اخذ ویزا لبنان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا لبنان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا لبنان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا لبنان
اخذ ویزا لبنان

اخذ ویزا لبنان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا لبنان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا لبنان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا لبنان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا لبنان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا لبنان

شروط و الزامات اخذ ویزا لبنان

مراحل اخذ ویزا لبنان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا لبنان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا لبنان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا لبنان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

لبنان به دلیل داشتن مناظر طبیعی چشم نواز، میراث فرهنگی جذاب و بناهای برجسته تاریخی یکی از پر بازدیدترین کشورها در خاورمیانه است. این کشور در غربی ترین قسمت خاورمیانه واقع شده و از غرب با دریای مدیترانه با 7 میلیون نفر جمعیت هم مرز است. به خاطر داشته باشید که پیش از ارائه فرم درخواست اخذ ویزا لبنان ، لازم است که برای بلیط پرواز خود برنامه ریزی مشخصی داشته باشید.

لبنان توافق نامه های ویزای دو یا چند جانبه زیادی با کشورهای مختلف در سراسر جهان دارد که روند ویزا را لغو می کند. اتباع کشورهایی همچون الجزایر، آرژانتین، استرالیا، آذربایجان، اتریش و بحرین، مجاز به اقامت در لبنان برای مدت زمان مختلف بدون ویزا هستند و یا می توانند در بدو ورود ویزا بگیرند.

ضمن آنکه ویزا هنگام ورود تا 30 روز اعتبار داشته و تا 90 روز قابل تمدید بوده و اقامت بدون ویزا تا 180 روز می باشد که تا یکسال قابل تمدید است. همچنین اقامت بدون ویزا تا 90 روز است و تا یک سال امکان تمدید دارد. شما می توانید برای آن که در خصوص  اخذ ویزا لبنان اطلاعات بیشتری کسب کنید، با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در ارتباط باشید.

انواع ویزای لبنان

هنگام اخذ ویزا لبنان ، درخواهید یافت که متناسب با مدت و هدف اقامت متفاوت است. ویزاهای کوتاه مدت، به هدف شخص از سفر بستگی دارد و به اقامت 180 روز یا کمتر در لبنان محدود می شود. این ویزاها می تواند در قالب ویزای توریستی، ویزا تجاری، ویزای بازدید و … باشد.

ویزای توریستی لبنان برای گردشگرانی که قصد سفر به لبنان را داشته و با اهداف گردشگری به این کشور وارد می شوند، صادر می شود و بیشترین نوع ویزا برای این کشور است. ورود به کشور بدون ویزا برای بسیاری از ملیت های سراسر جهان با مدت زمان حداکثر 90 روز یا کمتر امکان پذیر است. اگر تابعیت شما برای ورود بدون ویزا به لبنان واجد شرایط نیست، لازم است مدارکی همچون اثبات تمکن مالی، اثبات محل اقامت، بیمه سفر و بلیط پرواز برگشت را ارائه دهید.

اخذ ویزا لبنان جهت مشارکت تجاری

ویزای مشاغل یا مشارکت تجاری لبنان برای افرادی اعطا می شود که قصد دارند برای اهداف تجاری مانند رویدادها ، نمایشگاه های تجاری یا اشتغال به لبنان سفر کنند. مدارک حمایت مالی یا دعوت از سازمانهای حرفه ای باید در پرونده وجود داشته و همچنین مدارک کافی مالی و محل اقامت در آن ها گنجانده شود.

اما در صورتی که قصد از سفر به لبنان و اخذ ویزا لبنان ، بازدید باشد، ویزای ویزیت برای افرادی صادر می شود که مایل به دیدار یکی از اعضای خانواده یا دوستان مقیم یا شهروند لبنان باشند. برای دریافت ویزا، همراه داشتن نامه دعوت نامه از شخصی که میزبان شماست، نیاز است. همچنین سایر اسناد حمایت مالی با اطلاعات کافی در مورد بازگشت، ضروری است.

اخذ ویزا لبنان

بازدید از ویزا از نظر فرهنگی، ورزشی یا کنفرانس لبنان

این نوع از ویزا، شهروندان خارجی را قادر می سازد تا برای اهداف مختلفی از جمله فعالیت های فرهنگی، مسابقات ورزشی یا آموزش و فیلم سازی وارد کشور لبنان شوند. متقاضیان هنگام درخواست ویزای بازدید باید نامه ای از انجمن های اعزامی و دریافت کننده ارائه دهند.

همچنین ممکن است که هدف از اخذ ویزا لبنان ، تحصیلات یا کارآموزی کوتاه مدت در لبنان باشد. این نوع ویزای کوتاه مدت برای دانشجویانی صادر می شود که قصد دارند برای پروژه های دانشگاهی یا موقعیت های خاص کمتر از سه ماه در لبنان تحصیل کنند. متقاضی هنگام درخواست ویزا باید مدارک کافی برای تأمین معاش، اثبات محل اقامت و نامه پذیرش از دانشگاه را داشته باشد.

ویزا لبنان بلند مدت

ویزای بلند مد لبنان برای اقامتی که بیش از یک دوره سه ماهه با اهداف مختلف در لبنان باشد، حتی اگر ملیت متقاضی در لیست بدون ویزا قرار گرفته باشد، مورد نیاز است. دانشجویی که قصد تحصیل در یک موسسه آموزش عالی، گذراندن دوره زبان یا کارآموزی طولانی مدت را دارند، کارمندی که برای کار در مشاغل مستقر در لبنان یا اشتغال فصلی کار می کند یا محقق و دانشمندی که برای کار در یک مرکز تحقیقات مجاز لبنان مشغول می باشد، می تواند برای اخذ ویزا لبنان به شکل بلند مدت اقدام نماید.

این درحالی است که اگر بخواهید برای ویزای ترانزیت لبنان اقدام کنید، باید بدانید که ویزای ترانزیت لبنان به فرد اجازه می دهد تا حداکثر به مدت 15 روز از کشور لبنان به کشور ثالث سفر کند و می تواند برای چندین ترانزیت صادر شود.

شرایط درخواست ویزای لبنان

هنگامی که برنامه خود را برای اخذ ویزا لبنان نهایی کردید، مصاحبه ای در کنسولگری مربوطه برگزار خواهد شد تا هدف شما از اقامت و همچنین مدارک مورد نیاز را تأیید کند. پس از زمان پردازش، درخواست شما بررسی شده و از نتیجه آن مطلع می شوید. اگر درخواست ویزا شما تأیید شود، برای دریافت ویزایی که روی گذرنامه شما ضمیمه شده است، به کنسولگری فراخوانده می شوید.

اگر ملیت شما برای ورود بدون ویزا به لبنان واجد شرایط نیست، باید مدارکی را برای ارائه به سفارت یا کنسولگری آماده نمایید. فرم درخواست تکمیل شده ویزا به همراه یک عکس جدید با زمینه ای سفید و یک کپی تصدیق شده از کارت شناسایی و گذرنامه، بلیط پرواز برگشت، اسناد بیمه مسافرتی پزشکی، رزرو محل اقامت که شامل تاریخ ورود و خروج، آدرس و اثبات پرداخت آن است، می باشد.

قوانین ویزای لبنان

بسیاری از کشورها در سراسر جهان می توانند بدون ویزا وارد لبنان شوند. اگر کشور شما واجد شرایط ورود بدون ویزا به لبنان نیست، باید قوانین اخذ ویزا لبنان را در نظر بگیرید. بدین ترتیب باید گذرنامه شما بیش از شش ماه اعتبار از روز پیش بینی شده ورود به لبنان بوده و دارای حداقل یک صفحه خالی برای مهر زنی معتبر باشد.

اگر هدف شما از سفر گردشگری نیست، شما باید مجوز ورود توسط کنسولگری لبنان را دریافت کنید. همچنین برای بازدید از لبنان، گذرنامه شما نباید به هیچ عنوان مهر ویزای اسرائیل داشته باشد. در صورتی که محل اقامت در کشور لبنان تغییر داشته باشد، لازم است برای جلوگیری از جریمه شدن، به اداره امنیت عمومی اطلاع داده شود. همچنین به خاطر داشته باشید که تمامی اسناد و مدارک اخذ ویزا لبنان باید به زبان های عربی، فرانسوی یا انگلیسی تهیه شوند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب