1652 امتیاز
5/5

سورپرایز خانواده اوباما در جشنواره اکران مستند

امروز مورخ:

سورپرایز خانواده اوباما در جشنواره اکران مستند

ایسنا عنوان کرد:

باراک اوباما به همراه همسرش برای معرفی یک مستند جدید در جشنواره فیلم‌های آفریقایی-آمریکایی «مارتاز وین یارد» حضور پیدا کرد. باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و «میشل اوباما» در شب افتتاحیه جشنواره فیلم‌های آفریقایی-آمریکایی «مارتاز وین‌یازد» تماشاگران را غافلگیر کردند تا فیلم مستند جدیدشان را معرفی کنند.

این مستند نتفلیکس:

با عنوان «فرزندان» را که حق پخش آن را کمپانی متعلق به اوباما و همسرش یعنی «Higher Ground Productions» در اختیار دارد، ساخته «مارگارت براوان» میباشد. تمرکز این فیلم مستند بر ساکنان آفریقا تاون، یک جامعه کوچک در آلاباما است که تاریخ مشترکی به عنوان نوادگان کلوتیلدا به عنوان آخرین کشتی شناخته شده‌ای دارند که به طور غیرقانونی اسیران را از آفریقا به ایالات متحده آورده است. وجود این کشتی قرن‌ها یک راز آشکار بود که توسط باستان شناسان دریایی در سال‌های اخیر مورد تایید قرار گرفته است.

«میل اوباما» درباره این مستند اظهار کرد:

این فیلم یادآور اهمیت به اشتراک‌ گذاری اطلاعات شخصی و تاریخ جامعه با نسل‌های جوان میباشد و آنچه مستند «فرزندان» به ما یادآور میشود آن است که باید داستان‌هایمان را برای جوان‌ترهایمان تعریف کنیم و دیگر نمی‌توانیم از این سنت پیروی کنیم که دردمان را ساکت کنیم. زیرا چیزی که این فیلم به ما نشان می دهد، داستان‌های ما قدرتی دارد که باعث دیده شدن ما می‌گردد.

«باراک اوباما» نیز بیان داشت:

اهمیت داستان‌ها و اینکه چه کسی داستان می گوید و چه داستان هایی معتبر هستند و چه داستان هایی نزول پیده کره‌اند، یکی از نقاط قوت این جشنواره سینمایی است. در واقع مطرح کردن داستان‌هایی که اغلب در جریان زمان گم شده‌اند، زیرا ما معتقدیم که داستان‌های همه مهم میباشند.

 

آخرین خبرها:

عنوان خبر: سورپرایز خانواده اوباما در جشنواره اکران مستند
این گزارش خبری توسط تیم حقوقی حقوقی و خبرگزاری موسسه ثبتا آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

فهرست مطالب: