اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

5/5 - (6 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۷ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در نیوزلند * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در نیوزلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در نیوزلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در نیوزلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در نیوزلند را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در نیوزلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در نیوزلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

وضعیت و شرایط کلی اقتصاد نیوزلند برای افتتاح حساب

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، افتتاح حساب در نیوزلند برای بسیاری از افراد اعم از تجار و بازرگانان و یا افراد عادی میتواند اتفاقی جذاب باشد .نیوزلند دارای رده 53 بزرگترین اقتصاد ملی در جهان از نظر تولید ناخالص داخلی (GDP) و رده 68 اقتصاد جهان از نظر توازن قدرت خرید (PPP) می باشد. نیوزلند دارای یکی از جهانی ترین اقتصادها است و به طور عمده بستگی به تجارت بین المللی با استرالیا، اتحادیه اروپا، آمریکا، چین، کره جنوبی، ژاپن و کانادا دارد. 

توافقنامه روابط اقتصادی جدید نیوزلند با استرالیا به این معنی است که اقتصاد هم تراز با استرالیا است. یک قدرت منطقه ای و در حال ظهور، نیوزیلند نسبت به اندازه و جمعیت آن دارای تولید ناخالص داخلی بسیار زیادی است.

میزان تولید ناخالص داخلی در اقتصاد نیوزلند

اقتصاد در سه ماهه ژوئن ۲۰۱۸، یک درصد رشد داشت، که قوی تر از انتظارات بازار بود. 

مفسران بیان کردند که تعدادی از فاکتورهای موقت باعث رشد در این مدت سه ماهه شدند، که شامل بهبود مرتبط با هوا در تولید کشاورزی (مخصوصا لبنیات)، کشتار رو به افزون چارپایان اهلی، سطح بالاتر از میزان متوسط دریاچه ها که منجر به تولید الکتریسیته با ارزش بالاتر می شود. 

وضعیت بازار سهام در اقتصاد نیوزلند

بر اساس برآورد سازمان قرارداد برای تفاوت (CFD) که معیارهای شاخص در بورس نیوزلند را بررسی کرده است، NZX 50، بورس نیوزلند، 2021 واحد یعنی حدود 23.14% درصد از ابتدای سال 2019 افزایش پیدا کرده است. 

بالاترین شاخص بازار بورس نیوزلند (NZX 50) ؛ 10753.15 واحد در جولای 2019 و کمترین آن 3202.02 واحد در دسامبر 2011 بوده است.

این یک بازه طولانی در معاملات تجاری محسوب می شود. ممکن است این طولانی شدن باعث شود برخی تصور کنند که بازار سهام نیوزلند در حال مرگ است ولی با توجه به ایجاد مشاغل و واگذاری سهام بنگاه های اقتصادی و تجارت های برون مرزی، اینگونه نیست. مشکل اینجاست که بازار سهام نیوزلند برای ورود شرکت ها گران است.

افتتاح حساب بانکی در نیوزلند

نرخ بهره های بانکی در نیوزلند

اکثر حساب های بانکی در نیوزلند به شما بهره ای بر مانده اعتبار ها می دهد. البته، انواع بسیاری از حساب های پس انداز و سپرده های مدت دار موجب بهره با نرخ بالاتری می شود.

نرخ بهره بین ۰ تا ۲.۸ در سراسر نیوزلند است. سرمایه گذاری همتا (peer to peer investment)، گزینه ای دیگر برای بازگشت پول شما است. در نیوزلند، تعدادی از شرکت ها در این منطقه مانند اسکیرل مانی است، هنگامی که شما در یک دوره زمانی ۲ – ۵ ساله متعهد هستید، ارایه P2P آنها، ۸.۰۶% – ۸.۸۵% است.

 

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند بانک استرالیایی نیوزیلندی است، که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد و بانکداری تجاری فعالیت می‌نماید و پس از کامان‌ویت بانک و وستپک به‌عنوان سومین بانک بزرگ استرالیا شناخته می‌شود. این گروه همچنین بزرگترین بانک در کشور نیوزیلند به‌شمار می‌آید.

گروه بانکداری استرالیا و نیوزیلند در سال ۱۸۳۵ راه‌اندازی شد و در حال حاضر مالک شبکه‌ای از ۸۳۵ شعبه در ۱۵ کشور می‌باشد.

شعبه مرکزی این بانک در شهر ملبورن، استرالیا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیوزیلند و بورس اوراق بهادار استرالیا معامله می‌شود.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در نیوزیلند

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور نیوزلند از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی درباره حساب بانکی در نیوزلند

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی نیوزلند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

فهرست مطالب