لازم را دریافت کند.

اهمیت اخذ ویزا نپال قبل از سفر

قبل از آمدن به نپال داشتن ویزای مناسب و اخذ ویزا نپال بسیار مهم است. ویزای مناسب برای شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله اینکه شما برای تحصیل یا کار به این کشور نقل مکان کرده اید یا ملیت شما چیست و چه مدت قصد اقامت در نپال را دارید.

برای شروع بررسی شرایط ورود به نپال و دریافت ویزا، وب سایت اداره مهاجرت این کشور بهترین گزینه است. این می تواند به شما در مورد انواع ویزاهای موجود و همچنین توضیح واجد شرایط بودن و شرایط مورد نیاز کمک کند. برخی از الزاماتی که باید انجام دهید عبارتند از شواهد وجوه موجود، مهارت ها و ارزیابی های صلاحیت، بیمه سلامت است. برخی از ویزا ها به داشتن حساب بانکی که از قبل باز شده باشند، نیاز دارند.

شرایط درخواست ویزای نپال

تلاش برای کشف اینکه کدام ویزا برای شما مناسب است قبل از سفر به نپال می تواند گیج کننده باشد. شما می بایست در وب سایت اداره مهاجرت وارد شده و فرم درخواست ویزای خود را تکمیل کنید. از شما خواسته می شود اطلاعات مربوط به شرایط خود را وارد کنید و براساس اطلاعاتی که وارد کرده اید، می توانید مشاوره های لازم را دریافت کنید.

البته شرایط اخذ ویزا نپال در هر یک از دسته های ویزا متفاوت خواهد بود، بنابراین مهم است که در این کشور به چه چیزی نیاز دارید و برای چه هدفی به نپال سفر کرده اید. همچنین به همان اندازه مهم است که می دانید محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد. به عنوان مثال، تعدادی از ویزا ها به شما اجازه کار نمی دهند و بسیاری از آنها محدودیت هایی در مراقبت های بهداشتی دارند.

نحوه اخذ ویزا نپال

شهروندان برخی از کشورها می توانند بدون ویزا به بسیاری از کشورها سفر کنند، در این خصوص می توانید لیست این کشورها را در اداره مهاجرت نپال بررسی کنید. اگر به فکر سفر به نپال هستید، باید از قبل برنامه ریزی کنید و برای اخذ ویزا نپال اقدام کرده و اسناد معتبر سفر را بدست آورید. این مواردی است که شما باید قبل از سفر به نپال به عنوان یک شهروند خارجی در نظر داشته باشید.

برای ویزا نپال ، می توان در انواع متفاوتی بر حسب هدف سفر خود اقدام کرد که شامل ویزای کاری، ویزاهای ورود موقت، ویزای بازدید کننده، ویزای تجاری، ویزای دانشجویی و ویزای ورود دائمی است که هر یک شرایط خاصی را برای شهروندان خارجی ایجاد می کند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب