ثبت شرکت در جورجیا جدید

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در جورجیا جدید را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در جورجیا جدید را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در جورجیا جدید میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در جورجیا جدید
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در جورجیا جدید

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در جورجیا جدید

با ثبت شرکت در جورجیا جدید یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور جورجیا جدید برسید. ثبت شرکت در جورجیا جدید، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در جورجیا جدید فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی جورجیا جدید با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور جورجیا جدید به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در جورجیا جدید ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در جورجیا جدید همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در جورجیا جدید

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در جورجیا جدید به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در جورجیا جدید بصورت فوری
ثبت شرکت در جورجیا جدید توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در جورجیا جدید با قیمت مناسب
ثبت شرکت در جورجیا جدید بصورت تضمینی
ثبت شرکت در جورجیا جدید توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه جورجیا جدید

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در جورجیا جدید

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در جورجیا جدید توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در جورجیا جدید

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در جورجیا جدید شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در جورجیا جدید با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در جورجیا جدید توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در جورجیا جدید

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در جورجیا جدید دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در جورجیا جدید

ثبت شرکت در جورجیا جدید یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به جورجیا جدید است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای جورجیا جدید از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در جورجیا جدید

برای این که موفق به ثبت شرکت در جورجیا جدید شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت جورجیا جدید از طریق ثبت شرکت در جورجیا جدید توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در جورجیا جدید

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در جورجیا جدید اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در جورجیا جدید ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در جورجیا جدید، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در جورجیا جدید

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در جورجیا جدید باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در جورجیا جدید باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور جورجیا جدید پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در جورجیا جدید

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در جورجیا جدید ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور جورجیا جدید نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور جورجیا جدید راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در جورجیا جدید

درک درست از ایده تجاری شما در کشور جورجیا جدید، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در جورجیا جدید ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در جورجیا جدید

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در جورجیا جدید ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور جورجیا جدید شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور جورجیا جدید

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در جورجیا جدید شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور جورجیا جدید آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در جورجیا جدید هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در جورجیا جدید

برای ثبت شرکت سهامی در جورجیا جدید نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در جورجیا جدید یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در جورجیا جدید

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور جورجیا جدید میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در جورجیا جدید خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در جورجیا جدید از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در جورجیا جدید را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در جورجیا جدید

برای ثبت شرکت تعاونی در جورجیا جدید به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور جورجیا جدید بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در جورجیا جدید

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور جورجیا جدید ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در جورجیا جدید اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در جورجیا جدید

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور جورجیا جدید دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در جورجیا جدید

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در جورجیا جدید به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در جورجیا جدید خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در جورجیا جدید
• ثبت شرکت تضامنی در جورجیا جدید
• ثبت شرکت سهامی در جورجیا جدید
• ثبت شرکت تولیدی در جورجیا جدید
حال که با انواع شرکت های مختلف در جورجیا جدید ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در جورجیا جدید بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در جورجیا جدید به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور جورجیا جدید را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در جورجیا جدید

تاسیس یک شرکت در جورجیا جدید و یا سرمایه گذاری در جورجیا جدید ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور جورجیا جدید، و یا قوانین مقررات کشور جورجیا جدید آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی جورجیا جدید بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در جورجیا جدید را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در جورجیا جدید به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای جورجیا جدید.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور جورجیا جدید
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در جورجیا جدید لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در جورجیا جدید

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در جورجیا جدید باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در جورجیا جدید

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در جورجیا جدید آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در جورجیا جدید

با آغاز فرایند ثبت شرکت در جورجیا جدید معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در جورجیا جدید

ثبت شرکت در جورجیا جدید به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور جورجیا جدید را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در جورجیا جدید ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در جورجیا جدید

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور جورجیا جدید ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در جورجیا جدید است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور جورجیا جدید ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور جورجیا جدید شوید. در صورت اخذ اقامت دائم جورجیا جدید می توانید پاسپورت جورجیا جدید را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور جورجیا جدید را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور جورجیا جدید به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در جورجیا جدید

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در جورجیا جدید نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت جورجیا جدید از طریق ثبت شرکت در جورجیا جدید ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور جورجیا جدید راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در جورجیا جدید

شما با ثبت شرکت در جورجیا جدید می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور جورجیا جدید را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در جورجیا جدید عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور جورجیا جدید
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس جورجیا جدید
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور جورجیا جدید برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در جورجیا جدید
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور جورجیا جدید و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در جورجیا جدید و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور جورجیا جدید کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور جورجیا جدید در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در جورجیا جدید معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در جورجیا جدید و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در جورجیا جدید با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد جورجیا جدید اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در جورجیا جدید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جورجیا جدید استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه جورجیا جدید میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه جورجیا جدید چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه جورجیا جدید دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه جورجیا جدید باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد جورجیا جدید میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با جورجیا جدید در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به جورجیا جدید هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات جورجیا جدید چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه جورجیا جدید دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه جورجیا جدید صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با جورجیا جدید میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه جورجیا جدید باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور جورجیا جدید بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات جورجیا جدید توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه جورجیا جدید دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه جورجیا جدید استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه جورجیا جدید استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران جورجیا جدید بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه جورجیا جدید با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد جورجیا جدید با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه جورجیا جدید منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات جورجیا جدید بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه جورجیا جدید ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.