اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در ایران

5/5 - (6 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات امور حقوقی در ایران

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * امور حقوقی در ایران * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در ایران * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * امور حقوقی در ایران * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
امور حقوقی در ایران

امور حقوقی در ایران

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در ایران را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در ایران میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در ایران فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در ایران

شروط و الزامات امور حقوقی در ایران

مراحل امور حقوقی در ایران

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در ایران میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در ایران را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در ایران هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در ایران

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در ایران

موسسه حقوقی ، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در زمینه های مختلف در امور حقوقی در ایران فعالیت کرده و در خصوص حقوق دعاوی واقع ایران فعالیت می کند و به مشتریان با مسائل ملی و بین المللی خدمات رسانی می نماید. یکی از شاخه هایی که در آن فعالیت موثری دارد، مالکیت معنوی است که دعاوی حقوقی از جمله دفاع از نقض علامت تجاری و مسائل مربوط به آن را رسیدگی می نماید.

این تیم حقوقی برجسته، با سالها تجربه گسترده در زمینه دعاوی و داوری پیچیده ، صدها پرونده را به نمایندگی از مشتریان در ایران با موفقیت مدیریت کرده و مورد رسیدگی قرار داده است. وکلای ثبتا، دارای مهارت و توانایی در ارائه به روزترین خدمات حقوقی در این زمینه به مشتریان خود بوده و از ثبت نام تا دعاوی داخلی و بین المللی را به خوبی نظارت و پیگیری می کنند.

خدمات حقوق بین الملل

خدمات حقوقی ثبتا، پیوسته با ارائه راه حل های مناسب و حمایت موثر، متعهد به استانداردهای اخلاقی و حرفه ای بالا  بوده و وکلای حرفه ای و مجرب این دفتر حقوقی، با اشتیاق و تعهد بالا، پرونده ها را دنبال کرده و برای حصول نتایج مناسب برای مشتریان خود، از راه حل های کاربردی در امور حقوقی در ایران استفاده می کنند.

این موسسه با شهرت طولانی در ارائه خدمات با کیفیت بالا به مشتریان بین المللی مانند موسسات مالی و شرکت های چند ملیتی فعالیت داشته است. ثبتا به دلیل تجربه خود در حقوق بین الملل و ایران شهرت قابل توجهی در بین دیگر رقبای خود کسب کرده است و در حال حاضر به عنوان مشاور بسیاری از شرکت های فعال در صنایع فعالیت می کند.

مهارت لازم در امور حقوقی در ایران

درک بازارهای بین المللی با تفسیر قابل اعتماد تحولات مربوط در امور حقوقی در ایران، از اهمیت بالایی برخوردار است و ثبتا ، در کمک به مشتریان خود در پروژه هایی که شامل حوزه های حقوقی چند حوزه ای است، مهارت کامل را دارند. تخصص وکلای این دفتر در خصوص امور حقوقی و رسیدگی کارآمد و کامل به نیازهای مشتری، در ثبتا تضمین می شود.

این موسسه همچنین در تمام جنبه های قانونی شرکت های تجاری مشغول است و مشتریانی در صنایع مختلف را تحت پوشش حمایت و مشاوره های حقوقی خود قرار داده است. ثبتا به عنوان نمایندگی مشتریان بین المللی در برابر سازمان های دولتی ، نظارتی و بانک ها عمل می کند.

امور حقوقی در ایران

زمینه های مختلف امور حقوقی در ایران

ثبتا به عنوان یک دفتر حقوقی پیشرو که از طریق شبکه جهانی متخصصان فعالیت می کند، در تلاش است تا نیازهای قانونی مشاغل و افراد را به طور موثر برآورده کرده و مشاوره و راهنمایی های ارزشمندی را در تأسیس شرکت ، مدیریت مشاغل و جلوگیری از خطرات نامطلوب به آنها ارائه نماید تا در روند امور حقوقی در ایران، آسودگی خاطر ایجاد شود.

بنابراین وکلای برجسته و حرفه ای ثبتا تعهد دارند تا با ارائه خدمات حقوقی مطلوب، راه حل های پیشگامانه و نمایندگی درجه یک که توسط تیم متفاوتی از متخصصان با تمایل به انجام کارهای حقوقی چالش برانگیز و پالایش شده است، از انتظارات مشتریان فراتر بروند. فضای حرفه ای در این دفتر حقوقی، رقابتی، مشارکتی و مقرون به صرفه است و همواره نهایت تلاش خود را برای کمک به حفظ سطح بالای کیفیت روند پرونده های مختلف حقوقی کرده است.

بررسی پرونده های تجاری در ایران

ثبتا در سراسر جهان به عنوان پیشروترین شرکت حقوقی تجاری و شرکتی شناخته شده و خدمات حقوقی بین المللی و منطقه ای کامل ارائه می دهد. تجربه جهانی ثبتا در امور حقوقی در ایران ، توسط یک تیم حرفه ای اجرایی می شود که مسئول دستیابی به تمام قوانین برای اطمینان از پذیرش یک تجربه حقوقی یکپارچه است.

دفتر حقوق بین المللی ثبتا ، خدمات حقوقی در زمینه های حقوق تجارت بین المللی ، سرمایه گذاری خارجی ، بانکداری ، امور مالی ، شرکتها ، مالیات ، مالکیت معنوی ، مخابرات ، داوری و دعاوی حقوقی ارائه می دهد. تیم دعاوی قوی این موسسه ، در اختلافات مربوط به جمع آوری بدهی ، قراردادهای استخدامی ، تجدید ساختار تجارت و سایر موارد تجاری کاملاً مسلط است.

بهره مندی از وکلای متبحر

همچنین، ثبتا دارای دانش جامع و عمیق در مورد قوانین ایران و نحوه اجرای پروژه های بین المللی و امور حقوقی در ایران است. موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا،  یک شرکت اصیل ایرانی در مقیاس بین المللی است. همکاران ایرانی، از بهترین وکلای مجرب ایرانی هستند که در حال تحصیل، تدریس و کار در پروژه های بین المللی در ایران هستند. آنها با مسائل حقوقی داخلی از مذاکره با مقامات دولتی برای مجوزهای تجاری گرفته تا اجرای تصمیمات دادگاه ها به صورت روزانه برخورد می کنند.

با داشتن شبکه ای قوی از مخاطبین داخلی و متخصصان در بخش های دولتی و غیر دولتی، بهترین کادر حقوقی و قانونی در ایران را در اختیار خواهید داشت که می تواند با ایجاد یک شبکه قوی و گسترده از متخصصان در ارگانهای دولتی و موسسات عمومی در خصوص حل مسائل پرونده های حقوقی شما اقدام کند.

کیفیت ممتاز در اجرای امور حقوقی در ایران

این موسسه حقوقی معتبر، متعهد است که یک سیاست دقیق مدیریت هزینه را اجرا کند تا بتواند بهترین هزینه های حمایتی پیشنهادی و رقابتی را به مشتریان خود ارائه دهد. ضمن آن که ارزش اصلی در امور حقوقی در ایران ، تضمین کیفیت و ارائه بهترین خدمات مشاوره حقوقی است که می تواند موفقیت های لازم را ایجاد نماید.

این موسسه که در تهران واقع شده است، طیف کاملی از خدمات حقوقی را به مشتریان داخلی و بین المللی در ایران ارائه می دهد که شامل دعاوی تجاری و مدنی ، خدمات سرمایه گذاری خارجی ، داوری ، مشاغل و حقوق تعاونی ، جمع آوری بدهی ، تشکیل واحد تجاری و ایجاد مشاغل ، مذاکرات قرارداد تجاری ، انحلال شرکت ها ، پرونده های طلاق و خانواده های چند ملیتی ، مالیات ، قانون مالیات بر ارزش افزوده ، کیفری دفاع ، حقوق بین الملل خصوصی ، حقوق قراردادها و موارد دیگر می شود. این دفتر حقوقی،  با بهره مندی از مشاورین ارشد حقوقی و مجوزهای لازم، فعالیت های گسترده ای در دادگاه های ایران داشته که این تجربیات می تواند در حصول نتایج مناسب، موثر باشد.

[kk-star-ratings align="center" reference="auto" valign="bottom"]

فهرست مطالب