اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در تایلند

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در تایلند

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در تایلند * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در تایلند * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در تایلند * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در تایلند

افتتاح حساب بانکی در تایلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در تایلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در تایلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در تایلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در تایلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در تایلند را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در تایلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در تایلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در تایلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در تایلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در تایلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در تایلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در تایلند

فهرست بلند بالای بانک های خارجی در تایلند، پیش از هر چیز، از امنیت و ثبات سرمایه گذاری در این کشور خبر می دهد. اگر چه تایلند بیشترین کودتا را در ۵۰ سال اخیر تجربه کرده اما هنوز هم هدف نخست بسیاری از سرمایه گذاران جهان است، چرا که ضریب امنیت سرمایه گذاری در این کشور بیش از ۷۵ درصد است. 

بیش از یکصد بانک خارجی در این کشور فعال هستند و در کنار «فارمرز بانک» – بانک های زنجیره ای و بزرگ تایلند – به فعالیت می پردازند.

برداشت پول از بانک های تایلند

کمبود (ATM) در تایلند وجود ندارد و در تمام شهرها و استراحتگاه های توریستی پاتایا ، بانکوک ، پوکت و کوه ساموئی ، دستگاههای خودپرداز تقریباً در هر گوشه خیابانی یافت می شوند که می توان 24 ساعت در روز پول نقد برداشت کرد. 

بسیاری از ارائه دهندگان کارت اعتباری در تایلند هنگام برداشت پول در دستگاه خودپرداز با کارت اعتباری در خارج از کشور ، هزینه بالایی را پرداخت می کنند. به عنوان یک قاعده ، 1.75٪ برای هر برداشت + برای پرداخت GAA مبلغ پولی که باید برداشت شود ، هزینه خواهد شد. علاوه بر هزینه های مذکور، کلیه بانک های تایلندی مبلغ خودپرداز را 220 بات (5.80 یورو) شارژ می کنند که در صورت برداشت مجدد ، هزینه های یک طرفه بالایی را متحمل می شوید.

دستگاه خودپرداز بانکی در تایلند چگونه کار می کند؟

کارت را درون دستگاه خودپرداز وارد کنید – پین را وارد کنید – زبان انگلیسی را انتخاب کنید – “برداشت” را فشار دهید – روی “ذخیره” کلیک کنید – روی “سایرین” کلیک کنید – مقدار مورد نظر را وارد کنید، اگر دستگاه نقدی در دسترس نباشد، با ارائه گذرنامه و کارت اعتباری در هر شعبه بانکی یا صرافی می توان پول دریافت کرد

افتتاح حساب بانکی در تایلند

نکات مهم استفاده از کارت های بانکی بین اللملی در تایلند

 • دستگاه خودپرداز در تایلند برای اتباع خارجی 67،25 یورو را برای هر بار معادل20.000 بات در در تایلند پرداخت می کند.
 • برای این که در هنگام صدور صورتحساب کارت اعتباری بعد از تعطیلات هیچ شگفتی ناخوشایند را تجربه نکنید ، باید پیش از دریافت پول از خود پردازهای تایلندی از تعرفه ها از طریق بانکهای تایلند آگاه باشید.
 • کارت Maestro (کارت EC) نیز در بعضی از دستگاههای خودپرداز پذیرفته شده است اما به اندازه هزینه کارت اعتباری هزینه دارد. 
 • هزینه برداشت با کارت مائسترو در یک دستگاه خودپرداز خارجی توسط بانک اصلی تعیین شده است و در بیشتر موارد بین 1.75 per در هر مبلغ برداشت ، به علاوه 220 بات دستگاه خودپرداز است.
 • علاوه بر هزینه های بانکی از آوریل 2010 به کلیه بانکها در تایلند در هر برداشت با کارت اعتباری در دستگاه خودپرداز ، هزینه اضافی(کارمزد) 220 بات (5.80 یورو) اضافه میشود.
 • با پرداخت پول در دستگاه خودپرداز نمی توان از هزینه کارمزد اجتناب کرد ، ولی در بانک برداشت پول نقد در پیشخوان بانکی با کارت اعتباری در تایلند رایگان و ایمن تر است.

Kasikorn Bank (K-Bank) بانک تایلند

الزامات مورد نیاز: افراد مقیم کشورهای خارجی:

 1. پاسپورت
 2. اجازه کار یا ویزای تحصیل (به نظر می رسد که آنها در هر شعبه مورد نیاز نیستند ، …).

UOB Bank بانک تایلند

الزامات: حساب شخصی غیر مقیم:

 1. کپی گذرنامه.
 2. کپی مجوز کار (به نظر می رسد که این امر همیشه لازم نیست ، بستگی به شعبه دارد).
 3. مبلغ 50,000 در سپرده.
 4. شماره تلفن

نحوه انتقال پول به حساب بانکی خود در تایلند

پس از افتتاح حساب بانکی در تایلند ، می خواهید انتقال پول به آن را از کشور خود شروع کنید. بانک مبدا شما (ارسال کننده بانکی) مبلغی بین 10 تا 20 دلار تعیین می کند ، و بانک دریافت کننده شما حدود 10 دلار را پرداخت می کند.

بعلاوه ، از شما هزینه تبدیل ارز نیز کسر می شود. بنابراین ، اگر 1,000 دلار یا 1,000 پوند انتقال دهید ، به دلیل هزینه های مختلف 50 دلار یا بیشتر دریافت خواهد شد. خبر خوب این است که شما می توانید با استفاده از سرویس های افتتاح حساب در تایلند که توسط موسسه ثبتا صورت می گیرد بسیاری از این هزینه های خود را کاهش دهید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب