ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۰۷ /۱۲ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

با ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور سائوتومه و پرنسیپ برسید. ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در سائوتومه و پرنسیپ فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی سائوتومه و پرنسیپ با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور سائوتومه و پرنسیپ به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ بصورت فوری
ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ با قیمت مناسب
ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ بصورت تضمینی
ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه سائوتومه و پرنسیپ

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به سائوتومه و پرنسیپ است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای سائوتومه و پرنسیپ از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

برای این که موفق به ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت سائوتومه و پرنسیپ از طریق ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور سائوتومه و پرنسیپ پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور سائوتومه و پرنسیپ نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور سائوتومه و پرنسیپ راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

درک درست از ایده تجاری شما در کشور سائوتومه و پرنسیپ، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در سائوتومه و پرنسیپ ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در سائوتومه و پرنسیپ ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور سائوتومه و پرنسیپ شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور سائوتومه و پرنسیپ

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور سائوتومه و پرنسیپ آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در سائوتومه و پرنسیپ هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در سائوتومه و پرنسیپ

برای ثبت شرکت سهامی در سائوتومه و پرنسیپ نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در سائوتومه و پرنسیپ یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در سائوتومه و پرنسیپ

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور سائوتومه و پرنسیپ میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سائوتومه و پرنسیپ از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در سائوتومه و پرنسیپ را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در سائوتومه و پرنسیپ

برای ثبت شرکت تعاونی در سائوتومه و پرنسیپ به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور سائوتومه و پرنسیپ بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور سائوتومه و پرنسیپ ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در سائوتومه و پرنسیپ اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در سائوتومه و پرنسیپ

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور سائوتومه و پرنسیپ دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در سائوتومه و پرنسیپ

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در سائوتومه و پرنسیپ به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در سائوتومه و پرنسیپ خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در سائوتومه و پرنسیپ
• ثبت شرکت تضامنی در سائوتومه و پرنسیپ
• ثبت شرکت سهامی در سائوتومه و پرنسیپ
• ثبت شرکت تولیدی در سائوتومه و پرنسیپ
حال که با انواع شرکت های مختلف در سائوتومه و پرنسیپ ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در سائوتومه و پرنسیپ به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور سائوتومه و پرنسیپ را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

تاسیس یک شرکت در سائوتومه و پرنسیپ و یا سرمایه گذاری در سائوتومه و پرنسیپ ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور سائوتومه و پرنسیپ، و یا قوانین مقررات کشور سائوتومه و پرنسیپ آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی سائوتومه و پرنسیپ بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در سائوتومه و پرنسیپ به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای سائوتومه و پرنسیپ.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور سائوتومه و پرنسیپ
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

با آغاز فرایند ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور سائوتومه و پرنسیپ را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور سائوتومه و پرنسیپ ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در سائوتومه و پرنسیپ است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور سائوتومه و پرنسیپ ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور سائوتومه و پرنسیپ شوید. در صورت اخذ اقامت دائم سائوتومه و پرنسیپ می توانید پاسپورت سائوتومه و پرنسیپ را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور سائوتومه و پرنسیپ را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور سائوتومه و پرنسیپ به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در سائوتومه و پرنسیپ نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت سائوتومه و پرنسیپ از طریق ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور سائوتومه و پرنسیپ راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

شما با ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور سائوتومه و پرنسیپ را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور سائوتومه و پرنسیپ
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس سائوتومه و پرنسیپ
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور سائوتومه و پرنسیپ برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور سائوتومه و پرنسیپ و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور سائوتومه و پرنسیپ کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور سائوتومه و پرنسیپ در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد سائوتومه و پرنسیپ اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در سائوتومه و پرنسیپ

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه سائوتومه و پرنسیپ استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه سائوتومه و پرنسیپ میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه سائوتومه و پرنسیپ چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه سائوتومه و پرنسیپ دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه سائوتومه و پرنسیپ باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد سائوتومه و پرنسیپ میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با سائوتومه و پرنسیپ در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به سائوتومه و پرنسیپ هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات سائوتومه و پرنسیپ چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه سائوتومه و پرنسیپ دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه سائوتومه و پرنسیپ صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با سائوتومه و پرنسیپ میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه سائوتومه و پرنسیپ باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور سائوتومه و پرنسیپ بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات سائوتومه و پرنسیپ توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه سائوتومه و پرنسیپ دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه سائوتومه و پرنسیپ استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه سائوتومه و پرنسیپ استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران سائوتومه و پرنسیپ بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه سائوتومه و پرنسیپ با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد سائوتومه و پرنسیپ با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه سائوتومه و پرنسیپ منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات سائوتومه و پرنسیپ بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه سائوتومه و پرنسیپ ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.