اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور بحرین

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۱ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور بحرین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور بحرین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور بحرین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور بحرین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
پرچم کشور بحرین

ثبت شرکت در کشور بحرین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور بحرین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور بحرین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور بحرین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور بحرین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور بحرین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور بحرین

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور بحرین

مراحل ثبت شرکت در کشور بحرین

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور بحرین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور بحرین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

نمایه کلی از منطقه آزاد بحرین

محتوای این صفحه عبارتند از:

چرا بحرین کشوری جذاب برای ثبت شرکت است؟

اهمیت سرمایه گذاری خارجی براى بحرین به حدی است که این کشور سیاست تازه ای برای سرمایه گذاران و یا افرادی که برای کار به این کشور میآیند در نظر گرفته است. بحرین یکی از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس است، که در سالهای اخیر سهم زیادی از سرمایههای خارجی این منطقه را به خود جذب کرده است. به گزارش اتاق صنعت بحرین ارزش سرمایه گذاریهای خارجی انجام شده در این کشور در سال گذشته میلادی دو برابر شد و به 9/2 میلیارد دلار رسید.

Kallath وCompany WLL شرکت هایی است که خدمات ثبت مشاغل متناسب را ارائه میدهند. این مرکز در مناما، بحرین واقع شده است و بیش از دوازده سال پیش تأسیس شده است و در طول این مدت، به بسیاری از سرمایه گذاران محلی و خارجی که به دنبال کمک برای تشکیل شرکت و سایر خدمات مرتبط با این شرکت بودند کمک کرده است.
مدهوان کالات شریک مدیر Kallath وCompany WLL است. وی کسی است که شرکتی را در سال 2006 تأسیس کرد و بیش از سی سال سابقه فعالیت در بخش حقوقی دارد. مدهوان کالات عضو شورای وکلا در ماهاراشترا، بمبئی، هند است.

ساختار اصلی شرکت ها در بحرین چیست؟

اصلی ترین ساختار تجاری مورد استفاده کارآفرینان خارجی در بحرین LLC (شرکت با مسئولیت محدود) است. طبق قانون شرکتهای بازرگانی سال 2001، هشت نوع شرکت وجود دارد که می تواند تاسیس شود، از جمله سایر عوامل، به تعداد سرمایه گذاران و فعالیت شرکت بستگی دارد.
وسایل نقلیه تجاری 100٪ می توانند در اختیار شهروندان خارجی باشند، هر چند بخشهای محدودی وجود دارد که یک شرکت کاملاً متعلق به خارجیها نمی تواند در آنها فعالیت کند.

انواع LLC در بحرین

شهروندان خارجی می توانند سه نوع شرکت با مسئولیت محدود LLC (در بحرین )ایجاد کنند:
• شرکت یک نفره ( SPC یک شرکت با مسئولیت محدود است که فقط به یک مالک متعلق است).
• با مسئولیت محدود (WLL برای راه اندازی حداقل به دو سهامدار و دو مدیر نیاز دارد). علاوه بر این، یک مدیر محلی نیز لازم است. این شخص به طور کلی دبیر شرکت است.
• شرکت سهامدار بحرین (BSC ، مشابه WLL، حداقل به دو سهامدار و مدیر همراه با یک مدیر مقیم نیاز دارد). این ساختار برای تعداد زیادی از کارآفرینان برای پروژههای بزرگ ایده آل است.
هر سه نوع LLC در بحرین مسئولیت محدودی را به سهامداران خود واگذار میکنند و می توانند 100٪ متعلق به شهروندان خارجی باشند.

مراحل ثبت شرکت در بحرین

انتخاب شکل قانونی: سرمایه گذاران باید نوعی شرکت را از بین آنچه در قانون شرکت های تجاری بحرین توصیف شده است، انتخاب کنند.
انتخاب نام شرکت: برای این مرحله اولیه، به سرمایه گذاران توصیه می شود چندین نام انتخاب کنند. وقتی نامی در دسترس باشد، برای ثبت شرکتها رزرو می شود.
تنظیم اسناد شرکت: اساسنامه و آییننامه شرکت باید تهیه و در پرونده ثبت گنجانده شود.
سپرده گذاری سرمایه: هنگام واریز سرمایه، گواهی صادر میشود. مشارکتهای in0kind باید حسابرسی شوند.
بایگانی برای ثبت نام الکترونیکی: پس از جمع آوری تمام اسناد، سرمایه گذاران می توانند درخواست ثبت نام را به صورت الکترونیکی ارسال کنند. کپی از اسناد شناسایی شخصی بنیان گذاران مورد نیاز خواهد بود و هنگامی که شرکا، شرکتهای دیگر هستند ، آنها باید نسخههای اساسنامه را ارائه دهند.
جدا از این مراحل ، سرمایه گذاران همچنین باید هزینه های افتتاح یک شرکت در بحرین را نیز در نظر بگیرند. این هزینه ها در زیر برجسته شده است.
ثبت شرکت در بحرین زیر نظر وزارت صنعت، بازرگانی و جهانگردی فعالیت می کند و مرجعی است که متقاضی دریافت درخواستهای ثبت شرکت، پردازش آنها و صدور گواهینامههای مربوط به مشاغل است. سرمایه گذارانی که مایل به انجام برخی تغییرات در شرکت هستند نیز درخواستهای خود را به این رجیستری و همچنین شرکتهایی که ورشکست میشوند ارائه میدهند. خدمات اضافی شامل چکیده اطلاعات چاپ شرکت یا گواهینامههای مهر زنی خواهد بود.
کارآفرینانی که علاقه مند به تشکیل شرکت در بحرین هستند، باید الزامات اجباری ثبت شرکت را رعایت کنند و برای این منظور یکی از نمایندگان ما می تواند خدمات تخصصی را با توجه به نوع شرکت ارائه دهد.

بخشی از کشور بحرین

سیستم ثبت تجاری در بحرین چیست؟

سیستم ثبتهای تجاری یا SIJILAT در تلاش برای ایجاد یک سیستم الکترونیکی به خصوص کارآمد برای ثبت شرکت در بحرین راه اندازی شد که با سیستم صدور مجوز نیز مرتبط است. این سیستمهای الکترونیکی مورد استفاده توسط همه مقامات رسمی را که مجوزها و تأییدیههای خاص را صادر میکنند، پیوند میدهد و بنابراین می تواند کل فرآیند ثبت شرکت و صدور مجوز را بسیار ساده کند.
سیستمهای ثبت تجاری یک پلت فرم واحد برای مشاغل است که خدمات کاملی را به صاحبان شرکتی که نیاز به ثبت شرکت جدید دارند یا اطلاعات مربوط به یک شرکت موجود را تغییر میدهند و همچنین به افرادی که نیاز به جستجوی جامع کسب و کار دارند خدمات ارائه میدهد.

ویژگیها و خدمات اصلی موجود در SIJILAT چیست؟

سیستم ثبت تجاری دسترسی به نرم افزارهای الکترونیکی و آپارتمان از نام تجاری و همچنین خدمات الکترونیکی گواهی الکترونیکی و تایید معاملات کسب و کار ارائه میدهد. این پروسه صدور مجوز برای شرکتها را از مراحل ثبت جدا میکند، دو مرحله مهم برای کسانی که یک شرکت را در بحرین تأسیس میکنند وجود دارد. برای خدمات صدور مجوز، یک لینک مستقیم به مقامات مربوطه برای صدور مجوز ارائه میدهد و بنابراین کل روند را بسیار ساده میکند.
دسترسی به رجیستری از طریق یک حساب ویژه ایجاد شده امکان پذیراست و پس از اتمام این مرحله، کارآفرینان میتوانند در صورت لزوم برای ثبت تجاری درخواست دهند، که در یک شرکت ثبت شده موجود تغییراتی ایجاد کنند یا گواهی ثبت مشاغل را تمدید کنند.

شرایط اصلی ثبت ثبت شرکت از طریق SIJILAT

ثبت شرکت الکترونیکی در بحرین یک فرآیند ساده است و برای ثبت یک شخص حقوقی جدید، سرمایه گذاران باید پنج مرحله اساسی را دنبال کنند. که این پنج مرحله اینها هستند:
درخواست را ارسال کنید: این کار به صورت الکترونیکی به صورت حضوری یا از طریق یک واسطه حرفهای مانند نمایندگان ما که در تشکیل شرکت در بحرین تخصص دارند انجام میشود.
اخذ مجوز: این مربوط به سرمایه گذاران خارجی است و شامل اخذ مجوز امنیتی است. ما می توانیم اطلاعات بیشتری در مورد این مرحله به شما ارائه دهیم.
اسناد شرکت را ضمیمه کنید: این شامل اساسنامه مربوط به نهاد تجاری جدید و ادغام اسناد اساسی است که دامنه و نوع تجارت و همچنین سایر جزئیات را بیان میکند.
ضمانت سپرده سرمایه را ضمیمه کنید: این گواهی ای است که پس از سپرده گذاری سرمایه صادر می شود.
اسناد دیگر را ضمیمه کنید: وقتی سرمایه شرکت در نوع است، بنیانگذاران همچنین باید گواهینامه ارزیابی را از حسابرس یا کارشناس ضمیمه کنند. سایر اسناد ممکن است شامل اسنادی باشد که سایر مقامات به منظور دریافت مجوزها و مجوزهای خاص تعیین کردهاند.
یکی از نمایندگان ما که در تشکیل شرکت در بحرین تخصص دارد می تواند در کل مراحل ثبت شرکت به سرمایه گذاران کمک کند. این سیستم کارآمد است و اجازه می دهد تا یک برنامه ساده برای ثبت نام و صدور مجوز وجود داشته باشد، با این حال، کارآفرینان میتوانند از راهنماییهای ویژه، به ویژه در مواردی که شرکت تحت مجوز و کنترل زیاد است استفاده کنند. در بیشتر موارد، متقاضیان همچنین باید مدارک تحصیلی خود را هنگام ثبت نام ثبت نام الکترونیکی شرکت بارگذاری کنند. اسناد و مدارک همراه با برنامه نباید از اندازه خاصی فراتر برود و ممکن است روند کار در مورد شاخه ها متفاوت باشد.

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب