اخذ ویزا کرواسی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا کرواسی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا کرواسی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا کرواسی
اخذ ویزا کرواسی

اخذ ویزا کرواسی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا کرواسی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا کرواسی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا کرواسی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا کرواسی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا کرواسی

شروط و الزامات اخذ ویزا کرواسی

مراحل اخذ ویزا کرواسی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا کرواسی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا کرواسی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا کرواسی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اگر دوست دارید برای مدت کوتاه یا اقامت طولانی مدت به کرواسی سفر کنید، کرواسی گزینه ای مناسب برای شما دارد. اخذ ویزا کرواسی ، با تعدادی گزینه همراه است که به شهروندان خارجی اجازه می دهد از این کشور بازدید کرده و در این کشور زندگی کنند که شامل ویزای توریستی و اجازه اقامت برای کسانی است که مایل به اقامت طولانی تر هستند. البته به خاطر داشته باشید که ویزا و اجازه اقامت موجود بسته به ملیت و هدف اقامت شما متفاوت خواهد بود.

لازم به ذکر است که در سال 2004، کرواسی قوانین جدید اقامت و ورود را برای شهروندان خارجی وضع کرد. با توجه به ورود به اتحادیه اروپا، این قوانین مشابه قوانین کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. بنابراین برخی از ملیت ها برای سفری حداکثر 90 روزه در یک بازه زمانی شش ماهه، برای سفر به کرواسی برای اهداف توریستی یا تجاری نیازی به ویزا ندارند. اگر می خواهید بیش از 90 روز در کرواسی اقامت داشته باشید، پس باید ویزا داشته باشید. می توانید در خصوص شرایط اخذ ویزای این کشور با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

نحوه دریافت ویزای توریستی کرواسی

بسته به ملیت شما، ممکن است نیازی به درخواست ویزای توریستی برای بازدید از کرواسی پیش از ورود خود نداشته باشید. برخی از اتباع می توانند بدون اطلاع قبلی تا 90 روز به عنوان توریست در کرواسی حاضر شوند. این در حالی است که برخی دیگر از شهروندان خارجی، قبل از سفر، نیاز به اخذ ویزا کرواسی در خارج از کشور در کنسولگری یا سفارت کرواسی دارند. در برخی از این موارد، فقط ویزا برای اقامت در کرواسی به عنوان توریست تا 30 روز اعطا می شود.

اگر قصد دارید بیش از آنچه برای ملیت شما به عنوان یک جهانگرد مجاز است در کرواسی بمانید، به اجازه اقامت نیاز دارید. برای آنکه بتوانید مجوزهای اقامت موقت کرواسی را دریافت کنید، لازم است ابتدا بررسی کنید که برای ورود به این کشور به عنوان توریست، به ویزا نیاز دارید. قبل از مراجعه به سفارت یا کنسولگری برای درخواست اجازه اقامت، مطمئن شوید که کدام مجوز را مطابق با شرایط لازم دارید.

شرایط دریافت ویزا کرواسی

اتباع کشورهای عضو EEA و کنفدراسیون سوئیس به طور خودکار حق دریافت اجازه کار و اقامت در کرواسی را دارند. برای درخواست اجازه اقامت، آنها باید حداقل 90 روز پس از ورود درخواست داده و برای اخذ ویزا کرواسی اقدام کنند. حتی می توانید تا 5 سال اقامت درخواست کنید در صورتی که مدت زمانی که می خواهید بمانید، این مدت خواهد بود.

به شهروندان کشور ثالث و خانواده های آنها که اقامت طولانی مدت در یکی دیگر از کشورهای عضو EEA دارند، ممکن است اقامت موقت کرواسی داده شود. اگر کارگران خارجی،  بتوانند اثبات کنند که در شرکت هایی که در کرواسی ثبت شده اند کار می کنند، می توانند اقامت موقت بگیرند. برای آن که بتوانید با نحوه درخواست ویزا کرواسی اقدام کنید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا استفاده کنید.

اخذ ویزا کرواسی

انواع ویزای کرواسی

اگر تحصیلات عالی یا مدارکی مانند ISCED  سطح A5 یا بالاتر یا مدرک کاردانی یا بالاتر را دریافت کرده اید، می توانید برای عضویت در شبکه Blue Card اقدام کنید. هنگام اخذ ویزا کرواسی ، پس از تأیید، کارفرمایان در اتحادیه اروپا می توانند شما را استخدام کنند.

پس از استخدام یا پیشنهاد کاری، برای موقعیتی مناسب و واجد شرایط در کرواسی، ممکن است درخواست اقامت موقت کنید که به شما امکان کار می دهد. همچنین اعضای خانواده شهروندان کرواسی و خانواده کسانی که اقامت دائم دارند، می توانند برای اقامت موقت درخواست کنند، به شرط آنکه با هم در یک آدرس در کرواسی زندگی کنند. این امر در مورد همسران، فرزندان و شرکای زندگی صدق می کند.

اگر یک ملک مسکونی را به عنوان یک شهروند غیر اتحادیه اروپا در کرواسی خریداری کنید، به شما ویزا همراه با اقامت موقت داده شود. بنابراین شما با این مجوز می توانید هر بار فقط 6 ماه در این کشور باشید و در پایان هر دوره ، باید 90 روز کرواسی را ترک کنید.

اخذ ویزا کرواسی برای تحصیل و تحقیق

اگر می خواهید در کرواسی تحقیق کنید، می توانید برای اخذ ویزا کرواسی اقدام کرده و اقامت موقت دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات کامل تر در این خصوص، می توانید از مشاوره کارشناسان ثبتا بهره مند شوید. همچنین کسانی که برای تحصیلات متوسطه و تحصیلات دانشگاهی به کشور کرواسی سفر می کنند و در برنامه های واجد شرایط، در یک دانشگاه یا مدرسه متوسطه در کرواسی ثبت نام کرده اند، می توانند در مدت زمان تحصیل خود در کرواسی اقامت بگیرند.

لطفا توجه داشته باشید که برنامه های زبان در مدارسی مانند کروتیکوم واجد شرایط اقامت دانشجویی نیستند. در عوض شما باید بر اساس اهداف دیگر می توانید اقدام کنید. از سویی دیگر اگر با یک سازمان غیر انتفاعی در کرواسی قرارداد ببندید، می توانید درخواست ویزای این کشور را داده و در کوتاه مدت در این کشور اقامت داشته باشید. این مجوز به شما اجازه کار نمی دهد و هر کاری که برای غیر انتفاعی انجام می دهید، قابل پرداخت نیست.

نحوه درخواست ویزای کرواسی برای کار

برای اخذ ویزا کرواسی و درخواست مجوز کار و اقامت در کرواسی، ابتدا باید پیشنهاد کار از کارفرمای کرواسی داده شود. این بدان معنی است که اگر کار را ترک کنید یا اخراج شوید، اجازه کار و اقامت شما لغو می شود و شما باید کرواسی را ترک کنید. بنابراین در شرایطی این چنین، کاملا به شرایط پیشنهاد کاری خود توجه داشته باشید.

اما در صورتی که شرکت خود را در کرواسی تأسیس کرده و مشغول فعالیت اقتصادی شده اید، می توانید برای اجازه کار و اقامت اقدام کنید. موارد زیادی در این برنامه وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که ابتدا تمامی شرایط آن را به درستی می دانید. همچنین می توانید به سادگی از خدمات ثبتا در این خصوص بهره مند شوید.

مدارک لازم برای ویزای کرواسی

برای اخذ ویزا کرواسی به اسناد و مدارک مختلف و دلیل مشخص نیاز دارید. این می تواند مربوط به سرمایه گذاری، تجارت، خانواده، اشتغال، تحصیل یا توریستی باشد. برای دریافت ویزا، باید شخصا به دفتر سفارت و کنسولگری این کشور مراجعه کرده و گذرنامه خود را که شش ماه پس از ورود به این کشور، اعتبار داشته باشد، ارائه کنید. همچنین لازم است که دو قطعه عکس در اندازه گذرنامه به همراه مدارک بیمه درمانی، اثبات محل اقامت خود و اثبات بودجه کافی برای تامین هزینه های مدت اقامت خود در این کشور را ارائه کنید و گزارش سابقه کیفری را پیوست نمایید.

توجه داشته باشید که اجازه اقامت موقت به مدت یک سال معتبر است و به راحتی قابل تمدید است. تا زمانی که به مدت پنج سال اجازه اقامت موقت نداشته باشید، نمی توانید وضعیت اقامت دائم کرواسی را دریافت کنید.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب