اخذ ویزا برزیل

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا برزیل را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا برزیل را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۲۰ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا برزیل
اخذ ویزا برزیل

اخذ ویزا برزیل

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا برزیل در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا برزیل را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا برزیل نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا برزیل میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا برزیل

شروط و الزامات اخذ ویزا برزیل

مراحل اخذ ویزا برزیل

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا برزیل میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا برزیل را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا برزیل

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا برزیل

کشور برزیل از جمله کشورهایی است که روند ساده ای را برای اخذ ویزا برزیل برای گردشگران در نظر گرفته است تا مسافران زیادی را به سوی این کشور دعوت کند. در صورتی که قصد دارید برای درخواست ویزا برزیل اقدام کنید، می توانید از طریق سفارت یا دفتر کنسولگری در منطقه خود اقدام کنید.

روند ویزا در بسیاری از حوزه های قضایی برزیل، با درخواست آنلاین آغاز می شود. این نکته را نیز باید اشاره کرد که شهروندان ایالات متحده، کانادا، ژاپن و استرالیا برای ورود و بازدید از برزیل به ویزا نیازی نخواهند داشت. این در حالی است که دیگر کشورها، هنگام ورود به این کشور، باید دارای گذرنامه و ویزای توریستی با اعتبار پنج ساله باشند.

مدارک لازم برای ویزای برزیل

 برای اخذ ویزا برزیل ، لازم است که ابتدا فرم درخواست ویزای خود را کامل کرده و مدارک را مطابق با سیاست ویزای برزیل، برای سفارت این کشور یا نزدیکترین کنسولگری ارسال کنید. از جمله مدارکی که برای این کار نیاز است می توان به گذرنامه ای که شش ماه از تاریخ اولین ورود به برزیل اعتبار داشته باشد اشاره نمود.

همچنین گذرنامه باید حداقل دارای 2 صفحه خالی باشد که برای تمبر و مهر تعیین شده و باید توسط دارنده امضا شود. ضمن آن که یک عکس از نوع گذرنامه، اندازه 2*2 اینچ در نمای جلو با صورت کامل نیاز است. یک فتوکپی از بلیط رفت و برگشت، برنامه سفر یا نامه امضا شده از آژانس مسافرتی با رزروهای رفت و برگشت تایید شده نیز همراه با اثبات توانایی شما در پرداخت هزینه اقامت در برزیل احتیاج خواهد بود.

شرایط لازم برای اخذ ویزا برزیل

برای آن که بتوانید تمامی مراحل اخذ ویزا برزیل را به خوبی انجام داده و بدون اتلاف وقت، ویزای برزیل خود را دریافت کنید، لازم است که فرم درخواست را به درستی کامل کرده و امضا نمایید. توجه داشته باشید که فرم ارائه شده به کنسولگری باید دارای امضای اصلی باشد. علاوه بر این کودکان زیر 6 سال باید گواهی واکسیناسیون فلج اطفال را با ذکر نوع و سن نشان دهند.

همچنین اگر متقاضی زیر 18 سال داشته باشد و بدون والدین یا سرپرست قانونی در سفر باشد، رضایت نامه محضری با امضای والدین نیاز خواهد بود. می توانید اطلاعات کامل تر را در این خصوص از کنسولگری برزیل کسب کرده و یا با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را به دست آورید.

اخذ ویزا برزیل

انواع ویزا برزیل

بسیاری از ملیت ها هنگام سفر به برزیل با هر هدفی همچون گردشگری، تجارت، کار و یا تحصیل، ملزم به اخذ ویزا برزیل و داشتن گذرنامه دارای اعتبار هستند. ویزای برزیل خود را باید پیش از برنامه ریزی و ورود به برزیل، از سفارت یا کنسولگری برزیل نزدیک به محل اقامت خود دریافت کنید.

همچنین باید یادآور شویم که ویزای فرودگاهی برای برزیل وجود ندارد و مقامات مهاجرت از ورود به برزیل برای هر کسی که ویزای معتبری نداشته باشد خودداری می کنند. در صورت ورود به برزیل بدون اسناد و مدارک مناسب، دولت شما نمی تواند به شما کمک کند.

ویزای الکترونیکی برزیل

یکی از نکاتی که باید در خصوص اخذ ویزا برزیل مطرح کنیم این است که در ژانویه 2018 برزیل سیستم جدید eVisa را برای شهروندان ایالات متحده، کانادا، استرالیا و ژاپن و برخی دیگر از کشورها راه اندازی کرد. برنامه های eVisas بسیار آسان تر از برنامه های ویزای کاغذی سنتی هستند. شما می توانید eVisa را برای گردشگری یا تجارت یا مجموعه ای از طبقه بندی های دیگر ویزا مانند درمان پزشکی، روزنامه نگاری، حمل و نقل، ورزش و غیره دریافت کنید.

هنگام اخذ ویزا برزیل، متقاضی باید گذرنامه فعلی و امضا شده خود را ارائه دهد. ویزا در گذرنامه مهر می شود، بنابراین گذرنامه اصلی لازم است. همچنین متقاضی باید یک نسخه رنگی از صفحه اطلاعات گذرنامه را به همراه داشته باشد. ضمن آنکه توصیه می شود قبل از برنامه ریزی سفر، شرایط جدید و مدارک لازم را مطابق با تغییرات اعمال شده در این کشور، بررسی کنید.

تکمیل کردن درخواست ویزا

دولت برزیل تغییراتی را در روند درخواست ویزا اعمال کرده است که ممکن است متقاضیان ویزا را تحت تأثیر قرار دهد. در حال حاضر، جنبه های فنی روند درخواست تحت تأثیر قرار گرفته است و چندان مشخص نیست که روند پیاده سازی چقدر پایدار است. ممکن است حین انجام ثبت اطلاعات در سیستم الکترونیکی، با اختلال و تاخیر مواجه شوید که در این خصوص می توانید با دفتر کنسولگری یا سفارت در ارتباط باشید.

در صورتی که برای تکمیل کردن فرم آنلاین درخواست و اخذ ویزا برزیل ، مساله دارید با ثبتا تماس بگیرید. همچنین اگر متقاضی طی 90 روز اقامت خود به منطقه بومی از جمله آنگولا، بنین، بیسائو گینه، بولیوی، بورکینافاسو، بوروندی، کیپ ورد، کامرون سفر کرده باشد، لازم است که گواهی اصلی واکسیناسیون تب زرد را نیز ارائه نماید.

نحوه درخواست ویزای برزیل

لازم است برای اخذ ویزا برزیل از طریق یکی از سفارتخانه ها یا کنسولگری های برزیل در کشور خود اقدام کنید. روند کار بسته به محل زندگی شما و محل درخواست ویزای برزیل کمی تغییر می کند، اما نزدیکترین سفارت یا کنسولگری برزیل را پیدا کنید. این می تواند در کشور شما یا یک کشور همسایه باشد. برای آگاهی از نیازهای آنها و اسناد مورد نیاز با آنها تماس بگیرید.

سپس لازم است که وقت ویزا بگیرید. برخی از سفارتخانه ها یا کنسولگری ها به شما امکان می دهند این کار را بصورت آنلاین انجام دهید. توجه داشته باشید که مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای برزیل را به صورت کامل جمع آوری کنید. فرم آنلاین ویزای برزیل را تکمیل کرده و به تمام سوالات پاسخ دهید و کپی الکترونیکی مدارک مورد نیاز و عکس ویزای خود را ضمیمه کنید. بنابراین یک شماره تأیید دریافت خواهید کرد.

رسید فرم درخواست و اخذ ویزا برزیل را چاپ کنید و عکس ویزا را به محل تعیین شده ضمیمه نمایید. بنابراین لازم است تا در تاریخ قرار ملاقات خود حاضر شوید و فرم درخواست خود و مدارک اصلی را به کارکنان کنسولگری تحویل دهید. همچنین می توانید اسناد را از طریق پست الکترونیکی برای آنها ارسال کنید. در نهایت لازم است تا منتظر پردازش درخواست ویزا باشید که به طور معمول بین ده الی پانزده روز خواهد بود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب