اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو
ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

مراحل ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در توباگو

در این مقاله به صورت جامع با کشور ترینیداد و توباگو، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور ترینیداد و توباگو، ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو، مراحل ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در ترینیداد و توباگو آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این کشور با شرایط اقتصادی کشور ترینیداد و توباگو، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ترینیداد و توباگوین کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور ترینیداد و توباگو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو، جنوبی ترین کشور جزیره ای در دریای کارائیب و واقع در شمال آمریکای جنوبی است. این کشور به عنوان یکی از کشور های دارای سوخت فسیلی اعم از ذخایر نفت و گاز  شناخته شده است. جزایر اصلی ترینیداد و توباگو، جزایر بسیار کوچکی هستند که در 130 کیلومتری جنوب گرنادا و 11 کیلومتری ساحل شمال شرقی ونزوئلا واقع شده اند. جمعیت کشور ترینیداد و توباگو  در حدود یک میلیون و ۳۶۴ هزار نفر می باشد و زبان رسمی آن نیز زبان انگلیسی است. واحد پول این کشور دلار ترینیداد و توباگو است. کشور ترینیداد و توباگو جزو مستعمرات انگلیس بود که در سال ۱۹۶۲ توانست استقلال خود را به دست آورد. ۵۵ درصد از مردم این کشور پیرو دین مسیحیت، ۱۸ درصد هندو و ۵ درصد نیز از مسلمان هستند. ترینیداد و توباگو از دو جزیره اصلی ترینیداد، و توباگو و جزایر بسیار کوچکتر تشکیل شده ‌است. بزرگترین جزیره این کشور جزیره ترینیداد است. ترینیداد و توباگو بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی را بر اساس برابری قدرت خرید در قاره آمریکا پس از ایالات متحده و کانادا به خود اختصاص داده استاین کشور توسط بانک جهانی به عنوان اقتصادی با درآمد بالا شناخته شده است. برخلاف بیشتر کشورها و سرزمین های دریای کارائیب،  ترینیداد و توباگو بسیار به گردشگری متکی است، بیشتر ثروت این کشور از منابع بزرگ نفت و گاز طبیعی حاصل می شود.

شرایط اقتصادی کشور ترینیداد و توباگو

ترینیداد و توباگو یکی از پیشرفته ترین و ثروتمندترین کشورهای کارائیب است و در لیست 40 کشور برتر با درآمد بالا در جهان قرار دارد. سرانه درآمد ناخالص ملی این کشور در حدود 20070 دلار آمریکا است که یکی از بالاترین درآمد ها در کارائیب است. در نوامبر 2011، OECD ترینیداد و توباگو را از لیست کشورهای در حال توسعه خارج کرد. اقتصاد ترینیداد به شدت تحت تأثیر صنعت نفت است. گردشگری و تولید نیز برای اقتصاد محلی مهم است. جهانگردی یک بخش مهم در حال رشد است، خصوصاً در توباگو اگرچه از اهمیت بسیار کمتری نسبت به بسیاری از جزایر کارائیب برخوردار است. محصولات کشاورزی شامل مرکبات و کاکائو است. همچنین کالاهای تولید شده، به ویژه مواد غذایی، نوشیدنی ها و سیمان را به منطقه کارائیب صادر می کند. ترینیداد و توباگو تولید کننده اصلی نفت و گاز در کارائیب است و اقتصاد آن به شدت به این منابع وابسته است. نفت و گاز حدود 40٪ از تولید ناخالص داخلی و 80٪ از صادرات را تشکیل می دهد، اما فقط 5٪ از اشتغال برای نیروی کار را شامل می شود. رشد اقتصادی اخیر با سرمایه گذاری در گاز مایع، پتروشیمی ها و فولاد تقویت شده است. پروژه های اضافی پتروشیمی، آلومینیوم و پلاستیک نیز در مراحل مختلف برنامه ریزی قرار دارند.

ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

مزایا ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود جزو متداول ترین نوع شرکت ها برای ثبت در ترینیداد و توباگوبا است. شرکت با مسئولیت محدود در ترینیداد و توباگوبا هیچ نوع محدودیتی در زمینه فعالیت تجاری در بخش های مختلف کشور ندارد. سرمایه گذاران و شرکت های خارجی می توانند مالک 100 درصد سهام شرکت با مسئولیت محدود باشند.

دفتر شعبه: استفاده از دفتر شعبه در کشور ترینیداد و توباگوبا برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت‌ مادر در این کشور می باشد. دامنه فعالیت دفتر شعبه توسط شرکت مادر تعیین می شود. دفتر شعبه ترینیداد و توباگوبا در زمینه فروش محلی به فعالیت می پردازد و از این طریق برای شرکت مادر درآمد کسب می کند.

دفتر نمایندگی: برای ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگوبا از نوع دفتر نمایندگی باید به این نکته توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت‌های بازرگانی و فروش مستقیم در ترینیداد و توباگوبا داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها مجاز به فعالیت در زمینه توسعه شرکت مادر و تحقیقات بازار است.

قوانین ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور ترینیداد و توباگو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور ترینیداد و توباگو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: در کشور ترینیداد و توباگوبا نرخ مالیات شرکت ها 30 درصد می باشد. همچنین نرخ مالیات بر فروش کالا بین 12.5 تا 15 درصد است. نرخ مالیات بر درآمد برای افرادی که درآمد قابل پرداخت کمتر از 1 میلیون دلار دارند 25 درصد است. برای افرادی که درآمد بیش از 1 میلیون دلار دارد 30 درصد می باشد. در این کشور مالیات 0.6٪ برای کسبه و کارآفرینانی که درآمد ناخالص یا دریافتی بیش از 360000 دلار در سال دارند اعمال می شود. از افرادی که در ترینیداد و توباگو اقامت دارند یا ساکن آن هستند، از درآمد جهانی آنها مالیات گرفته می شود، خواه این میزان درآمد به ترینیداد و توباگو منتقل شود یا خیر. برای یک فرد غیر مقیم درآمد حاصل از ترینیداد و توباگو مشمول مالیات می شود. مالیات بر ارزش افزوده برای طیف گسترده ای از کالاها و خدمات اعمال می شود. نرخ استاندارد مالیات برای این کالا ها 12.5٪ است. در ترینیداد و توباگو مالیات بر ارث ، املاک یا هدیه وجود ندارد. مالیات حق بیمه عمومی با نرخ 6٪ وضع می شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور ترینیداد و توباگو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور ترینیداد و توباگو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور ترینیداد و توباگو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب