اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور یونان

5/5 - (22 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۴ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور یونان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور یونان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور یونان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور یونان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور یونان

ثبت شرکت در کشور یونان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور یونان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور یونان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور یونان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور یونان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور یونان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور یونان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور یونان

مراحل ثبت شرکت در کشور یونان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور یونان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور یونان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور یونان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در یونان

در این مقاله به صورت جامع با کشور یونان، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در یونان، ثبت شرکت در کشور یونان، مراحل ثبت شرکت در کشور یونان و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور یونان در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی یونان با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید.

شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور یونان می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور یونان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور یونان

یونان کشوری واقع در جنوب شرقی اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان است. یونان همچنین جزایری در ساحل آسیا مانند رودس، جزیره کوس، ساموس، خیوس و لسبوس دارد و یک کشور اوراسیایی به شمار می رود. این کشور از شمال با آلبانی و بلغارستان و از شرق با ترکیه دارای مرز مشترک است. پایتخت و بزرگترین شهر یونان شهر آتن است و زبان رسمی این کشور یونانی است. یونان کشوری با ۱۰ میلیون نفر جمعیت است و مساحت آن ۱۳۱٬۹۹۰ کیلومتر مربع است.

این کشور در محل پیوند سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده ‌است و میراث‌دار یونان باستان، امپراتوری بیزانس و ترکان عثمانی است. امروز کشور یونان توسعه‌یافته و یکی از اعضای اتحادیه اروپا، عضو اتحادیه اقتصادی و پولی اتحادیه اروپا، ناتو، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی یاOECD ، آژانس فضایی اروپا یا ESA است. نظام یونان، جمهوری پارلمانی، مردم‌سالارانه است و حاکمیت دینی آن براساس دین مسیحیت است. یونان حدود ۶۰۰۰ جزیره دارد که تنها ۲۲۷ مورد آن دارای سکنه است. مالک بسیاری از این جزایر افراد ثروتمند جهان هستند.

شرایط اقتصادی در کشور یونان

امتیاز آزادی اقتصادی یونان 60.9 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 96 شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 1.0 واحد افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بهبود اثربخشی قضایی است. یونان در بین 45 کشور منطقه اروپا در رتبه 44 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. یونان به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا ، 45 قرارداد تجاری ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات تجاری (رایج در میان اعضای اتحادیه اروپا) 3 درصد است. رشد تولید ناخالص داخلی یونان از بسیاری از اعضای اتحادیه اروپا بیشتر بوده‌است.

صنعت گردشگری یکی از منابع مهم و عمده درآمدزایی برای یونان است و ۱۵٪ از سهم تولید ناخالص داخلی این کشور را شامل می‌شود. به‌طور مستقیم و غیر مستقیم ۱۶٫۵٪ از نیروی کار کشور یونان در این صنعت به کار گرفته شده‌اند. نیروی کار کشور یونان بیش از ۴٫۹ میلیون نفر است که بعد از کره جنوبی در رتبه دوم قرار دارد. از سال ۲۰۰۸ بحران اقتصادی، یونان را بارها به مرز ورشکستگی کامل کشانده و ۲۵ درصد از تولید ناخالص ملی و بیش از یک میلیون فرصت شغلی را از بین برده است و در پی آن، ستون اصلی سیاست خارجی کشور یعنی تعلق به اروپا و غرب به شدت لطمه خورده ‌است.

ثبت شرکت در کشور یونان

مزایای ثبت شرکت در کشور یونان

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در یونان هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور یونان

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت تجاری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ایده آل است. برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در یونان به حداقل یک مدیر و یک سهامدار  و همچنین حداقل سرمایه. 4500 یورو نیاز می باشد. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی در یونان به حداقل یک سهامدار، سه مدیر و حداقل سرمایه 60000  یورو نیاز می باشد. این نوع شرکت برای پروژه های بزرگ که نیاز به جمع آوری سرمایه عمومی دارند توصیه می شود. برای ثبت این نوع شرکت نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامدار نمی باشد.
دفترشعبه: قانون شرکت یونان اجازه می دهد یک دفتر شعبه 100٪ متعلق به شخص یا شرکت خارجی باشد ، و دامنه فعالیت آن توسط شرکت مادر تعریف می شود. دفتر شعبه مجاز است که یک تیم مدیریت مستقل داشته باشد و حساب بانکی شرکتی مستقر در یونان را داشته باشد. تعیین یک شخص یا نهاد مقیم به عنوان نماینده قانونی در مقامات مالیاتی برای شعبه ای از شرکت های خارجی الزامی است.
نمایندگی: این نوع شرکت مجاز به خرید و فروش مستقیم در یونان نیست. بسیاری از سرمایه گذاران قبل از تأسیس یک شرکت جدید از صفر در یونان ، ترجیح می دهند بازار را جستجو کنند و از طریق دفتر نمایندگی به فعالیت های تبلیغاتی بپردازند.

قوانین ثبت شرکت در کشور یونان

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور یونان وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور یونان برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور یونان برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور یونان قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 44 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 24 درصد است. بار مالیاتی کلی معادل 38.7 درصد از کل درآمد داخلی شرکت است. سود سرمایه حاصل از فروش سهام خریداری شده مشمول نرخ مالیات بر درآمد 26٪ است.

نرخ مالیات بر ارزش افزوده استاندارد 23٪ برای کلیه معاملات اعمال می شود. با این حال، نرخ مالیات بر ارزش افزوده 13٪ و 6.5٪ در مورد تعداد مشخصی از کالاها و خدمات اعمال می شود. کارفرمایان در یونان باید ماهیانه 28٪ از حقوق ناخالص کارمندان خود را به صندوق بیمه اجتماعی یونان ارائه دهند. جمهوری یونان بیش از 50 معاهده مالیات مضاعف با کشورهای مختلف از جمله آمریکا، چین، انگلستان، کانادا و.. امضا کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور یونان، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور یونان باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور یونان موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور یونان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور یونان برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور یونان با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

5/5 - (22 امتیاز)

فهرست مطالب