اشتغال به کار و استخدام در اتریش

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در اتریش را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در اتریش را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در اتریش
اشتغال به کار و استخدام در اتریش

اشتغال به کار و استخدام در اتریش

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در اتریش را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در اتریش میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در اتریش فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در اتریش

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در اتریش

مراحل اشتغال به کار و استخدام در اتریش

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در اتریش میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در اتریش را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در اتریش هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در اتریش

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در اتریش

اشتغال به کار و استخدام در اتریش برای بسیاری از مهاجران در حال حاضر مد نظر است. اما برخی از حقایق در مورد بازار کار وجود دارد که شما باید قبل از اقدام به آنها بدانید. مهاجران باید آگاه باشند که کشور در مناطق خاصی با کمبود نیروی کار روبرو است و کارفرمایان محلی خواستار استعدادهایی از داخل کشور هستند که این امر می تواند فرصتی مناسب برای مهاجرت به این کشور را برای خارجی ها فراهم کند.

بازار کار اتریش وابستگی زیادی به صنایعی مانند ساختمان و ساخت و ساز، جهانگردی، تولید وسایل نقلیه موتوری، الکترونیک، غذا و حمل و نقل دارد. صنعت نساجی همچنین کلید ثبات مالی کشور است. در حقیقت، اتریش با وجود نگرانی های فعلی در مورد عرضه کارگران، دوازدهمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد.

شرایط کاری در اتریش

روزهای کاری در اتریش مانند بسیاری دیگر از کشورهای غربی است. افراد تمایل دارند از دوشنبه تا جمعه کار کنند و شنبه ها و یکشنبه ها را برای اوقات فراغت داشته باشند. شاید بتوان گفت که در حال حاضر برای اشتغال به کار و استخدام در اتریش ، به دلیل تقاضای زیاد برای بسیاری از مهارت و استعدادها، شرایط و فرصت های مناسبی فراهم باشد.

شرکت ها حتی نمایشگاه های شغلی نیز برای جذب مهاجران برگزار کرده اند. که در آن، شرکت های بزرگ و مطرح داخلی و بین المللی حضور داشتند تا شرایط و فرصت های کاری برای مهاجران زیادی فراهم گردد. اکنون به نظر می رسد فرصت های شغلی در اتریش برای خارجی ها به وفور یافت می شود.

کار در اتریش به عنوان یک خارجی

دولت اتریش از پیوستن به توافق نامه مهاجرت سازمان ملل امتناع کرد، بخشی از دلیل عدم پیوستن اتریش به توافق نامه مهاجرت سازمان ملل، جلوگیری از مهاجرت غیرقانونی بود. اگر به دنبال شرایط مناسب برای اشتغال به کار و استخدام در اتریش هستید، مهم نیست از کجا آمده اید، داشتن تسلط کافی به زبان آلمانی شانس بیشتری برای کار در اتریش را به شما می دهد.

اگر قصد کار در پایتخت وین را دارید، باید فرصت های شغلی کافی در صنایع مانند تحقیق، فناوری اطلاعات، گردشگری و صنعت خدمات وجود داشته باشد. ضمن آنکه اگر اهل یکی از کشورهای اتحادیه اروپا یا EEA باشید ، می توانید بدون اجازه کار یا ویزای ویژه در اتریش زندگی و کار کنید.

اشتغال به کار و استخدام در اتریش

درخواست مجوز اشتغال به کار و استخدام در اتریش

اگر از خارج از اتحادیه اروپا برای اشتغال به کار و استخدام در اتریش ، اقدام کرده باشید، شما یک تبعه کشور سوم محسوب می شوید. این بدان معناست که شما به کارت قرمز-سفید احتیاج دارید. این کارت یا مجوز به کارگران واجد شرایط اجازه می دهد تا به مدت 24 ماه در همان شرکت در اتریش بمانند و کار کنند. اگر در این مدت، کار در یک شرکت دیگر را شروع کنید، باید دوباره درخواست کارت کنید.

همچنین ، اگر شما یک خانواده دارید، آنها می توانند برای کارت مجوز نیز درخواست دهند، اما شما باید ثابت کنید که درآمد کافی برای تأمین هزینه زندگی آنها را دارید. برای دریافت کارت مجوز کار، باید بیمه درمانی داشته باشید که تمام خطرات موجود در اتریش را پوشش می دهد. شما باید اثبات محل اقامت در اتریش را داشته باشید ، که شامل یک دوره اعلامیه است.

نحوه درخواست اشتغال به کار و استخدام در اتریش

به یاد داشته باشید که جامعه تجاری اتریش نسبتاً اندک است و اگر با احتیاط رفتار نکنید، ممکن است اخبار مربوط به فعالیت شما در بازار کار مانند برنامه های شغلی و مصاحبه منتشر شود. بنابراین، سعی کنید پس از اشتغال به کار و استخدام در اتریش ، بر روی کیفیت و نه کمیت برنامه های خود تمرکز کنید تا احتمال تأثیرات بیرونی در ایجاد شغل رویایی خود را به حداقل برسانید.

اتریش به عنوان یکی از مطلوب ترین مقاصد برای جویندگان کار بین المللی در نظر گرفته شده است. کمبود نیروی کار محلی در بسیاری از بخش ها در اتریش وجود دارد، بنابراین فرصت های شغلی برای خارجی ها در شرکت های ساختمانی، بخش مراقبت های بهداشتی، گردشگری، هتل های زنجیره ای، رستوران ها، شرکت های تولید وسایل نقلیه و قطعات، بانک ها و شرکت های بیمه فراهم می کند.

فرصت های شغلی در اتریش

هنگامی که برای اشتغال به کار و استخدام در اتریش اقدام می کنید، درخواهید یافت که فرصت های شغلی زیادی در اتریش برای افراد جویای کار با مهارت کافی، با تجربه کاری خوب و استعدادهای مورد نیاز وجود دارد. اگر شما یک تبعه خارجی هستید که به دنبال کار در اتریش هستید، شانس زیادی برای یافتن کار دارید، به خصوص اگر به زبان آلمانی تسلط داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که اگر به زبان آلمانی تسلط ندارید، گزینه های شما در اتریش محدود به فرصت های شغلی برای کارگران ماهر در بخش تولید یا ساخت و ساز، در صنعت گردشگری، صنعت فناوری اطلاعات یا فرصت های شغلی در یک شرکت بین المللی است که انگلیسی یک زبان تجاری در این صنایع به شمار خواهد آمد. در صورتی که برای کار در اتریش نیاز به مشاوره دارید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

مشاغل محبوب در اشتغال به کار و استخدام در اتریش

اتریش یک مقصد توریستی محبوب است و سالانه بیش از 20 میلیون بازدید کننده از نقاط مختلف جهان را به خود جذب می کند، بنابراین تقاضای مداوم نیروی کار محلی و مهاجران برای پر کردن فرصت های شغلی در مشاغل مانند استراحتگاه ها، هتل ها، رستوران ها، کافه ها و آژانس های مسافرتی محلی وجود دارد. کارفرمایان در این مشاغل غالباً مهاجرانی را که به زبان های دیگر مسلط هستند، در نظر گرفته و برای اشتغال به کار و استخدام در اتریش می پذیرند.

بزرگترین کارفرمایان در اتریش شرکت های مختلفی را در صنایعی مانند امور مالی و بیمه، ساخت و ساز، ماشین آلات ، وسایل نقلیه و قطعات، فلزات، مواد شیمیایی، تولید مواد غذایی و فرآوری چوب، صنعت حمل و نقل و جهانگردی شامل می شوند. لازم به ذکر است که در بعضی از بخش های اتریش اغلب کمبود نیروی متخصص محلی وجود دارد. مشاغل کمبود هر ساله توسط وزیر کار فدرال در اتریش منتشر می شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب