اخذ ویزا اکوادور

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا اکوادور را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا اکوادور را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا اکوادور
اخذ ویزا اکوادور

اخذ ویزا اکوادور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اکوادور در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اکوادور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اکوادور نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اکوادور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اکوادور

شروط و الزامات اخذ ویزا اکوادور

مراحل اخذ ویزا اکوادور

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اکوادور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اکوادور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اکوادور

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا اکوادور

چندین روش برای اخذ ویزا اکوادور وجود دارد و روند کار کاملاً ساده است. می توانید درخواست ویزای وضعیت مهاجرت خود را در نزدیکترین محل اقامت خود در کنسولگری اکوادور ارائه دهید، اما از آن جا که از طریق وزارت روابط خارجی تأیید می شود، بنابراین انتظار می رود روند تأیید چهار تا هشت هفته طول بکشد. درخواست های ویزا برای افراد تحت تکفل شما، پس از تأیید درخواست، مستقیماً توسط کنسولگری قابل پردازش است.

هنگام ورود به اکوادور، یک مهر توریستی در گذرنامه خود دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد 90 روز در این کشور بمانید. اگر می خواهید در طول یک سال بیش از 90 روز اقامت داشته باشید، به یک کنسولگری اکوادور در کشور خود بروید و برای ویزای یکساله درخواست دهید. این ویزا که اغلب ویزای توریستی، تجاری یا ورزشی نامیده می شود، به شما امکان می دهد تا حداکثر 180 روز در سال را در کشور اقامت داشته باشید.

ویزای اکوادور به صورت موقت و دائمی

قانون مهاجرت و اخذ ویزا اکوادور به طور کامل و منظم اجرا می شود. این قانون چندین تغییر عمده ایجاد کرده و یکی از آنها معرفی ویزای اقامت موقت است. در گذشته، خارجی ها می توانستند بلافاصله برای ویزای اقامت دائم اقدام کنند، اما دیگر چنین نیست. تمامی شهروندان خارجی باید ابتدا ویزای اقامت موقت را بگیرند که دو سال اعتبار دارد.

این ویزای موقت ممکن است فقط یکبار تمدید شود. پس از نگه داشتن ویزای موقت خود به مدت 21 ماه، شما واجد شرایط درخواست ویزای دائمی هستید که تاریخ انقضا ندارد. دارندگان موقت ویزا ممکن است بیش از 90 روز در هر دوره 12 ماهه از کشور خارج شوند. کسانی که ویزای دائمی دارند ممکن است در مجموع برای دو سال اول بیش از 180 روز در خارج از کشور باشند.

انواع ویزای اکوادور

انواع ویزایی که می توانید هنگام اخذ ویزا اکوادور درخواست نمایید، دارای گزینه هایی یکسان برای ویزای موقت و دائمی هستند. برای درخواست ویزای اقامت چندین گزینه مختلف ویزا وجود دارد، اما اکثریت قریب به اتفاق مهاجران با ویزای مستمری بگیران اقامت می گیرند.

این نوع از ویزا، برای مهاجران با درآمد بازنشستگی است و نیازی به سرمایه گذاری عمده ای ندارد. شما باید درآمد دائمی حداقل 800 دلار در ماه از منبع خارج از اکوادور را نشان دهید. برای هر فرد وابسته 100 دلار درآمد ماهانه اضافی مورد نیاز است. به طور معمول، این از حقوق بازنشستگی متقاضی، تأمین اجتماعی یا حق بیمه با درآمد ثابت ناشی می شود. درآمد حاصل از منابعی مانند املاک اجاره ای یا سهام با این ویزا قابل قبول نیست.

اخذ ویزا اکوادور

ویزای اکوادور برای اقامت دائم

اگر هنگام اخذ ویزا اکوادور به دنبال اقامت دائم در اکوادور هستید، چندین گزینه ویزا در دسترس شماست. حرفه ای های با سطح فنی بالا و متخصصان رشته های تخصصی می توانند این نوع از ویزا را درخواست کنند. متقاضیان به مواردی همچون گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار و گواهی پلیس که نشان می دهد هیچ سابقه ای برای شخص مذکور وجود ندارد، نیاز دارند. همچنین دو عکس و مجوز برای کار که توسط دفتر منابع انسانی از وزارت کار صادر شده است و نسخه ای از قرارداد کار که توسط وزارت کار به طور منظم پروتکل شده است، احتیاج است.

اخذ ویزا اکوادور و ویزای دانشجویی

برای دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی و اعضای خانواده که دانشجو را همراهی می کنند، می توان ویزاهای وابسته را درخواست نمود. برای اخذ ویزا اکوادور برای تحصیل، لازم است متقاضی، گذرنامه ای با شش ماه اعتبار و دو صفحه خالی ارائه کرده و گواهی پلیس مبنی بر عدم سوء پیشینه کیفری را به همراه دو عکس اخیر، به اندازه گذرنامه پیوست نماید.

 همچنین ثبت نام مدارس یا اثبات پذیرش در مدرسه یا موسسه آموزشی اکوادوری که توسط وزارت آموزش و پرورش به درستی شناخته شده است، نیاز است. گواهی از بانکی که نشان دهنده وضعیت اقتصادی مناسب باشد، ارائه شده و نامه ای از والدین که نشان می دهد آنها از دانش آموز در اکوادور حمایت می کنند، باید پیوست شود.

ویزای اکوادور برای کار

این ویزا برای خارجیانی است که برای کار در اکوادور استخدام شده اند یا خود اشتغالی دارند، اما حقوق ماهیانه معادل حداقل دستمزد اکوادور را دریافت می کنند. اگر درآمد ماهانه از منبع ثابتی در خارج از اکوادور داشته باشید، می توانید واجد شرایط این ویزا شوید. این می تواند شامل سرمایه گذاری ها، املاک اجاره ای یا دستمزد باشد.

با این حال، اگر می خواهید بیش از 90 روز اقامت داشته باشید، پس می توانید ویزای خود را در اکوادور تمدید کنید یا قبل از ورود به اکوادور از کنسولگری یا سفارت اکوادور ویزا بگیرید. اتباع اکثر کشورها از جمله اتحادیه اروپا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا ، کانادا در این گروه قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که اکوادور در سراسر جهان سفارتخانه دارد. بسته به جایی که هستید، می توانید به سفارت اکوادور مراجعه نمایید و درخواست خود را ارائه کنید. اگر نمایندگی دیپلماتیک اکوادور در کشور شما وجود ندارد، یکی از نزدیکترین موارد را بررسی کنید و ببینید آیا آنها می توانند درخواست ویزا شما را پردازش کنند. پس از حضور در اکوادور، می توانید ویزای موجود خود را تمدید یا تبدیل کرده و همچنین درخواست ویزای جدید در دفتر هماهنگی منطقه ای اکوادور را بدهید.

شرایط اخذ ویزا اکوادور

اکثر کشورها نیازی به ویزا برای اکوادور ندارند. 23 کشور نیاز به ویزای اکوادور دارند که در این خصوص می توانید راهنمایی های لازم را از ثبتا دریافت کنید. اگر شما از یکی از کشورهایی هستید که نیاز به اخذ ویزا اکوادور است، باید در یک برنامه ویزای اکوادور برای ویزای توریستی اقدام کنید و تنها در صورت دریافت ویزا می توانید وارد اکوادور شوید.

ضمن آنکه ویزا برای اکوادور رایگان است. بسیاری از ملیت ها وجود دارند که برای اکوادور معافیت ویزا دارند. این بدان معنی است که شما به راحتی در مرز حاضر شده یا در فرودگاه هستید و آنها پاسپورت شما را با تاریخ ورود و تعداد روز مهر می کنند. در این شرایط نیازی نیست تا رزرو هتلی را نشان دهید. این یک مهر گردشگری یا معافیت از ویزا است که در مرز صادر می شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب