اخذ ویزا نیجریه

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا نیجریه را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا نیجریه را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا نیجریه
اخذ ویزا نیجریه

اخذ ویزا نیجریه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا نیجریه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا نیجریه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا نیجریه نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا نیجریه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا نیجریه

شروط و الزامات اخذ ویزا نیجریه

مراحل اخذ ویزا نیجریه

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا نیجریه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا نیجریه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا نیجریه

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا نیجریه

برای ورود شهروندان خارجی به کشور نیجریه، لازم است که جهت اخذ ویزا نیجریه اقدام شود. این نکته را باید متذکر شویم که در بیشتر موارد، ویزا را نمی توان هنگام ورود به فرودگاه دریافت کرد. همچنین شما نمی توانید به طور قانونی از نیجریه خارج شوید، مگر اینکه با ارائه ویزای ورود خود ثابت کنید که به طور قانونی وارد نیجریه شده اید.

قبل از اقدام برای ارسال درخواست ویزا نیجریه ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که هدف از بازدید خود را کاملاً واضح وارد می کنید. از آن جایی که تمامی مراحل صدور ویزا در سفارت نیجریه انجام می شود، مدت زمان پردازش و یا شرایط تغییر یافته نیز بر اساس سیاست ویزای این کشور است که می توانید پیش از هر اقدامی در خصوص آن ها اطلاعات کامل را کسب کنید تا با رد درخواست به دلیل کمبود مشخصات و مدارک مواجه نشوید. همچنین می توانید در این خصوص از کارشناسان ثبتا مشورت دریافت کنید.

شرایط درخواست ویزای نیجریه

متقاضی اخذ ویزا نیجریه ، باید گذرنامه فعلی و امضا شده خود را ارائه دهد. ویزا در گذرنامه مهر می شود، بنابراین گذرنامه اصلی لازم است. همچنین درخواست کننده ویزا، باید دو قطعه عکس به سبک پاسپورت یکسان و به صورت رنگی ارائه دهد. عکس ها باید جدید بوده و به طور کلی همان عکس استفاده شده برای خود گذرنامه باشد.

همچنین لازم است تا برنامه سفر رایانه ای خود را از یک آژانس مسافرتی یا ابزار رزرو آنلاین که نشان دهنده عزیمت از کشور خود و ورود نیجریه است را ارسال کند. ضمن آنکه ارائه یک نسخه از آخرین صورتحساب ماهانه بانک متقاضی الزامی است. در این سند باید نام متقاضی به عنوان دارنده حساب، مانده حساب ها، تاریخ و سابقه کامل معاملات در ماه به وضوح نشان داده شود.

باید اضافه کنیم که در صورت اقامت در کنار دوستان یا خانواده، می توان از دعوت نامه میزبان به جای رزرو هتل استفاده کرد. این نامه باید به سفارت، بخش ویزا ارسال شود و در آن رابطه با متقاضی، تاریخ بازدید و آدرس و شماره تلفن محل اقامت شما ذکر شود.

نحوه اخذ ویزا نیجریه آنلاین

هنگام اخذ ویزا نیجریه ، باید یک درخواست تکمیل شده ویزای آنلاین نیجریه را بصورت آنلاین ارسال شود. درخواست آنلاین نیاز به پرداخت هزینه ویزا بصورت آنلاین، از طریق وب سایت دولت نیجریه دارد. می توانید پس از کلیک روی پیوند، فرم ورود به برنامه ویزا را در بخش ویزا انتخاب کنید. در همین مرحله پرداخت برای پردازش نیز باید انجام شود.

علاوه بر درخواست ویزا آنلاین، متقاضی باید یک درخواست ویزای کاغذی تکمیل شده را ارسال کند که امضای اصلی لازم است. درخواست باید به صورت یک طرفه چاپ شده و فقط با جوهر آبی یا سیاه امضا شوند. در صورتی که قصد سفر به کشور نیجریه را دارید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

اخذ ویزا نیجریه

ویزای توریستی نیجریه

برای سفر به کشور نیجریه به قصد سفر، لازم است تا ضمن تکمیل فرم درخواست و اقدام برای اخذ ویزا نیجریه ، گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و حداقل یک صفحه خالی داشته باشید. ضمن آنکه فرم درخواست ویزا باید فقط بصورت آنلاین تکمیل شود و هزینه های کنسولی مناسب با کارت اعتباری بصورت آنلاین پرداخت می شود. همچنین لازم است تا رسید پرداخت را چاپ شده و پیوست گردد.

روی شروع کلیک کرده و یک حساب ایجاد کنید و وارد سیستم شوید. سپس فرم درخواست را تکمیل کنید و آن را ارسال نمایید. با ارسال موفقیت آمیز درخواست خود، به صفحه ای خواهید رسید که حاوی شناسه مرجع شماست و از طریق سرویس مهاجرت نیجریه (NIS) نیز برای شما ایمیل می شود. به طور معمول مدت زمان پردازش ویزای نیجریه، بین 10 تا 15 روز می باشد.

ویزای تجاری نیجریه

برای شهروندان خارجی که قصد دارند با هدف تجاری به کشور نیجریه سفر کرده و برای اخذ ویزا نیجریه اقدام کنند، لازم است قبل از هر اقدام ضمن تکمیل و امضا کردن فرم درخواست، گذرنامه ای با حداقل شش ماه اعتبار باقیمانده و یک صفحه خالی ارائه کنند.

همچنین  عکس های شبیه پاسپورت اخیر که کمتر از 6 ماه گذشته تهیه شده و بدون عینک باشد مورد نیاز است. ضمن آنکه اثبات وجوه کافی و آخرین صورتحساب بانکی به همراه دعوت نامه تجاری در سربرگ های تجاری خطاب به سرکنسولگری نیجریه الزامی است که در آن باید آدرس سازمان میزبان و دلیل بازدید ذکر شود. این نامه باید با امضا و تاریخ باشد. ضمن آنکه یک کپی از بلیط یا برنامه سفر رفت و  برگشت همراه با تأیید هتل نیز نیاز است. این گذرنامه تا شش ماه اعتبار دارد.

اخذ ویزا نیجریه الکترونیکی

هنگام اخذ ویزا نیجریه به روش الکترونیکی، تاریخ صدور ثبت می شود. تاریخ صدور آخرین روزی است که به طور قانونی مجاز به استفاده از ویزا برای ورود به نیجریه هستید. برای ویزای توریستی نیجریه 14 روز پس از صدور منقضی می شود. بهتر است قبل از اقدام برای ویزای الکترونیکی توریستی نیجریه، تمام مدارک مورد نیاز خود را داشته باشید. زیرا روند کار را برای شما سریعتر می کند.

لازم به ذکر است که بلیط برگشت شما باید نشان دهد که شما قبل از تاریخ انقضا در ویزای الکترونیکی خود، نیجریه را ترک می کنید. از روزی که قصد ورود به نیجریه را دارید، باید حداقل 6 ماه اعتبار در گذرنامه شما باقی مانده باشد. در بسیاری از کشورهای آفریقا هنگام سفر، شما مجبور به داشتن گواهی واکسیناسیون تب زرد هستید

ویزای ورود نیجریه

هنگام ورود به نیجریه و برای اخذ ویزا نیجریه ، باید نامه تأیید ورود و پاسپورت و همچنین بلیط عزیمت خود را نشان دهید که برنامه شما برای ترک نیجریه را نشان می دهد. این اسناد را در بندر Visa on Arrival در بندر ورودی خود ارائه دهید. همچنین در هنگام ورود ویزا برای شما صادر می شود.

توجه داشته باشید که از ویزای توریستی نیجریه نمی توانید برای اهداف دیگری غیر از گردشگری استفاده کنید. این ویزا الکترونیکی به طور خاص برای گردشگری و بازدید از نیجریه طراحی شده است. با این ویزا به مدت طولانی اجازه کار و زندگی در نیجریه را نخواهید داشت. این یک نوع ویزای موقت و یکبار مصرف در کشور نیجریه است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب