اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در سوئیس

5/5 - (6 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۴ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در سوئیس

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در سوئیس * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سوئیس * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در سوئیس * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در سوئیس

افتتاح حساب بانکی در سوئیس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در سوئیس در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در سوئیس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در سوئیس نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در سوئیس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در سوئیس را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در سوئیس

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در سوئیس

مراحل افتتاح حساب بانکی در سوئیس

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در سوئیس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در سوئیس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در سوئیس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در سوئیس

اگر در حال مهاجرت به سوئیس هستید، اولین مرحله برای نظم بخشیدن به امور مالی خود افتتاح حساب بانکی در سوئیس است. سوئیس که یک کشور مرفه و از نظر اقتصادی پیشرفته است، در بین سرانه بالاترین تولید ناخالص داخلی (GDP) جهان قرار دارد. صدها بانک در سوئیس وجود دارد، از بانک های بزرگ چند ملیتی گرفته تا بانک های کوچکتر که به جوامع منفرد یا مشتریان گزینشی خدمات می دهند.

 بانکداری سوئیس، بزرگترین مرکز مالی جهان، به دلیل حفظ حریم خصوصی، ثبات و محافظت از دارایی شهرت دارد، با این حال، تغییرات کمیسیون بانکی فدرال باعث تغییر مقررات مربوط به این بانک ها می شود. این مقاله به حساب های بانکی سوئیس برای بانکداری روزمره مانند کارت های اعتباری، حساب های جاری، پرداخت قبض ها و اجاره پرداخته است.

نحوه افتتاح حساب بانکی در سوئیس

ساده ترین راه برای افتتاح حساب بانکی پس از ورود به سوئیس، مراجعه حضوری به یک بانک و درخواست باز کردن حساب است؛ فعال شدن حساب ها معمولاً از یک هفته تا یک ماه طول می کشد. قبل از افتتاح حساب بانکی تعیین وقت قبلی ضروری نیست، در شهرهای بزرگ، بیشتر بانک ها یک کارمند در دسترس دارند که انگلیسی صحبت می کند.

 بانک ها به طور معمول ساعت 9 صبح تا 5 عصر، دوشنبه تا جمعه باز هستند، اگرچه بعضی از شعب در وعده ناهار بسته می شوند. بانک ها می توانند کارت بدهی را در شبکه Maestro صادر کنند که تقریباً در همه مغازه ها قابل استفاده است و برای برداشت پول نقد نیز کاربرد دارد.

برای به دست آوردن کارت اعتباری، بسته به بانک، تقریباً یک تا دو برابر سقف اعتباری ماهانه، سپرده امنیتی لازم است؛ این مبلغ پس از آنکه مشتری کارت اعتباری خود را قطع کرد و کلیه قبض های پرداخت نشده را پرداخت کرد، عودت داده می شود.

سیستم بانکداری در سوئیس

برای تازه واردان به سوئیس، بهتر است بلافاصله مرتب سازی حساب بانکی را شروع کنید. بهتر است اگر می توانید قبل از حرکت مراجعه اولیه خود را انجام دهید، این معمولاً بهترین حالت است. در غیر اینصورت ریسک ابتلا به وضعیتی  وجود دارد که در آن تهیه مسکن دشوار است زیرا حساب بانکی ندارید و دریافت حساب بانکی سخت است زیرا آدرس ندارید. 

بانک های سوئیس یک مدیر حساب فردی را به هر مشتری اختصاص می دهند؛ ابتدا باید هویت خود را مشخص کنید، سپس آدرس ایمیل و شماره تلفن آنها را دریافت کنید تا در صورن بروز هر مشکلی کمک بگیرید. از بانک های سوئیس درخواست شماره حساب نکنید مگر اینکه به چنین خدماتی نیاز داشته باشید؛ هزینه آنها حدود 2000 CHF (فرانک) در سال است و تعداد زیادی محدودیت دارند.

مانند بیشتر کشورهای اروپا، استفاده از کارت بانکی در سوئیس بسیار پر کاربرد است. مهاجران و بازدیدکنندگان از این کشور باید در نظر بگیرند که برخی از مغازه های کوچک و رستوران ها ممکن است پول نقد درخواست کنند یا فقط کارت اعتباری از شما بپذیرند. 

افتتاح حساب بانکی در سوئیس

انتخاب بانک برای افتتاح حساب بانکی در سوئیس

موسسات ملی بانک های سوئیس هستند که در سراسر کشور فعالیت می کنند؛ از جمله بانک های برجسته سوئیس می توان به UBS ، Credit Suisse، Raiffeisen و Swiss Post اشاره کرد. اطلاعات بانک ها به زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی به صورت آنلاین در دسترس است.

 بانک های کانتونال سوئیس فقط مخصوص ساکنان آن کانتون هستند؛ همه کانتون ها دارای بانک هستند. اگر از یک کانتون به کانتون دیگر بروید، ممکن است مجبور شوید حساب خود را منتقل کنید، اگر در سطح بین المللی جابجا کنید، تقریباً مطمئن باشید که بانک حساب شما را می بندد.

 بسیاری از بانک های کانتونالی شهرت بالایی دارند، نرخ خوبی ارائه می دهند و برخی از آنها از بزرگترین بانک های سوئیس هستند، مانند بانک های کانتونالی در زوریخ، وود، بازل، لوسرن، سنت گالن و برن. لیستی از بانک های کانتونال سوئیس:

 •  Aargau: Aargauische Kantonalbank (AKB)
 •  Appenzell Innerrhoden: Appenzeller Kantonalbank (APPKB)
 •  Fribourg: Banque Cantonale de Fribourg / Freiburger Kantonalbank (BCF / FKB)
 •  Banque Cantonale de Genève (BCGE)
 •  Glarus: Glarner Kantonalbank (GLKB)
 •  Graubünden: Graubündner Kantonalbank (GKB)
 •  Jura: Banque Cantonale du Jura (BCJ)
 • Luzern: Luzerner Kantonalbank (LUKB)
 •  Neuchâtel: Banque Cantonale Neuchâteloise (BCN)
 •  Nidwalden : Nidwaldner Kantonabank (NKB)
 •  Obwalden: Obwaldner Kantonalbank (OWKB)
 •  زوریخ Zürcher Kantonalbank (ZKB)

مزایای افتتاح حساب بانکی در سوئیس

 • بعنوان یک شرکت بین المللی میتوانید از سراسر دنیا پول دریافت کنید یا حواله ارسال کنید.
 • دارای کد SWIFT و IBAN
 • امکان درخواست ویزا کارت یا مستر کارت
 • اینترنت بانک

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در سوئیس

 1. مدارک رسمی شرکت
 2. آدرس حقیقی در شرکت ( محل فعالیت شرکت )
 3. اسکن پاسپورت مدیرعامل
 4. ترجمه یک قبض از محل سکونت مدیرعامل

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی سوئیس صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

فهرست مطالب