ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۰۱ /۱۲ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

با ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور جمهوری دموکراتیک کنگو برسید. ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در جمهوری دموکراتیک کنگو فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی جمهوری دموکراتیک کنگو با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو بصورت فوری
ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو با قیمت مناسب
ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو بصورت تضمینی
ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به جمهوری دموکراتیک کنگو است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای جمهوری دموکراتیک کنگو از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

برای این که موفق به ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت جمهوری دموکراتیک کنگو از طریق ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

درک درست از ایده تجاری شما در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در جمهوری دموکراتیک کنگو ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در جمهوری دموکراتیک کنگو ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در جمهوری دموکراتیک کنگو هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در جمهوری دموکراتیک کنگو

برای ثبت شرکت سهامی در جمهوری دموکراتیک کنگو نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در جمهوری دموکراتیک کنگو یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در جمهوری دموکراتیک کنگو

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جمهوری دموکراتیک کنگو از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در جمهوری دموکراتیک کنگو را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در جمهوری دموکراتیک کنگو

برای ثبت شرکت تعاونی در جمهوری دموکراتیک کنگو به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در جمهوری دموکراتیک کنگو

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در جمهوری دموکراتیک کنگو

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در جمهوری دموکراتیک کنگو به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در جمهوری دموکراتیک کنگو خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در جمهوری دموکراتیک کنگو
• ثبت شرکت تضامنی در جمهوری دموکراتیک کنگو
• ثبت شرکت سهامی در جمهوری دموکراتیک کنگو
• ثبت شرکت تولیدی در جمهوری دموکراتیک کنگو
حال که با انواع شرکت های مختلف در جمهوری دموکراتیک کنگو ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در جمهوری دموکراتیک کنگو به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

تاسیس یک شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو و یا سرمایه گذاری در جمهوری دموکراتیک کنگو ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور جمهوری دموکراتیک کنگو، و یا قوانین مقررات کشور جمهوری دموکراتیک کنگو آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی جمهوری دموکراتیک کنگو بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای جمهوری دموکراتیک کنگو.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

با آغاز فرایند ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در جمهوری دموکراتیک کنگو است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور جمهوری دموکراتیک کنگو شوید. در صورت اخذ اقامت دائم جمهوری دموکراتیک کنگو می توانید پاسپورت جمهوری دموکراتیک کنگو را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت جمهوری دموکراتیک کنگو از طریق ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

شما با ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس جمهوری دموکراتیک کنگو
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور جمهوری دموکراتیک کنگو برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور جمهوری دموکراتیک کنگو و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد جمهوری دموکراتیک کنگو اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در جمهوری دموکراتیک کنگو

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد جمهوری دموکراتیک کنگو میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با جمهوری دموکراتیک کنگو در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به جمهوری دموکراتیک کنگو هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات جمهوری دموکراتیک کنگو چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با جمهوری دموکراتیک کنگو میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه جمهوری دموکراتیک کنگو باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور جمهوری دموکراتیک کنگو بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات جمهوری دموکراتیک کنگو توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران جمهوری دموکراتیک کنگو بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد جمهوری دموکراتیک کنگو با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه جمهوری دموکراتیک کنگو منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات جمهوری دموکراتیک کنگو بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه جمهوری دموکراتیک کنگو ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.