اخذ ویزا کانادا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا کانادا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا کانادا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۰ /۰۷ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا کانادا
اخذ ویزا کانادا

اخذ ویزا کانادا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا کانادا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا کانادا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا کانادا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا کانادا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا کانادا

شروط و الزامات اخذ ویزا کانادا

مراحل اخذ ویزا کانادا

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا کانادا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا کانادا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا کانادا

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا کانادا

محتوا شامل : سابقه بیش از 15 سال موسسه ، دارا بودن نمایندگی رسمی و حقوقی در این کشور ، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، ثبت شرکت در کشور … مطابق با آخرین قوانین حاکم بر کشور ، ارائه گزارش منظم از فرایند اجرای کار ، مشاوره دقیق و تخصصی در زمینه ثبت شرکت در ….محتوا شامل : سابقه بیش از 15 سال موسسه ، دارا بودن نمایندگی رسمی و حقوقی در این کشور ، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، ثبت شرکت در کشور … مطابق با آخرین قوانین حاکم بر کشور ، ارائه گزارش منظم از فرایند اجرای کار ، مشاوره دقیق و تخصصی در زمینه ثبت شرکت در ….محتوا شامل : سابقه بیش از 15 سال موسسه ، دارا بودن نمایندگی رسمی و حقوقی در این کشور ، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، ثبت شرکت در کشور … مطابق با آخرین قوانین حاکم بر کشور ، ارائه گزارش منظم از فرایند اجرای کار ، مشاوره دقیق و تخصصی در زمینه ثبت شرکت در …. محتوا شامل : سابقه بیش از 15 سال موسسه ، دارا بودن نمایندگی رسمی و حقوقی در این کشور ، ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن ، ثبت شرکت در

اخذ ویزای توریستی کانادا

اگر به عنوان توریست به کانادا می روید و نیاز به اخذ ویزا کانادا دارید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید. ویزای توریستی کانادا ویزای اقامت موقت کانادا یا ویزای بازدید کننده کانادا نیز نامیده می شود. این ویزا حداکثر شش ماه طول اعتبار دارد و پس از آن منقضی می شود. برای این ویزا دو نوع وجود دارد که شامل ویزای تک ورودی و ورود چندگانه می شود.

بنابراین توریستی که ویزای یکبار ورود داشته باشد، مجاز است فقط یک بار وارد کانادا شود و به مدت شش ماه در این کشور بماند و با انقضا مدت شش ماهه به کشور خود برود. اما ویزاهای ورود چندگانه به گردشگران اجازه می دهد تا کشور را ترک کنند و برای مدت زمان حداکثر 10 سال به مدت شش ماه به کشور بازگردند و دارندگان این نوع از ویزای توریستی، هر بار که از کشور خارج شوند، مجبور به درخواست مجدد ویزا نیستند.

eTA ویزا کانادا به روش الکترونیکی

برخلاف ویزای بازدید کننده کانادا، eTA مجوز سفر الکترونیکی، یک مجوز ورود است که بصورت آنلاین قابل دریافت است. شما می توانید ویزای خود را بدون نیاز به مراجعه به سفارت، دادن بیومتریک خود و هفته های انتظار برای تأیید دریافت کنید.

علاوه بر این، eTA دقیقاً همان هدف ویزای عادی بازدیدکننده از کانادا را دارد. از ویزای الکترونیکی می توان برای مقاصد گردشگری و تجاری استفاده کرد که شامل ملاقات با خانواده و دوستان، گشت و گذار در این کشور وسیع، بازدید از جاذبه های گردشگری یا سفر کاری می شود.

eTA کانادا برای 5 سال از زمان صدور اعتبار داشته و ورودهای بی شماری را به این کشور امکان پذیر می کند. هر ویزیت می تواند تا 6 ماه طول بکشد و شما می توانید در مدت اعتبار 5 ساله چند بار به این کشور برگردید.

اخذ ویزا کانادا

نحوه دریافت ویزای کانادا

تمام آنچه شما هنگام اخذ ویزا کانادا نیاز دارید یک گذرنامه است که حداقل 6 ماه از تاریخ در نظر گرفته شده برای ورود به کانادا منقضی نمی شود. می توانید فرم درخواست ویزا را در عرض چند دقیقه و در هر مکان و هر زمان به صورت آنلاین ارسال کنید.  eTA تأیید شده شما به ایمیل شما تحویل داده می شود و مستقیماً به گذرنامه شما لینک می شود.

لازم به ذکر است که به طور کلی، به عنوان یک توریست، درخواست ویزای کانادا از دو طریق قابل انجام است، یا شما بصورت آنلاین اقدام می کنید و یا اینکه بر روی کاغذ اقدام می کنید. اگر تصمیم به درخواست آنلاین می گیرید، بهترین کار، ایجاد و ارائه کپی دیجیتالی از اسناد و مدارک خود و ارسال آن است.

درخواست ویزای کانادا به صورت کاغذی

اگر تصمیم دارید روی کاغذ برای اخذ ویزا کانادا درخواست کنید، فرم درخواست ویزا را باید بارگیری کرده و سپس تمام دستورالعمل ها را بخوانید و اطلاعات مناسب درخواست شده را کامل کنید. برای تأیید آخرین هزینه های درخواست ویزا و جزئیات پیش نویس پرداخت بانکی فعلی، می توانید به سایت اصلی مهاجرت این کشور مراجعه کنید یا آنکه از کارشناسان ثبتا راهنمایی دریافت کنید.

 پس از انجام این کار، هزینه های درخواست ویزا خود را پرداخت کنید. سپس به مرکز درخواست ویزا کانادا در کشور خود بروید و تمام اسناد مانند فرم های تکمیل شده، گذرنامه، عکس ها، تمام اسناد پشتیبان و سند پرداخت را که انجام داده اید، همراه خود داشته باشید.

در دفتر کنسولگری یا سفارت، بیومتریک شما گرفته می شود و پس از ارسال کلیه مدارک ، رسید خود را دریافت می کنید. این رسید همچنین شماره پیگیری منحصر به فرد شما را دارد که از آن برای پیگیری پیشرفت برنامه خود به صورت آنلاین استفاده خواهید کرد.

روند درخواست آنلاین اخذ ویزا کانادا

اگر برای اخذ ویزا کانادا به صورت آنلاین اقدام می کنید، باید در نظر داشته باشید که می توانید فرم را در وب سایت رسمی دولت کانادا کامل کنید. پس از اتمام فرم، آن را چاپ کنید و عکس چهره خود را به آن ضمیمه کنید و تمام اسناد مورد نیاز را وارد نمایید.

کپی گذرنامه خود را همراه فرم تکمیل شده درخواست ویزا، به همراه سایر مدارک لازم به مرکز ویزا ارسال کنید. هزینه ها را پرداخت کرده و بیومتریک خود را که برای ده سال اعتبار دارد، بدهید. اگر شرایط ویزای کانادا را داشته باشید، ویزا شما ظرف چند هفته از ارسال مدارک پردازش می شود.

شرایط لازم برای اخذ ویزا کانادا

معیارهایی نیز وجود دارد که صلاحیت گردشگر را برای اخذ ویزا کانادا تعیین می کند که گردشگر باید قبل از درخواست ویزای کانادا از آنها آگاه باشد. این معیارها عبارتند از این که گردشگر باید منابع مالی مورد نیاز برای تأمین کلیه هزینه های حضور در کانادا را داشته باشد. همچنین داشتن گذرنامه معتبر نیاز است.

متقاضی نباید سابقه کیفری داشته باشد و موافقت کند که در تمام مدت اقامت خود در کانادا قانون مدار باشد. همچنین در مدت اقامت خود در کانادا به دنبال کار نبوده و قصد ندارد پس از انقضای مدت ویزا، در کانادا بماند. همه توریست هایی که قصد سفر به کانادا را دارند نیازی به ویزا ندارند. مقرراتی برای برخی از اتباع خارجی که به کانادا سفر می کنند وجود دارد که بدون استفاده از ویزا این کار را انجام دهند. در خصوص این موضوع می توانید با ثبتا مشورت نمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب