اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در بحرین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در بحرین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در بحرین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در بحرین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در بحرین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در بحرین

افتتاح حساب بانکی در بحرین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در بحرین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در بحرین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در بحرین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در بحرین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در بحرین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در بحرین

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در بحرین

مراحل افتتاح حساب بانکی در بحرین

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در بحرین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در بحرین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در بحرین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در بانک بحرین

افزایش چشمگیر بهای نفت و روی برگرداندن ثروتمندان عرب از سرمایه‌گذاری در بازارهای غرب باعث شده است جریان نقدینگی بسیار عظیمی به کشورهای حوزه خلیج‌فارس سرازیر شود. بدین ترتیب موقعیت تازه‌ای برای بانکداران خصوصی در بحرین ایجاد شده و آنان را از بازار بسیار سودآوری برخوردار کرده است.

روند اخیر اقتصاد جهانی، موقعیت آژانس پولی بحرین (BMA) را به‌عنوان کانون فعالیت‌های بانکداران خصوصی در حوزهٔ کشورهای عضو شورای همکاری خلیج‌فارس و به‌طور کلی بازارهای خاورمیانه مستحکم کرده است.

بازگشت سرمایه‌ها در بانک های بحرین

افزایش قابل ملاحظه بی‌میلی از سرمایه‌گذاری در بازارهای غرب می‌تواند موجب شود بخش قابل ملاحظه‌ای از سرمایه‌های موجود در کشورهای یاد شده به کشورهای حوزه خلیج‌فارس بازگردد. 

 افزایش نگرانی در میان ثروتمندان عرب، به‌دلیل احتمال بلوکه شدن سرمایه‌های‌شان از سوی مراجع قضائی کشورهای غربی، سبب گردیده که آنان تصمیم بگیرند، دست کم سرمایه‌های خود را از کشورهای همسایه در حوزه خلیج‌فارس سرمایه‌گذاری کنند. با توجه به شرایط پیش آمده، کشور بحرین انتظار دارد از این وضعیت در جهت گسترش بانکداری خصوصی نهایت بهره را ببرد.

بر این اساس آژانس پولی بحرین در نظر دارد بار دیگر به تغییر ساختار بانک‌های خصوصی خود پرداخته، مجوزهای لازم را برای ارائه انواع خدمات مالی در یک شعبه در اختیار آنان قرار دهد. یکی از مهم‌ترین ابتکارهای آژانس‌های پولی بحرین در سال ۲۰۰۴ طرحی موسوم به ”برنامه سرمایه‌گذاران حرفه‌ای“ است.

بانکداری قدرتمند در بحرین

با وجود این پیشینه، وضعیت کنونی ایجاب می‌کند تا توانائی‌های عظیم از لحاظ گسترش بانکداری خصوصی در کشور از قوه به فعل درآید و به‌گونه‌ای مؤثر در صحنه بانکداری منطقه به‌کار گرفته شود. 

از نظر سرمایه‌گذاران خارجی، بحرین هم‌اکنون به لحاظ قوانین محافظت از ثروت خصوصی و نیز رازداری بانکی و سیاست‌های مالیاتی از موقعیت مطلوبی برخوردار است.

افتتاح حساب بانکی در بحرین

سود تضمین‌شده بانک در بحرین

تغییر و تحول در عرضه خدمات مالی بین‌المللی، بحرین را ترغیب کرد تا تلاش خود را بر مدیریت دارائی‌های بخش خصوصی متمرکز کند. در واقع، به‌دلیل معضلات فراوان در بازار بانکداری، سرمایه‌گذاران در چند ساله اخیر به جستجوی فرصت‌هائی برآمده‌اند تا سرمایه‌های خود را در عرصه‌هائی فراتر از زمینه‌های موجود به‌کار اندازند.

بدین ترتیب شمار روزافزونی از سرمایه‌گذاران کشورهای حوزه خلیج‌فارس به سرمایه‌گذاری در بازارهای اوراق بهادار روی آورده‌اند. هم‌اکنون بسیاری از مشتریان بانک‌های خصوصی درصدد استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری هستند که بانک‌های خصوصی برای آنان فراهم آورده و در عین حال بازگشت سرمایه‌شان را تضمین کرده‌اند. از همین‌رو صنعت بانکداری خصوصی و مدیریت دارائی اکنون در موقعیت بسیار مناسبی قرار گرفته و توانسته است جریان‌های نقدینگی را از اقصی نقاط جهان جذب کند.

بانکداری حرفه ای در بحرین

صنعت بانکداری خصوصی حرفه‌ای است که اساس آن عمدتاً بر دریافت کارمزد استوار است. رشد فزاینده تقاضا برای خدمات بانکداری اسلامی نیز موجب شده است تا فرصت‌های قابل توجهی برای فعالیت‌ بانک‌های خصوصی در منطقه فراهم شود. در این میان بحرین یکی از مراکز عمده تأمین مالی منطقه به شمار می‌رود.

برخی از مؤسسات بانکی خدمات ویژه مبتنی بر شریعت اسلام را برای سرمایه‌داران منطقه ارائه کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به تشکیل صندوق‌های سرمایه‌گذاری تعاونی، سرمایه‌گذاری تجاری، اوراق قرضه اسلامی، داد و ستد در زمینه املاک و مستغلات، اجاره به شرط تملیک، معاملات ارزی و خدمات مربوط به مدیریت دارائی اشاره کرد.

حساب بانکی در بحرین

بانکداری باز دارندگان حساب بانکی در بحرین را قادر می سازد که اطلاعات حساب و تاریخچه پرداخت های خود را با دیگر بانک ها و طرف های سوم مجازی به اشتراک بگذارند.
 
این به آن معنا است که دارندگان حساب می توانند حساب های چندگانه از بانک های متفاوت را به یکدیگر متصل کنند و همه دارایی های مالی خود را مشاهده کنند و تنها با در اختیار داشتن یک اپلیکیشن موبایلی و یا سرویس بانکداری آنلاین بدهی های خود را پرداخت کنند.
 
بانکداری باز همچنین به آن معنا است که دارندگان حساب می توانند حساب های خود را به اپلیکیشن های مستقل تاییده شده که سرویس های گسترده تر و کاربردی تری را ارائه می دهند متصل کنند.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد وضعیت اقتصادی بحرین صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب