ثبت شرکت در چونگمینگ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در چونگمینگ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در چونگمینگ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در چونگمینگ میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در چونگمینگ
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در چونگمینگ

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در چونگمینگ

با ثبت شرکت در چونگمینگ یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور چونگمینگ برسید. ثبت شرکت در چونگمینگ، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در چونگمینگ فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی چونگمینگ با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور چونگمینگ به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در چونگمینگ ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در چونگمینگ همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در چونگمینگ

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در چونگمینگ به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در چونگمینگ بصورت فوری
ثبت شرکت در چونگمینگ توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در چونگمینگ با قیمت مناسب
ثبت شرکت در چونگمینگ بصورت تضمینی
ثبت شرکت در چونگمینگ توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه چونگمینگ

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در چونگمینگ

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در چونگمینگ توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در چونگمینگ

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در چونگمینگ شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در چونگمینگ با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در چونگمینگ توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در چونگمینگ

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در چونگمینگ دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در چونگمینگ

ثبت شرکت در چونگمینگ یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به چونگمینگ است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای چونگمینگ از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در چونگمینگ

برای این که موفق به ثبت شرکت در چونگمینگ شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت چونگمینگ از طریق ثبت شرکت در چونگمینگ توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در چونگمینگ

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در چونگمینگ اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در چونگمینگ ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در چونگمینگ، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در چونگمینگ

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در چونگمینگ باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در چونگمینگ باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور چونگمینگ پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در چونگمینگ

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در چونگمینگ ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور چونگمینگ نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور چونگمینگ راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در چونگمینگ

درک درست از ایده تجاری شما در کشور چونگمینگ، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در چونگمینگ ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در چونگمینگ

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در چونگمینگ ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور چونگمینگ شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور چونگمینگ

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در چونگمینگ شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور چونگمینگ آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در چونگمینگ هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در چونگمینگ

برای ثبت شرکت سهامی در چونگمینگ نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در چونگمینگ یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در چونگمینگ

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور چونگمینگ میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در چونگمینگ خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در چونگمینگ از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در چونگمینگ را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در چونگمینگ

برای ثبت شرکت تعاونی در چونگمینگ به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور چونگمینگ بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در چونگمینگ

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور چونگمینگ ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در چونگمینگ اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در چونگمینگ

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور چونگمینگ دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در چونگمینگ

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در چونگمینگ به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در چونگمینگ خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در چونگمینگ
• ثبت شرکت تضامنی در چونگمینگ
• ثبت شرکت سهامی در چونگمینگ
• ثبت شرکت تولیدی در چونگمینگ
حال که با انواع شرکت های مختلف در چونگمینگ ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در چونگمینگ بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در چونگمینگ به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور چونگمینگ را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در چونگمینگ

تاسیس یک شرکت در چونگمینگ و یا سرمایه گذاری در چونگمینگ ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور چونگمینگ، و یا قوانین مقررات کشور چونگمینگ آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی چونگمینگ بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در چونگمینگ را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در چونگمینگ به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای چونگمینگ.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور چونگمینگ
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در چونگمینگ لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در چونگمینگ

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در چونگمینگ باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در چونگمینگ

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در چونگمینگ آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در چونگمینگ

با آغاز فرایند ثبت شرکت در چونگمینگ معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در چونگمینگ

ثبت شرکت در چونگمینگ به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور چونگمینگ را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در چونگمینگ ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در چونگمینگ

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور چونگمینگ ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در چونگمینگ است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور چونگمینگ ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور چونگمینگ شوید. در صورت اخذ اقامت دائم چونگمینگ می توانید پاسپورت چونگمینگ را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور چونگمینگ را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور چونگمینگ به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در چونگمینگ

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در چونگمینگ نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت چونگمینگ از طریق ثبت شرکت در چونگمینگ ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور چونگمینگ راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در چونگمینگ

شما با ثبت شرکت در چونگمینگ می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور چونگمینگ را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در چونگمینگ عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور چونگمینگ
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس چونگمینگ
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور چونگمینگ برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در چونگمینگ
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور چونگمینگ و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در چونگمینگ و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور چونگمینگ کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور چونگمینگ در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در چونگمینگ معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در چونگمینگ و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در چونگمینگ با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد چونگمینگ اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در چونگمینگ

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه چونگمینگ استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه چونگمینگ میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه چونگمینگ چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه چونگمینگ دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه چونگمینگ باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد چونگمینگ میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با چونگمینگ در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به چونگمینگ هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات چونگمینگ چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه چونگمینگ دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه چونگمینگ صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با چونگمینگ میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه چونگمینگ باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور چونگمینگ بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات چونگمینگ توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه چونگمینگ دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه چونگمینگ استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه چونگمینگ استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران چونگمینگ بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه چونگمینگ با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد چونگمینگ با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه چونگمینگ منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات چونگمینگ بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه چونگمینگ ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.