اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

افتتاح حساب بانکی در کانادا

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

افتتاح حساب بانکی در کانادا Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در کانادا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کانادا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کانادا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
افتتاح حساب بانکی در کانادا
افتتاح حساب بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی در کانادا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در کانادا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در کانادا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در کانادا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در کانادا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در کانادا را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در کانادا

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در کانادا

مراحل افتتاح حساب بانکی در کانادا

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در کانادا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در کانادا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در کانادا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در کانادا

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، اگر قصد مهاجرت کاری ، مهاجرت تحصیلی یا انواع دیگر مهاجرت به کانادا را دارید، ممکن است اندکی احساس دستپاچگی بکنید. به ترتیب، بین زمان گرفتن ویزا، جستجو برای مکانی برای اقامت و پیدا کردن چیزهایی که باید جمع کنیم، کارهای زیادی است که باید انجام دهیم.

 خوشبختانه، بعد از تکمیل برگه های مهاجرت خود ( که احتمالا پیچیده ترین بخش است)، افتتاح حساب کار بسیار ساده ای است. این کار نگرانی زیادی ندارد. در قسمت زیر کارهایی که باید انجام دهید، عنوان شده است.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در کانادا

اگر شهروند کانادا نیستید برای باز کردن یک حساب بانکی نیازمند:

 • گذرنامه ی معتبری که تاریخ انقضای آن به پایان نرسیده باشد (معتبر باشد)
 • کارت اقامت دائم یا اوراق مهاجرتتان
 

بانک های مختلف ممکن است الزامات خاصی داشته باشند بنابراین بهتر است از قبل با بانکی که می خواهید در آنجا حساب باز کنید، در تماس باشید تا اطمینان حاصل کنید که تمام چیزهای مورد نیاز را تهیه کرده اید. به عنوان یک قاعده ی کلی، بانک مد نظر احتمالا یکی از برگه های زیر را قبول می کند.

 • مجوز اقامت موقت
 • مجوز کار یا تحصیل (‌استادی پرمیت)‌ ( ورک پریمت)
 • تائیدیه ی اقامت دائم از (IMM5292 یا IMM 5688)
 

قبل از سفر به کانادا، باید حداقل مجوز اقامت دائم یا مجوز کار یا تحصیل را اخذ کنید. بدون آنهاٰ مجاز به ورود به کشور نیستید.

شرایط افتتاح حساب بانکی در کانادا

به لحاظ قانونی مهاجران خارجی دارای ویزای اقامت کانادا برای افتتاح حساب در این کشور هیچ محدودیت قانونی ندارند. در کشور کانادا می توان هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری اقدام به افتتاح حساب کرد.

 منتهی برای انجام این کار، هر متقاضی بایستی دارای مدارک خاص و شرایط هویتی لازم باشد. بر طبق اعلام آژانس مشتری مالی کانادا، متقاضیان برای افتتاح حساب در کشور کانادا 2020 نیازمند ارائه مدارک زیر به بانک مورد نظر می باشند:

 • ID عکسدار مثل پاسپورت یا گواهینامه رانندگی
 • کارت شماره بیمه تامین اجتماعی (SIN) صادره توسط دولت کانادا
 • کارت اقامت دائم کانادا (PR) یا فرم IMM 1000 ،IMM 1442 یا IMM 5292 اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا (IRCC)
 • کارت شناسائی خاص صادره توسط مقامات ایالتی یا استانی
 • مدارک شناسائی دیگر
 

لازم به ذکر است که با وجود سخت بودن افتتاح حساب غیرمقیم در این کشور (یعنی فردی که هنوز به کانادا مسافرت نکرده اما مایل به افتتاح حساب در این کشور است) اما بهترین توصیه برای افراد در این مواقع مسافرت به کانادا و افتتاح حساب در داخل این کشور می باشد.

افتتاح حساب بانکی در کانادا

لزوم افتتاح حساب بانکی در کانادا

در واقع افتتاح حساب در کانادا یکی از مراحل مهم از فرآیند اخذ ویزا و مهاجرت به این کشور محسوب می شود. اما باید به این نکته توجه کرد که شرایط افتتاح حساب قبل از مهاجرت نسبت به شرایط بعد از مهاجرت کمی دشوار است. مخصوصا اینکه ایران به دلیل تحریم های بین الملل با محدودیت های بانکی نیز مواجه است. هر طیفی از مهاجران به نوعی نیازمند افتتاح حساب و دریافت کارت اعتباری کانادایی هستند:

 • دانشجویان برای پرداخت شهریه دانشگاهی
 • کارآفرینان برای ثبت و راه اندازی شرکت
 • کارگران برای دریافت حقوق ماهیانه
 • سرمایه گذاران جهت اشتغال زایی
 

بنابراین کلیه تراکنش های روزانه افراد در این کشور معمولا از طریق کارت های اعتباری مستر کارت یا ویزا کارت کانادا صورت می گیرد. برای دریافت این دو کارت معروف نیز متقاضیان نیازمند افتتاح حساب بانکی در کشور کانادا هستند. اما گشایش اکانت در کشور کانادا تابع قوانین و مقررات خاصی مخصوصا برای مهاجران خارجی است که در اینجا به بررسی آن می پردازیم.

معرفی بانک های کانادا

برای باز کردن حساب در کشور کانادا متقاضیان از گزینه های بانکی مختلفی برخوردار هستند. از مهمترین و معروفترین بانک های کانادایی جهت افتتاح حساب و دریافت انواع کارت اعتباری می توان به رویال بانک کانادا، تورنتو دامنین بانک، بانک نوآ اسکوتیا، بانک مونترال، بانک تجارت امپریال کانادا می باشد که هر یک برای افتتاح حساب شرایط و الزامات خاص خود را دارد.

مهاجرت به کانادا خواست اکثر متقاضیان بوده و در این مسیر آنها تنها نبوده و کارشناسان مهاجرتی ما در موسسه ثبتا این تخصص و مهارت را دارند که هموطنان گرامی را در تمامی مراحل مهاجرتی به کشور کانادا از درخواست ویزا، تکمیل فرم درخواست، جمع آوری و تهیه دقیق مدارک، افتتاح حساب بانکی، دریافت شماره مالیاتی و غیره راهنمائی کنند. بنابراین، برای دسترسی به مشاوره های رایگان ما حتما با این موسسه در تماس باشید.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در کانادا

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور کانادا از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی کانادا صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب