اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۱ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در ازبکستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ازبکستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ازبکستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در ازبکستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در ازبکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در ازبکستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ازبکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در ازبکستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ازبکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ازبکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در ازبکستان

ازبکستان دارای جمعیت مسلمان بالایی است و اخیرا تقاضا برای خدمات بانکی مطابق با قوانین اسلامی در این کشور افزایش یافته است. دولت ازبکستان اخیرا دستورالعملی برای ایجاد زیرساخت‌های بانکداری و تامین مالی اسلامی در این کشور صادر کرده است.

 هدف از این کار ایجاد فرصت‌های مالی جایگزین برای مسلمانان، گستره تنوع خدمات مالی و بانکی و گشوده شدن درهای این کشور به روی سرمایه‌گذاران کشورهای اسلامی عنوان شده است.

بانکداری در ازبکستان

بانک مرکزی در ازبکستان هم چنین مکلف شده است چارچوب قانونی برای معامله اوراق بهادار اسلامی و تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط را ایجاد کند. دولت ازبکستان هم چنین از بانک مرکزی خواسته است دست به ایجاد یک بانک مطابق با قوانین شریعت اسلام بزند.

قرار است این بانک که بانک توسعه اسلامی در ازبکستان نامیده خواهد شد خدمات بانکداری خرد، تامین مالی امور تجاری و املاک و خرید و فروش اوراق بهادار اسلامی را انجام دهد. هم چنین این بانک مکلف خواهد شد محصولات مالی پیچیده نظیر سرمایه‌گذاری مشترک، پوشش ریسک و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را توسعه دهد. این بانک هم چنین مجوز صدور اوراق صکوک اسلامی را نیز خواهد داشت.

وضعیت بانک ها در ازبکستان

۸۹ درصد از جمعیت در ازبکستان را مسلمانان تشکیل می‌دهند، اما در گذشته این کشور مجال کمی به رشد بانکداری اسلامی داده بود و در حال حاضر تنها یک بانک در شهر تاشکند به فعالیت‌های اسلامی مشغول است.

تحلیل گران بازار نسبت به توسعه فعالیت‌های بانکداری اسلامی در ازبکستان خوش‌بین هستند و امیدوارند این بانکداری به سراسر آسیای میانه سرایت کند. مرکز بین‌الملل تامین مالی اسلامی مالزی در گزارشی نوشته است:

 چشم‌انداز توسعه بانکداری اسلامی در آسیای میانه با توجه به نیاز این کشورها به جذب سرمایه‌گذاران مسلمان، جمعیت مسلمان قابل توجه این کشورها و توسعه کم فعالیت‌های بانکی در این کشورها روشن است. توسعه سریع مالیه اسلامی می‌تواند فرصتی برای توسعه هر چه بیشتر بانکداری اسلامی در جهان و صنعت مالی اسلامی باشد.

افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

افتتاح حساب بانکی در ازبکستان

فرمان رئيس جمهوری ازبكستان در مورد افزايش ميزان تجمع سرمايه‌ی بانك‌های تجاری به منظور تأمين رشد پايدار سيستم بانكی، افزايش ميزان تجمع سرمايه‌ی بانك‌های تجاری و مشاركت فعال آنها در جريان‌های سرمايه‌گذاری و تحولات ساختاری:

1 – مقرر شود كه از 1 ژانويه‌ سال 2007 تا 1 ژانويه‌ سال 2010 میلادی:
 • درآمدهای اشخاص حقوقی به دست آمده به عنوان سود سهام بانك‌های تجاری از ماليات معاف شود.
 • مبنای ماليات (مأخذ ماليات‌بندی): برای اخذ ماليات بر درآمد و ماليات واحد به اندازه‌ی مبالغی كه جهت خريد سهام بانك‌های تجاری در انتشار اول و انتشار اضافی آن سهام خرج مي شود، كاهش داده شود.
 • مزايای منظور شده در اين بند نسبت به سهام بانك‌های تجاری خريداری شده از 1 ژانويه‌ سال 2007 به بعد و سود سهام پرداخت شونده تا 31 دسامبر سال 2009 به كاربر داده می شوند.
2 – وزارت دارايی با مشاركت بانك مركزی جمهوری ازبكستان تا 1 ژانويه‌ سال 2007 میلادی، آيين‌نامه‌ نحوه‌ به كار بردن مزايا در خريد سهام بانك‌های تجاریو دريافت سود سهام از سهام آن بانك‌ها را تنظيم و تصويب كند.
3 – به بانك‌های تجاری توصيه می شود تا فعاليتهای خود را در جهت جذب مبالغ آزاد مردم، مؤسسات اقتصادی، سرمايه‌گذاران نهادی از جمله سرمايه‌گذاران خارجی به سرمايه‌ی سهامی بانك‌های تجاری را فعالتر كنند.
4 – وزارت دادگستری جمهوری ازبكستان با مشاركت وزارتخانه‌ها و ادارات ذيربط:
 • در طی مدت يك ماه پيشنهادات در مورد انجام تغييرات و متمم‌های ناشی از اين فرمان در قوانين را تهيه و جهت بررسی هيأت وزيران ارايه كند
 • جهت مطابقت ساختن آيين‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های وزارتخانه‌ها و ادارات با مفاد اين فرمان اقدام كند.
5 – نظارت بر اجرای اين فرمان به عهده‌ی شوكت ميرضيايف نخست وزير جمهوری ازبكستان و فيض‌الله ملاجان‌اف رئيس بانك مركزی جمهوری ازبكستان گذاشته شود.

بانک ملی ازبکستان

بانک ملی ازبکستان به عنوان بزرگترین موسسه سرمایه گذاری در آسیای مرکزی شناخته می شود. این بانک در سال 1991 میلادی شروع به کار کرد و در حال حاضر بیش از 628 شعبه بانکی در اختیار دارد و در بین 1000 بانک برتر جهان، در رتبه ی 862 قرار دارد. شعبه مرکزی بانک ملی ازبکستان در شهر تاشکند که پایتخت ازبکستان است، قرار دارد. 

شما می توانید هرگونه خدمات بانکی در ازبکستان را همچون افتتاح حساب بانکی در ازبکستان را با خدمات ثبتا تجربه کنید.

حواله به بانک کشور ازبکستان

جمهوری ازبکستان یکی از کشورهای نزدیک به کشور ما است که به دلیل سفرهای تفریحی و کاری بسیاری از هموطنان ما، همواره نیاز به ارسال و دریافت حواله از این کشور، احساس شده است. لازم به ذکر است روش های بسیاری با ارسال و دریافت حواله مانند سوئیفت یا وب مانی برای ازبکستان وجود دارد، ولی برای اینکه ارسال این حواله جات سریعتر صورت بگیرد و همچنین کارمزد پایین تری داشته باشد، ما روش ارسال دستی و آنلاین حواله را انجام می دهیم.

با این روش شما می توانید مستقیما پول را به بانک های داخلی ازبکستان واریز و یا دریافت نمایید و مبالغ مد نظر خود را مستقیما به حساب اشخاص واریز کنید.

حواله به بانک سایر شهرهای ازبکستان

در حال حاضر ارسال حواله به شهرهای ذیل در کشور ازبکستان صورت می گیرد، در صورتی که شهر مد نظر شما در لیست زیر وجود ندارد، لطفا با ما تماس حاصل نمایید تا از روش های دیگر مانند وسترن یونیون یا مانی گرام نسبت به انتقال حواله برای شما اقدام کنیم :

 • سمرقند
 • بخارا
 • تاشکند
 • نمنگان
 • فرغانه
 • نوکوس
 • نخشب
 • اندیجان

فهرست مطالب