اخذ ویزا هلند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا هلند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا هلند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا هلند
اخذ ویزا هلند

اخذ ویزا هلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا هلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا هلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا هلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا هلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا هلند

شروط و الزامات اخذ ویزا هلند

مراحل اخذ ویزا هلند

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا هلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا هلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا هلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در صورتی که ممنوعیت سفر اتحادیه اروپا برای ساکنان کشور شما برداشته شده است، می توانید برای همه گروه های ویزا درخواست دهید. در غیر  این صورت، فقط در شرایط قرار گرفتن در گروه های معافیت می توانید برای اخذ ویزا هلند اقدام کنید. همچنین در شرایط فعلی، تمدید ویزا امکان پذیر نیست. حتی اگر به دلیل این شرایط، ویزا بدون استفاده منقضی شود، شما باید برای ویزای جدید اقدام کنید.

برخی از کشورهای عضو شینگن می خواهند اطلاعات متقاضیان ویزا را رد و بدل کنند. این روند، برای ملیت های خاص اجباری است و ممکن است 7 روز طول بکشد. همچنین درخواست شما در سیستم اطلاعات شینگن بررسی می شود. علاوه بر این، جزئیات درخواست ویزای هلند شما در سیستم اطلاعات ویزا بررسی و ذخیره خواهد شد. البته وزارت امور خارجه از پشتیبانی اطلاعات برای تصمیم گیری سریعتر و بهتر در مورد درخواست ویزا استفاده می کند.

نحوه درخواست ویزا هلند

برای اخذ ویزا هلند ، شما باید گذرنامه را که طی 10 سال گذشته صادر شده ارائه دهید که حداقل 2 صفحه خالی داشته باشد و حداقل 3 ماه دیگر پس از تاریخی که قصد ترک این کشور را دارید اعتبار داشته باشد. همچنین باید فرم درخواست ویزا را تکمیل و امضا کنید. هر شخصی که با ویزا شما همراه دارید، باید فرم ویزای خود را ارائه دهد. فرم های مربوط به کودکان زیر 18 سال باید توسط والدین یا سرپرست امضا شود.

لازم به ذکر است که در بیشتر موارد، عکس دیجیتالی شما در مرکز درخواست ویزا گرفته می شود. اما لازم است که شما یک عکس با درخواست ویزای خود ارسال کنید. این عکس باید شرایط لازم مطابق عکس گذرنامه را داشته باشد. هنگامی که درخواست خود را ارسال می کنید، اثر انگشت شما گرفته می شود که به مدت 59 ماه معتبر خواهد بود.

معافیت در هزینه ویزا

هنگامی که برای ویزا در سفارت یا کنسولگری هلند اقدام می کنید ، باید هزینه ای را پرداخت کنید. هزینه ویزا برای برخی از متقاضیان لغو می شود که شامل کودکان زیر 6 سال و دانش آموزان، دانشجویان و معلمان همراهی که به منظور تحصیل یا آموزش اقامت را دریافت می کنند، خواهد بود. همچنین محققانی که به منظور انجام تحقیقات علمی یا شرکت در یک سمینار یا کنفرانس علمی سفر می کنند مشمول این معافیت می شوند.

توجه داشته باشید در صورتی که برای اخذ ویزا هلند اقدام می کنید، درخواست خود را 6 ماه قبل از اینکه قصد سفر داشته باشید، ارسال کنید. در اکثر موارد  طی 15 روز تقویمی به شما اطلاع می دهند که آیا درخواست ویزای شما موفقیت آمیز بوده است یا خیر. با این حال، گاهی اوقات ممکن است تا 45 روز نیز طول بکشد و از شما مدارک بیشتری درخواست گردد.

اخذ ویزا هلند

اخذ ویزا هلند در انواع مختلف

اگر می خواهید کمتر از 90 روز در هلند بمانید، ممکن است نیاز به ویزای کوتاه مدت شینگن داشته باشید. اینکه آیا برای بازدید از هلند به ویزا نیاز دارید، به ملیت شما بستگی دارد. بنابراین اگر ملیت یک کشور اتحادیه اروپا ، لیختن اشتاین، نروژ، ایسلند یا سوئیس را داشته باشید، نیازی به ویزا ندارید.

با این حال، شرایط خاصی اعمال می شود که لازم است این موارد را در وب سایت خدمات مهاجرت و تابعیت هلند کنترل نمایید. همچنین می توانید برای اخذ ویزا هلند و ارائه درخواست خود، از طریق موسسه حقوقی ، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

اگر تابعیت یکی از کشورهای ذکر شده در بالا را ندارید، پس احتمالا به ویزای کوتاه مدت شینگن نیاز داشته باشید. این به شما امکان می دهد حداکثر 90 روز در یک دوره 180 روزه در منطقه شینگن اقامت داشته باشید. توجه داشته باشید که حتی اگر نیازی به ویزا ندارید، برای بازدید از هلند باید شرایط خاصی را داشته باشید.

انواع دیگر ویزا برای هلند

علاوه بر ویزای کوتاه مدت ، انواع دیگری از ویزا نیز وجود دارد. یک نمونه ویزای ترانزیت فرودگاه است که در صورت ترانزیت از طریق فرودگاه هلند ممکن است به آن نیاز داشته باشید. هنگام اخذ ویزا هلند ، چهار نوع ویزا وجود دارد که شامل ویزای اقامت کوتاه یا ویزای توریستی برای اقامت تا 90 روز، ویزای ترانزیت برای انتقال در فرودگاه های هلند، ویزای بازگشت برای خارجیان در هلند بدون اجازه اقامت معتبر که نیاز به سفر فوری به خارج از کشور دارند و مجوز MVV برای اقامت موقت برای برخی از ملیت هایی که می خواهند درخواست اقامت دهند، خواهد بود. همچنین ویزای راه اندازی هلند، برای کارآفرینانی که می خواهند در هلند شغلی راه اندازی کنند، در واقع نوعی اجازه اقامت است.

ضرورت اخذ ویزا هلند برای برخی از ملیت ها

اینکه برای ورود به هلند به ویزا احتیاج دارید، به ملیت شما بستگی دارد. بسیاری از کشورها با دولت هلند توافق متقابل دارند که به شهروندان آنها اجازه می دهد بدون ویزا به هلند وارد شوند. اگر کشور شما در لیست ملیت هایی است که نیازی به ویزای شینگن ندارند، می توانید بدون ویزا به هلند سفر کنید و حداکثر 90 روز در یک دوره 180 روزه اقامت داشته باشید. اگر می خواهید بیش از 90 روز در هلند بمانید، باید درخواست اجازه اقامت دهید.

شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا یا EEA برای هلند نیازی به ویزا یا اجازه اقامت ندارند. اتباع دیگر کشورها لازم است قبل از سفر به هلند برای اخذ ویزا هلند اقدام کنند. اگر می خواهید 90 روز یا کمتر بمانید، باید برای ویزای شینگن یا اقامت کوتاه مدت اقدام کنید. اگر می خواهید بیش از 90 روز در هلند اقامت داشته باشید، باید درخواست اجازه اقامت با MMV را بدهید که به آن روش TEV نیز گفته می شود.

شرایط عمومی ورود به هلند

صرف نظر از اینکه شما به ویزا احتیاج داشته باشید یا بتوانید بدون ویزا به کشور هلند وارد شوید، لازم است که مجموعه ای از شرایط عمومی را داشته باشید تا بتوانید وارد هلند شوید. در ابتدا لازم است که از زمان ورود به هلند، باید حداقل شش ماه اعتبار گذرنامه داشته باشید و تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار گرفته باشید.

همچنین از دیگر شرایط اخذ ویزا هلند این است که  حمایت مالی و هدف سفر خود را  اثبات نمایید. شما می توانید نشان دهید که به کشور محل اقامت خود باز خواهید گشت و در لیست افراد رد شده از سایر کشورهای شینگن نیستید. اگر می خواهید بازدید خود را گسترش دهید، باید برای ویزای شینگن چند بار درخواست دهید. می توانید تعیین کنید که چه زمانی درخواست ورود تک یا چندگانه دارید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب