اشتغال به کار و استخدام در هلند

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در هلند را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در هلند را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در هلند
اشتغال به کار و استخدام در هلند

اشتغال به کار و استخدام در هلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در هلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در هلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در هلند فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در هلند

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در هلند

مراحل اشتغال به کار و استخدام در هلند

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در هلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در هلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در هلند هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در هلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در هلند

اشتغال به کار و استخدام در هلند، راحتی تعادل کار و زندگی را به شما می آموزد. با این وجود، قبل از اینکه از مزایای کار در این کشور بهره مند شوید، باید یک فرآیند سخت و وقت گیر را برای یافتن شغل طی کنید. سخت ترین قسمت برای ورود به بازار کار هلند، درک نحوه یافتن شغل در این کشور است.

فضای تجاری هلند از افراد حرفه ای اشباع شده است، بنابراین رقابت می تواند سخت باشد. با این حال، اگر می دانید چگونه خود را معرفی کنید و می توانید به چند زبان صحبت کنید، فرصت خوبی دارید. بعد از اینکه در این کشور کار کردید، خواهید فهمید که همه جستجوها ارزش آن را داشتند. در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

شرایط اشتغال به کار و استخدام در هلند

متوسط ​​حقوق برای اشتغال به کار و استخدام در هلند مناسب است. در حالی که مزایای تأمین اجتماعی از کیفیت بالایی برخوردار است. بهترین چیز در مورد آن، روزهای کاری است. در اینجا تعادل بین زندگی و کار بسیار مهم است و مردم دوست ندارند کارهای اضافه کاری انجام دهند. با این حال، این به معنای تنبل بودن هلندی ها نیست.

آنها بسیار به مشاغل خود متعهد هستند و وقتی زمان کار فرا می رسد، تمام تلاش خود را برای این کار می کنند. یک کارگر معمولی هلندی متمرکز، صادق و کارآمد است و این همان چیزی است که از مهاجران وارد شده به نیروی کار هلند نیز انتظار می رود و فرصتی برای کارگران ماهر و متخصص است.

فرصت های شغلی برای مهاجران

فرصت های زیادی برای مهاجران برای اشتغال به کار و استخدام در هلند وجود دارد. این کشور میزبان طیف گسترده ای از شرکت های بین المللی و چند ملیتی است. همچنین تعداد زیادی آژانس استخدام با هدف قرار دادن کارگران خارجی در مشاغل در هلند وجود دارد. از سویی دیگر هلند دارای یک اقتصاد نسبتاً پایدار است که با سرمایه گذاری های خارجی زیادی همراه با شرایط مالیاتی سودمند پشتیبانی می شود.

این کشور از جمعیت تحصیل کرده ای برخوردار است که تقریباً یک چهارم آنها فارغ التحصیلان خارجی هستند. اما با وجودی که هلند دارای شرکت های جهانی زیادی و یک فضای تجاری بین المللی است، ممکن است به عنوان یک مهاجر، برای کار در اینجا به عنوان یک فرد خارجی زمان و تلاش لازم باشد.

اشتغال به کار و استخدام در هلند

نحوه درخواست کار در هلند

هیچ راهی برای اشتغال به کار و استخدام در هلند به عنوان خارجی وجود ندارد. با این وجود، شما می توانید رویکردهای مختلفی داشته باشید که می تواند منجر به کسب موقعیت در بازار کار هلند شود. مانند بسیاری از بازارهای کار این روزها، اکثر آگهی های استخدام آنلاین هستند. برخی از آنها انتخاب گسترده ای از فرصت ها را ارائه می دهد و مشخص می کند چه زبان هایی برای موقعیت شما لازم است.

شرح شغل همچنین شامل اینکه شما به چه سطح تحصیلاتی نیاز دارید و اینکه آیا کارفرمای شما مایل به استخدام کارگر بین المللی و حمایت مالی از ویزای شما است یا خیر نیز می تواند شما را در شرایط اشتغال به کار و استخدام در هلند یاری کند.

اتباع خارجی که مایل به کار در هلند هستند باید شرایط مختلفی را داشته باشند. افراد خارج از منطقه اقتصادی اروپا اغلب به مجوز کار احتیاج دارند که دو نوع آن وجود دارد. همچنین اتباع خارجی سایر کشورها نیز ممکن است تحت شرایط خاصی در هلند کار کنند. در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

بیشترین مشاغل در بازار کار هلند

در حال حاضر، بازار اشتغال به کار و استخدام در هلند تقاضای جایگزینی را تجربه کرده است. این بدان معناست که جمعیت شاغل در حال پیر شدن است و بسیاری از متخصصان باید جایگزین کارگران جدید شوند. پیش بینی می شود بیشترین تقاضا در بخش هایی مانند متخصصان بازرگانی و اداری از قبیل مدیران، تحلیل گران تجارت، متخصصان منابع انسانی را دارد.

همچنین همکاران حرفه ای  از قبیل تکنسین های مهندسی، سرپرستان دفتر، متخصصان حقوقی، اجتماعی و فرهنگی شامل وکلا ، اقتصاددانان و روزنامه نگاران و موقعیت های سطح متوسط در بخش فروش نیز خواهند بود. از نظر متوسط ​​حقوق، هلند نمره بسیار خوبی از کشورهای اتحادیه اروپا کسب می کند. طبق ارقام ، هزینه های کارگری در هلند پنجمین هزینه در اروپا و بیش از 25 درصد بالاتر از میانگین اتحادیه اروپا بود. حداقل دستمزد در هلند به سن بستگی دارد و هر سال دوبار بررسی می شود.

فرهنگ اشتغال به کار و استخدام در هلند

هلندی ها معمولاً یک هفته 36-40 ساعته کار می کنند، گاهی اوقات فقط در چهار روز انجام می شود. به طور کلی ، اشتغال به کار و استخدام در هلند از نظر سازمانی بسیار مناسب است. بیشتر کارها در ساعات کار عادی اتفاق می افتد یعنی بین ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر است، اگرچه خارج از ساعت کار و شیفت کاری نیز معمول است. به طور معمول از کارمندان انتظار نمی رود که در سطح مدیریتی اضافه کار کنند.

جامعه هلند نسبتاً برابری طلبانه است و این به محل کار تبدیل می شود. در واقع، شرکت های هلندی اغلب ساختار سازمانی افقی دارند و آنها معمولاً برنامه های گام به گام را دنبال می کنند. باید گفت که قوانین کار هلند کاملاً گسترده است و تمایل به حمایت از کارمند دارد، خصوصاً در مورد اخراج بسیار به آن توجه می شود.

قراردادهای اشتغال به کار و استخدام در هلند

در قرارداد شما پس از اشتغال به کار و استخدام در هلند باید دارای جزئیات کامل قرارداد باشد که از جمله مدت قرارداد ، حقوق کارمندان و شرایط کار در آن مشخص می شود. قراردادهای کار در چندین صنعت هلند در نتیجه قراردادهای کار جمعی منعقد شده است. کارمندان می توانند از این مزایا بهره مند شوند حتی اگر عضو اتحادیه نباشند.

بیشتر کارمندان خارجی واجد شرایط مجوز کار و اقامت در هلند می شوند، اگرچه برخی از افراد مانند دانشجویان در هلند و کارگران فصلی هنوز به مجوزهای کار و اقامت جداگانه احتیاج دارند. برخی دیگر مانند کارگران بسیار ماهر در هلند و دارندگان کارت آبی اتحادیه اروپا فقط به اجازه اقامت احتیاج دارند و اجازه کار نیاز نخواهند داشت.

فهرست مطالب

فهرست مطالب