اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در سوئد

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۱ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در سوئد

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در سوئد * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سوئد * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سوئد * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در سوئد

افتتاح حساب بانکی در سوئد

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در سوئد در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در سوئد را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در سوئد نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در سوئد میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در سوئد را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در سوئد

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در سوئد

مراحل افتتاح حساب بانکی در سوئد

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در سوئد میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در سوئد را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در سوئد

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای درباره حساب بانکی در سوئد

در کشوری به‌گرانی سوئد، مدیریت امور مالی خود، یکی از اولین کارهایی است که باید به آن فکر کنید. با مدارک کم و اندک، افراد غیرمقیم قادر به باز کردن حساب بانکی برای خود هستند، اما تا زمانی‌که در اداره‌ی امور مالیاتی سوئد ثبت‌نام نکنند، نوع حساب بانکی که آن‌ها می‌توانند باز کنند، محدود خواهد بود. 

به‌عنوان یک فرد غیرمقیم در سوئد، مهم است که شما از نحوه‌ی باز کردن حساب بانکی و همچنین از چگونگی عملکرد سیستم مالیاتی در این کشور آگاه شوید. چه شهروند اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا باشید و چه نه، از نظر قانونی مجاز به باز کردن یک حساب بانکی در سوئد هستید. 

نحوه‌ی افتتاح حساب بانکی در سوئد

مهاجرانی که نمی‌دانند چگونه به‌عنوان یک فرد غیرمقیم، حساب بانکی در سوئد باز کنند، پروسه‌ی انجام این کار را آسان می‌دانند، چون مانند اکثر مشاغل رسمی در این کشور، این پروسه به‌سادگی انجام می‌شود و معمولاً به‌جز چند مدرک خاص و بازدید حضوری، به چیز خاص دیگری نیاز نیست.

 Personnummer

تنها مشکلی که ساکنین غیر سوئدی ممکن است با آن روبرو شوند، این است که آیا مجبور به دریافت یا درخواست برای Personnummer خود می‌شوند یا نه. یک Personnummer، شماره‌ی شناسایی مالیاتی شما در سوئد است و برای دریافت آن، باید حتماً یک حساب بانکی در این کشور باز کنید.

آیا می‌توانم در سوئد، یک حساب بانکی باز کنم؟

شرایط افتتاح حساب بانکی به‌عنوان یک فرد غیرمقیم در سوئد بسته به اینکه آیا در حال حاضر عضو اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا هستید یا نه، کمی متفاوت است. 

اگر مقیم یکی از کشورهای اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا هستید، حق اقامت در این کشور را دارید و به همین دلیل، از نظر قانونی مجاز به باز کردن یک حساب اولیه بدون Personnummer می‌باشید.

برای شهروندان عضو اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا، مدارک اصلی برای باز کردن یک حساب بانکی در سوئد از این قرار است:

 • پاسپورت
 • اجازه‌ی اقامت
 • قرارداد استخدام
 • کارت شناسایی سوئدی
 

برخی از بانک‌ها، ممکن است به مدارک دیگری همچون قبوض آب و برق برای پی بردن به آدرس شما یا برگه‌ی پرداخت حقوق به‌منظور پی بردن به منابع درآمدی‌تان، نیاز داشته باشند.

افتتاح حساب بانکی در سوئد

افتتاح یک حساب بانکی به‌عنوان شهروند غیر اتحادیه‌ی اروپا

برای افتتاح یک حساب بانکی اولیه، شهروندان غیر اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا، به همان مدارکی نیاز دارند که شهروندان اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا باید آن را ارائه دهند:

 • پاسپورت
 • اجازه‌ی اقامت
 • قرارداد استخدام
 • کارت شناسایی سوئدی
 

مدرک اصلی دیگر مورد نیاز برای یک ساکن غیر اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا، Personnummer است. بدون داشتن Personnummer، ساکنان غیر اتحادیه‌ی اروپا/منطقه‌ی اقتصادی اروپا، فقط مجاز به افتتاح یک حساب بانکی اولیه که دارای محدودیت‌هایی است، خواهند بود. محدودیت‌ها تا زمانی‌که personnummer خود را ارائه دهید، شامل عدم دریافت کارت اعتباری و عدم دسترسی به سیستم بانک‌داری آنلاین است.

بانک‌های برتر در سوئد

نزدیک به 115 بانک مختلف، در حال حاضر در سوئد فعالیت می‌کنند. معروف‌ترین بانک‌های سوئد، از این قرار است:

 • Handelsbanken 
 • Swedbank 
 • Nordea
 • SEB (Skandinaviska Enskilda Banken)
 

علاوه بر این، اگر نمی‌خواهید حساب بانکی در این کشور باز کنید، تعداد زیادی بانک بین‌المللی در این کشور وجود دارد. این بانک‌ها شامل بانک America، Barclays، Citibank و HSBC است.

بهترین بانک‌های آنلاین سوئد

در کشوری که رابطه‌ی خوبی با فناوری دارد، مهاجران خواهند فهمید که بسیاری از بانک‌های سوئدی برای ارائه‌ی خدمات خود، دارای برنامه‌های تلفن همراه با عملکرد بالا و سیستم عامل‌های آنلاین هستند. با این حال، برخی از بانک‌های برتر آنلاین این کشور، از این قرار است:

 • Swedbank
 • Bank Nordea
 • SEB Bank
 • Forex Bank AB

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی سوئد صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب