اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در آمریکا

4.7/5 - (7 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در آمریکا

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در آمریکا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آمریکا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آمریکا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در آمریکا

افتتاح حساب بانکی در آمریکا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در آمریکا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در آمریکا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در آمریکا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در آمریکا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در آمریکا را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در آمریکا

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در آمریکا

مراحل افتتاح حساب بانکی در آمریکا

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در آمریکا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در آمریکا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در آمریکا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در آمریکا

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، افتتاح حساب بانکی در کشور مقصد قدمی مهم برای افراد مقیم و مهاجران است؛ افتتاح حساب بانکی در آمریکا و اروپا برای ایرانیان با توجه به تحریم ها و وضعیت خاص آنها شرایط ویژه ای دارد. در حال حاضر استفاده از ATM و کارت اعتباری برای خرید و انجام امور روزانه لازم است و وجوه نقدی کاربرد کمتری در زندگی ما دارند. 

در نظر داشته باشید که اگر شما قصد مهاجرت به آمریکا را دارید افتتاح حساب در کشور آمریکا مستلزم اطلاعات معینی است؛ همچنین شما برای دریافت حقوق خود و پرداخت های قبض و مالیات و خرید ها می بایست کارت اعتباری داشته باشید.

 قطعا نمی توانید پول نقد زیادی در منزل خود نگهداری کنید، نگهداری وجوه در بانک ایمن و عاقلانه است، اما افتتاح حساب بانکی آسان هم نیست؛ ممکن است با موانعی رو به رو شوید که اگر از قبل در خصوص آنها اطلاعات و دانش کافی داشته باشید بسیار کمک کننده خواهد بود.

موانع افتتاح حساب بانکی در آمریکا

با توجه به قانون میهن پرستی ایالات متحده آمریکا افتتاح حساب برای غیر آمریکایی ها امکان پذیر بوده اما روند آن کار آسانی نیست. پرداختن به معامله در ایالات متحده نیز دشوار است، یا حتی تجارت با موسسات مالی آمریکا را در خارج از کشور از این قاعده مستثنی نیست.

طبق این قانون بانک ها و موسسات اعتباری هنگام تأیید هویت متقاضی حساب که غیر آمریکایی است، باید از دستورالعمل های دقیق تری پیروی کنند. متقاضیان افتتاح حساب بانکی باید حداقل نام، تاریخ تولد و آدرس فیزیکی خود را از طریق قبوض تأیید کنند؛ اما اگر با غیر آمریکایی ها سروکار داشته باشند، ممکن است لازم باشد موارد بیشتری ارائه دهند.

 متقاضیان می توانند از گذرنامه معتبر، سایر شناسنامه های صادره دولت از کشور خود و یا شماره شناسایی گرین کارت آمریکا برای مهاجرین، ویزای کار یا شناسه دانشجویی نیز استفاده کنند؛ البته باید اصل این مدارک را به همراه داشته باشند زیرا کپی پذیرفته نیست.

مزایا و معایب افتتاح حساب بانکی در آمریکا

داشتن حساب بانکی در آمریکا به غیر از راحت کردن پرداخت ها، امکان پس انداز را نیز فراهم می کند. حساب های پس انداز فرصت خوبی را برای قرار دادن پول در اختیار سپرده گذاران قرار می دهد که جدا از نیازهای روزمره بانکی، به افراد این امکان را می دهد که برای یک روز مبادا یا برای دستیابی به یک هدف بزرگ پس انداز کنند.

 علاوه بر این، اقدامات امنیتی بانک، همراه با محافظت فدرال، پول و سرمایه افراد را در برابر خطرات حفظ می کند. با توجه به رشد هرروزه اقتصاد آمریکا حساب های پس انداز فراتر از ایمن نگه داشتن وجوه سود هم دارند، بنابراین نگه داشتن هرگونه وجوه غیر ضروری در حساب پس انداز موجب افزایش سرمایه می شود. 

بسیاری از موسسات اجازه می دهند بیش از یک حساب پس انداز افتتاح شود، اگر بخواهید از پس انداز خود برای چندین هدف استفاده کنید، می تواند بسته به شرایط کمک کننده باشد.

افتتاح حساب بانکی در آمریکا

مدارک لازم جهت افتتاح حساب در آمریکا

مدارک لازم برای افتتاح حساب براساس قوانین حاکم بر ایالت های آمریکا و بانک های مختلف متفاوت است. بانک ها و موسسات مالی اعتباری برای غیرآمریکایی هایی که حساب باز می کنند شرایط سختی دارند که نسبت به بومی های آمریکایی این چنین نیست. مدارکی که می توان گفت قطعا برای افتتاح حساب لازم است عبارتند از:

  • شماره های تأمین اجتماعی: به طور کلی برای افتتاح حساب پس انداز در این کشور به شماره تأمین اجتماعی (SSN) نیازی نیست، اما عدم داشتن آن ممکن است باعث افزایش نظارت بانک بر اسناد دیگر شود. اگر شماره تامین اجتماعی موجود نباشد می توان در صورت موافقت بانک از شماره شناسایی فردی مالیات دهنده استفاده کرد.
  • حداقل سپرده: حداقل سپرده ها در ایالات متحده معمولاً کم است و حدود 100$ تا 1500$ (دلار) می باشد؛ توجه داشته باشید حداقل سپرده بر اساس بانک و قوانین فدرال و شرایط شما قابل تغییر می باشد.
  • اثبات آدرس: باید مدرکی مانند اجاره نامه و یا سند منزل یا ملک ارائه شود که تایید کننده آدرس فعلی باشد؛ آخرین صورت حساب قبوض هم می تواند کافی باشد.
  • حساب های دانشجویی: اگر در حال تحصیل در آمریکا هستید، ممکن است بانک به مدارک ثبت نام در یک مدرسه یا دانشگاه واجد شرایط نیز نیاز داشته باشد. حساب های دانشجویی با هزینه کم یا بدون کارمزد همراه است و ممکن است مزایای دیگری مانند نرخ تخفیف کارت های اعتباری وجود داشته باشد؛ برای دسترسی به این مزایا ممکن است لازم باشد شناسه دانشجویی ارائه شود.
  • کارت شناسایی ثانویه مانند گواهینامه رانندگی، ویزای کار یا شناسه دانشجویی
  • اسناد مهاجرت
  • گواهی اشتغال از کارفرمای آمریکایی خود

در حالت ایده آل، بهتر است از طریق تماس تلفنی با بانک تماس بگیرید که اسناد مورد نیاز قبل از مراجعه به بانک را آماده فرمایید.

ضرورت افتتاح حساب در بانک آمریکا

اگر شما دانشجویی باشید که قصد ادامه تحصیل در آمریکا را دارید علاوه بر آگاهی از بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی و تحصیل از اولین گام های شما پس از ثبت نام در دانشگاه، می بایست افتتاح حساب بانکی باشد، داشتن حساب چکینگ یا جاری از لزومات یک دانشجو است.

 همچنین اگر به دنبال کسب مشاغل مناسب در کشور آمریکا باشید در کنار دانستن بهترین شهرهای آمریکا برای کار و حقوق ماهیانه کار در آمریکا، برای دریافت حقوق خود و پرداخت قبوض و بدهی ها به حساب جاری احتیاج پیدا خواهید کرد. 

افتتاح حساب بین المللی بانکی هم در آمریکا برای تاجران و اشخاص حقوقی میسر خواهد بود.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در امریکا

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور آمریکا از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به آمریکا و اخذ تابعیت و اقامت آمریکا از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به آمریکا و اخذ اقامت کشور آمریکا از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به آمریکا بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی آمریکا صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

4.7/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب