اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور لائوس

5/5 - (7 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۱ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور لائوس

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور لائوس * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لائوس * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لائوس * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور لائوس

ثبت شرکت در کشور لائوس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور لائوس در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور لائوس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور لائوس نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور لائوس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور لائوس را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور لائوس

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور لائوس

مراحل ثبت شرکت در کشور لائوس

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور لائوس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور لائوس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور لائوس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در لائوس

لائوس کشوری است که به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب در جنوب شرقی آسیا به عنوان قطب تجارت در این منطقه شناخته شده است. در چند سال اخیر صنعت معدن لائوس توجه بسیاری از سرمایه گذاران و شرکت های خارجی را به منظور  سرمایه گذاری مستقیم و ثبت شرکت به خود جلب کرده است. امروزه با تحقیقات مناسب، فعالیت های تجاری تقریباً به راحتی در همه کشورهای جهان انجام می شود. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور لائوس، شرایط اقتصادی، ثبت شرکت در کشور لائوس و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور آشنا خواهیم شد. شما عزیزان در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور لائوس می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور لائوس از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور لائوس

لائوس یک کشور سوسیالیستی و تنها کشور محصور در خشکی واقع در جنوب شرقی آسیا است.  کشور لائوس در قلب شبه جزیره هندوچین قرار دارد. این کشور با میانمار از شمال غربی، با چین از شما، با ویتنام از شرق و جنوب شرق، با کامبوج و تایلند از غرب و جنوب غربی همسایه است. بیش از 50 درصد مردم این کشور از قوم لائو هستند و بقیه از قوم های خمو، تیره همونگ و گروه  های قومی مختلف هستند. لائوس عضو توافقنامه تجارت آسیا و اقیانوسیه ، آسه آن ، اجلاس آسیای شرقی و لا فرانکفونی است . لائوس برای عضویت در سازمان تجارت جهانی اقدام در سال 1997 کرد. در 2 فوریه 2013 ، به آن عضویت کامل اعطا شد. کشاورزی بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد و 80٪ اشتغال را نیز تأمین می کند. زبان رسمی مردم این کشور لائو است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور لائوس وینتیان است که در کنار رود مکونگ قرار دارد. جمعیت کشور لائوس در حدود 5.7 میلیون نفر و مساحت آن 236800 کیلومتر مربع است. بیش از 60 درصد مردم این کشور پیرو مکتب بودایی هستند همچنین 1.5 درصد مسیحی، 0.1 درصد مسلمان، 0.1 درصد یهودی، و 32.3 درصد دیگر از ادیان مختلف هستند.

شرایط اقتصادی کشور لائوس

امتیاز آزادی اقتصادی لائوس 53.9 است که اقتصاد آن را در رتبه 141 شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.6 درجه کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است. لائوس در بین 40 کشور منطقه آسیا- اقیانوسیه در رتبه 32 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. لائوس هشت توافق نامه تجارت ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات 6.6 درصد است و 12 اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا است. هزینه های دولت طی سه سال گذشته به 20.9 درصد از کل تولید ناخالص داخلی رسیده است و کسری بودجه به طور متوسط 5.1 درصد از تولید ناخالص داخلی است. بدهی عمومی معادل 60.6 درصد تولید ناخالص داخلی است. اقتصاد لائوس به سرمایه گذاری و تجارت با همسایگانی مانند تایلند، ویتنام و چین بستگی دارد بر اساس گزارش وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری لائوس از سال 1989 تا 2014 ، چین بزرگترین سرمایه گذار خارجی در اقتصاد لائوس بوده و از سال 1989 تا امروز بیش از شش میلیارد دلار در این کشور سرمایه گذاری کرده است. بعد از چین، تایلند با پنج میلیارد دلار و ویتنام با سه میلیارد دلار به ترتیب دومین و سومین سرمایه گذاران بزرگ در کشور لائوس هستند.

ثبت شرکت در کشور لائوس

مزایا ثبت شرکت در کشور لائوس

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لائوس هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور لائوس

شرکت با مسئولیت محدود: برای ثبت این نوع شرکت به یک مدیر و یک سهامدار و حداقل سرمایه یک دلار آمریكا نیاز است. در برخی موارد نیز بسته به ماهیت سرمایه گذاری، نیاز به حداقل 125000 دلار سرمایه می باشد.
شرکت سهامی عام: برای ثبت شرکت سهامی عام نیاز به هفت سهامدار و سه مدیر می باشد. و حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن بسته به ماهیت سرمایه گذاری از یک دلار تا 125000 دلار می باشد.
دفتر شعبه: دامنه عملکرد این نوع نهاد توسط شرکت مادر تعیین می شود. دفتر شعبه دارای یک تیم مدیریت مستقل و حساب بانکی شرکتی مستقر در لائوس می باشد. شعب شرکتهای خارجی در لائوس فقط ممکن است در بخش های خاصی از کشور مشغول به فعالیت شوند.
دفتر نمایندگی: این نوع نهاد تجاری مجاز به فروش مستقیم در کشور لائوس نیست. در نتیجه ، این نهاد فقط می تواند در زمینه تحقیقات و بازاریابی برای شرکت مادر فعالیت کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور لائوس

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور لائوس وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لائوس برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور لائوس برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور لائوس قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد شخصی و شرکتی 24 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات غیر مستقیم است. بار مالیاتی کلی معادل 11.5 درصد از کل درآمد داخلی است. مطابق با مقررات کشور لائوس ، همه شرکت ها باید برای پرداخت مالیات شرکت و مالیات بر ارزش افزوده در بخش مالیات وزارت دارایی لائوس ثبت نام کنند. نرخ استاندارد مالیات بر ارزش افزوده که برای کالاها و خدمات در لائوس اخذ می شود 10٪ است.  مالیات بر ارزش افزوده از صادرات کالا گرفته نمی شود. نرخ مالیات دفاتر شعب شرکت ها 24٪ می باشد. در لائوس مالیات بر سود سرمایه وجود ندارد. درآمد حاصل از فروش سهام در لائوس نیز مشمول نرخ استاندارد مالیات شرکت ها است. مالیات بر درآمد حاصل از اجاره اموال با نرخ 15٪ اخذ می شود. لائوس معاهدات ویژه مالیات مضاعف را با هشت کشور از جمله برونئی، چین، کره جنوبی و… امضا کرده است که موجب کاهش بار مالیاتی در معامات این کشور ها با لائوس می شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور لائوس، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور لائوس باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور لائوس موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لائوس به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور لائوس برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لائوس با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب