اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۱ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در اسلواکی * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در اسلواکی * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در اسلواکی * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در اسلواکی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در اسلواکی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در اسلواکی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در اسلواکی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در اسلواکی را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

مراحل افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در اسلواکی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در اسلواکی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است  و پایتخت آن براتیسلاوا است. بیشتر سطح اسلواکی با کوهستان‌ها پوشیده شده‌ است و این کوه‌ها همگی جزئی از رشته‌ کوه‌های بسکید و کارپات هستند. کوه‌های کارپات بیشتر نیمه شمالی کشور را دربر می‌گیرد.

دشت‌های پست اسلواکی تنها در جنوب غربی و منتهی‌الیه جنوب شرقی کشور قرار گرفته‌اند که جزئی از فلات پانونی به‌ شمار می‌آیند.

کوه‌های تاترا با ۲۰ قله بلندتر از ۲۵۰۰ متر مرتفع‌ ترین بخش از کوهستان کارپات را تشکیل می‌دهند؛ بیشتر مساحت تاترا در خاک اسلواکی قرار گرفته است. در شمال، نزدیک به مرز لهستان، کوه‌های تاترای علیا قرار دارند که از مناطق محبوب کوهنوردی و اسکی است و بسیاری از دریاچه‌ها و دره‌های خوش‌ منظره کشور در این محل قرار گرفته است. بلندترین نقطه اسلواکی، یعنی قله گرلاخ که ۲،۶۵۵ متر ارتفاع دارد و کوه کریوان که از نمادهای اسلواکی است نیز در همین منطقه واقع شده‌اند.

بانک های مناسب اسلواکی

بانک‌های Tatrabanka ، ČSOB ، Prima Banka ، VÚB ، Slovenská Sporiteľňa ، Raiffeisen نمونه بانک‌هایی هستند که می‌توان در آن‌ها حساب باز کرد.

کارمزد و مدارک مورد نیاز بانک های اسلواکی

 معمولاً کارمزد ماهانه ای برای نگهداری حساب بانکی دریافت می‌شود که معمولاً حدود 4 یورو در ماه است که البته برای دانشجویان رایگان است. هر بانک دارای مفاد و شرایط مختلفی است که می‌توان بر اساس آن حساب خود را افتتاح و استفاده کرد. 

اما مشخصا بانک‌ها ممکن است کارمزدهای خود را تغییر دهند. افتتاح حساب بانکی در این کشور آسان است. در اسلواکی تنها به مدرکی برای تأیید هویت نیاز است. معمولاً هویت افراد از طریق مدرک شناسایی (کارت شناسایی، گذرنامه) احراز می‌گردد.

افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

اقتصاد و بانکداری در کشور اسلواکی

اقتصاد کشور اسلواکی در سال های اخیر روند رو به رشدی داشته است که با صادارت خودرو و وسایل الکترونیکی توانسته در میان کشور های صادر کننده برای خود جایگاهی پیدا کند. اوره، مس، نمک، منگنز، آهن و زغال سنگ در کنار زمین های کشاورزی و کمی نفت و گاز بخشی از اقتصاد اقلیمی این سرزمین را تشکیل می دهند. 

البته فرآورده های کشاورزی مانند میوه، رازک، سیب زمینی، جو و چغندر قند در کنار تولیدات جنگلی و پرورش خوک از دیگر منابع رشد اقتصادی اسلواکی است. تولیدات صنعتی این کشور هم شامل خودروسازی، صنایع فلزی، صنایع ماشین سازی، صنایع الکترونیک و اپتیک، کاغذ و چاپ و تولیدات سوخت هسته ای است. 

افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

خوانساری تأکید کرد: توسعه روابط بانکی میان ایران و اسلواکی مورد تأکید جدی ما قرار دارد و با توجه به آنکه براتیسلاوا (پایتخت اسلواکی) شعب بسیاری از بانک‌های بین المللی و خارجی را در خود جای داده است و کشور ما نیاز حیاتی به برقراری مناسبات پولی و بانکی دارد، دو کشور می‌توانند در این زمینه گام‌های عملی برای گسترش مناسبات بانکی بردارند.

راهنمایی در مورد افتتاح حساب بانکی در اسلواکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور اسلواکی از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به اسلواکی و اخذ تابعیت و اقامت اسلواکی از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به اسلواکی و اخذ اقامت کشور اسلواکی از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به اسلواکی بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی اسلواکی صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب