ثبت شرکت در ماداگاسکار

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در ماداگاسکار را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در ماداگاسکار را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در ماداگاسکار میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در ماداگاسکار
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در ماداگاسکار

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در ماداگاسکار

با ثبت شرکت در ماداگاسکار یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور ماداگاسکار برسید. ثبت شرکت در ماداگاسکار، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در ماداگاسکار فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی ماداگاسکار با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور ماداگاسکار به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در ماداگاسکار ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در ماداگاسکار همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در ماداگاسکار

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در ماداگاسکار به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در ماداگاسکار بصورت فوری
ثبت شرکت در ماداگاسکار توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در ماداگاسکار با قیمت مناسب
ثبت شرکت در ماداگاسکار بصورت تضمینی
ثبت شرکت در ماداگاسکار توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه ماداگاسکار

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در ماداگاسکار

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در ماداگاسکار توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در ماداگاسکار

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در ماداگاسکار شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در ماداگاسکار با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در ماداگاسکار توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در ماداگاسکار

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در ماداگاسکار دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در ماداگاسکار

ثبت شرکت در ماداگاسکار یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به ماداگاسکار است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای ماداگاسکار از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در ماداگاسکار

برای این که موفق به ثبت شرکت در ماداگاسکار شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت ماداگاسکار از طریق ثبت شرکت در ماداگاسکار توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در ماداگاسکار

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در ماداگاسکار اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در ماداگاسکار ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در ماداگاسکار، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در ماداگاسکار

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در ماداگاسکار باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در ماداگاسکار باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور ماداگاسکار پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در ماداگاسکار

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در ماداگاسکار ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور ماداگاسکار نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور ماداگاسکار راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در ماداگاسکار

درک درست از ایده تجاری شما در کشور ماداگاسکار، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در ماداگاسکار ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در ماداگاسکار

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در ماداگاسکار ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور ماداگاسکار شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور ماداگاسکار

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در ماداگاسکار شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور ماداگاسکار آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در ماداگاسکار هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در ماداگاسکار

برای ثبت شرکت سهامی در ماداگاسکار نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در ماداگاسکار یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در ماداگاسکار

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور ماداگاسکار میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در ماداگاسکار خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ماداگاسکار از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در ماداگاسکار را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در ماداگاسکار

برای ثبت شرکت تعاونی در ماداگاسکار به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور ماداگاسکار بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در ماداگاسکار

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور ماداگاسکار ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در ماداگاسکار اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در ماداگاسکار

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور ماداگاسکار دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در ماداگاسکار

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در ماداگاسکار به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در ماداگاسکار خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در ماداگاسکار
• ثبت شرکت تضامنی در ماداگاسکار
• ثبت شرکت سهامی در ماداگاسکار
• ثبت شرکت تولیدی در ماداگاسکار
حال که با انواع شرکت های مختلف در ماداگاسکار ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در ماداگاسکار بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در ماداگاسکار به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور ماداگاسکار را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در ماداگاسکار

تاسیس یک شرکت در ماداگاسکار و یا سرمایه گذاری در ماداگاسکار ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور ماداگاسکار، و یا قوانین مقررات کشور ماداگاسکار آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی ماداگاسکار بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در ماداگاسکار را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در ماداگاسکار به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای ماداگاسکار.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور ماداگاسکار
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در ماداگاسکار لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در ماداگاسکار

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در ماداگاسکار باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در ماداگاسکار

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در ماداگاسکار آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در ماداگاسکار

با آغاز فرایند ثبت شرکت در ماداگاسکار معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در ماداگاسکار

ثبت شرکت در ماداگاسکار به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور ماداگاسکار را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در ماداگاسکار ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در ماداگاسکار

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور ماداگاسکار ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در ماداگاسکار است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور ماداگاسکار ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور ماداگاسکار شوید. در صورت اخذ اقامت دائم ماداگاسکار می توانید پاسپورت ماداگاسکار را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور ماداگاسکار را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور ماداگاسکار به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در ماداگاسکار

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در ماداگاسکار نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت ماداگاسکار از طریق ثبت شرکت در ماداگاسکار ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور ماداگاسکار راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در ماداگاسکار

شما با ثبت شرکت در ماداگاسکار می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور ماداگاسکار را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در ماداگاسکار عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور ماداگاسکار
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس ماداگاسکار
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور ماداگاسکار برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در ماداگاسکار
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور ماداگاسکار و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در ماداگاسکار و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور ماداگاسکار کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور ماداگاسکار در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در ماداگاسکار معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در ماداگاسکار و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در ماداگاسکار با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد ماداگاسکار اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در ماداگاسکار

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ماداگاسکار استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه ماداگاسکار میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه ماداگاسکار چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ماداگاسکار دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه ماداگاسکار باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد ماداگاسکار میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با ماداگاسکار در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به ماداگاسکار هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات ماداگاسکار چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه ماداگاسکار دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه ماداگاسکار صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با ماداگاسکار میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه ماداگاسکار باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور ماداگاسکار بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات ماداگاسکار توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه ماداگاسکار دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ماداگاسکار استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه ماداگاسکار استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران ماداگاسکار بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه ماداگاسکار با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد ماداگاسکار با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه ماداگاسکار منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات ماداگاسکار بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه ماداگاسکار ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.