اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در مصر

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در مصر

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در مصر * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مصر * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مصر * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در مصر

افتتاح حساب بانکی در مصر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در مصر در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در مصر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در مصر نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در مصر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در مصر را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در مصر

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در مصر

مراحل افتتاح حساب بانکی در مصر

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در مصر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در مصر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در مصر

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه بر افتتاح حساب بانکی در مصر

در سال ۱۹۶۳ بانک‌های پس‌انداز اسلامی در مصر تأسیس شدند و پس از آن دولت مصر اصرار بر اعمال قوانین بانک‌های تجاری بر این بانک‌ها را داشت. سرانجام در سال ۱۹۶۷، این تجربه با شکست مواجه شد و پس از آن در سال ۱۹۷۲، بانک اجتماعی ناصر به عنوان یک موسسه اسلامی تأسیس گردید. این اولین باری بود که دولت یک کشور مسلمان نسبت به تأسیس بانکی بر اساس سیستم بدون ربا تمایل نشان داد. 

عمده فعالیت‌های این بانک مربوط به امور اجتماعی از جمله دادن وام‌های بدون بهره به افراد فقیر و نیازمند، بورسیه‌کردن دانش‌آموزان و دانشجویان و اعطای اعتبارات خرد به پروژه‌های کوچک بر اساس اصل تسهیم سود و زیان بود. به مرور زمان بانکداری اسلامی در مصر گسترش یافت و بانک‌های کاملاً اسلامی و یا بانک‌هایی که بخشی از فعالیت‌های آنها در چارچوب قوانین شریعت بود، شکل گرفت.

 از سوی دیگر، با توجه به استقبال و تقاضای مشتریان بانکی برای تعامل با بانکداری مطابق با شریعت اسلامی، این کشور رشد سالانه ۱۰ الی ۱۵ درصد در صنعت مالی اسلامی خود را پیش‌بینی کرده است.

بانکداری در مصر

بر اساس آمار و اطلاعات به دست آمده، ارزش کل دارایی‌های بانکداری اسلامی این کشور در سال 2016 حدود ۱۵ میلیارد دلار می‌باشد که نسبت به سال قبل از رشد ۷ درصدی برخوردار بوده است.

میزان سود خالص آن نیز برابر ۳۲۵ میلیون دلار و میزان سپرده‌گذاری در پایان سال 2016، بالغ بر  ۱۳ میلیارد دلار ثبت گردید که نسبت به دوره مشابه سال ۲۰۱۵، ۸ درصد رشد را نشان می‌دهد. میزان تسهیلات اعطایی بانک مذکور نیز از سال‌ ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶، ۱٫۳ برابر شده و به ۳٫۶ میلیارد دلار افزایش یافته است.

بانکداری اینترنتی در مصر

سی و دو بانک از ۳۹ بانک مصر خدمات بانکی اینترنتی ارائه می‌دهند. که شامل ۱.۴ میلیون حساب ثبت شده و بیش از ۱۲۸ میلیون EGP (تقریباً ۷ میلیون دلار) حجم معاملات است. کارمندان دولت می‌توانند از طریق کارت‌های پرداخت وجه بانکی دریافت کنند. ۴.۵ میلیون کارت توسط ۲۸۰۰ موسسه دولتی برای حقوق و هفت میلیون کارت برای بازنشستگان صادر شده است.

افتتاح حساب بانکی در مصر

سیستم مالی و بانکی مصر

مصر پرجمعیت‌ترین کشور آفریقا و خاورمیانه است، جمعیت مصر در سال ۲۰۱۸ در حدود ۹۶/۳ میلیون نفر بوده‌اند که حدود ۹۵ درصد آنها در منطقه دلتای نیل و در کنار سواحل آن زندگی می‌کنند. میزان فقر نزدیک به ۳۰ درصد و ۴۲.۵ درصد از مردم مصر در مناطق شهری زندگی می‌کنند. در سال ۲۰۱۶، تولید ناخالص مصر ۳۳۲.۷۹۱ میلیارد دلار بوده است.

طبق آمار سال ۲۰۱۸، ۳۹ بانک و بیش از ۲۸۰۰ شعبه در مصر وجود داشته است. شانزده بانک خدمات کامل بانکداری الکترونیکی و خدمات مالی همراه بانک را با ۱۳۳۶۵۱ عامل پرداخت (شعبه تا مه ۲۰۱۸) ارائه داده‌اند تا پایان سال ۲۰۱۷، ۳۹۰۰ شعبه ENPO، ۸۷۳ مؤسسه خرد تأمین اعتبار (MFIs) و مؤسسات غیردولتی با ۸۴۸ شعبه (در مجموع ۱۷۲۱) وجود داشته است. مصر ۱۴۰ شرکت کارگزاری، ۳۷ شرکت بیمه، ۲۲۶ شرکت لیزینگ و ۱۳ شرکت رهنی داشته است.

اکوسیستم دیجیتالی مصر

از مارس ۲۰۱۸، ۱۱،۵۸۲ دستگاه خودپرداز و ۷۰،۵۰۹ POS در مصر وجود داشته و بیش از ۱۵.۹ میلیون کارت بدهی (دبیت)، ۱۰.۶ میلیون کارت پیش پرداخت (pre-paid card) و ۴.۸ میلیون کارت اعتباری (credit) وجود داشته است.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در مصر

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور مصر از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به مصر و اخذ تابعیت و اقامت مصر از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به مصر و اخذ اقامت کشور مصر از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به مصر بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی مصر صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب