اخذ ویزا پرو

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا پرو را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا پرو را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا پرو
اخذ ویزا پرو

اخذ ویزا پرو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا پرو در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا پرو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا پرو نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا پرو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا پرو

شروط و الزامات اخذ ویزا پرو

مراحل اخذ ویزا پرو

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا پرو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا پرو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا پرو

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا پرو

پرو کشوری زیباست که بسیاری از شهروندان خارجی را به سوی خود جلب کرده است. این کشور به شهروندان بسیاری از کشورها اجازه می دهد بدون ویزا برای اهداف توریستی و تفریحی به این کشور سفر کنند. اما به محض اینکه قصد انجام کار، تحصیل، کار، استقرار یا بازنشستگی در پرو را داشته باشید، قانون پرو مقرر کرده است که برای اخذ ویزا پرو اقدام کنید.

پرو انواع مختلف ویزا را ارائه می دهد. برای اینکه کل سیستم ویزای پرو برای خارجی ها شفاف تر و آسان تر باشد، باید گفت که به طور کلی، پرو بین ویزاهای موقت و ویزای اقامت تمایز قائل می شود. ویزاهای موقت پرو برای اقامت کوتاه مدت در نظر گرفته شده است که شامل ویزای توریستی، ویزای موقت دانشجویی، ویزای تجاری و ویزای کار موقت می شود. در صورت لزوم ، در بیشتر موارد بازدیدکنندگان می توانند برای ویزای موقت در کنسولگری پرو در کشور محل اقامت خود اقدام کنند.

ویزای اقامت پرو

ویزای اقامت برای اقامت طولانی مدت در پرو است و مواردی همچون ویزای کار، ویزای خانوادگی، ویزای بازنشستگی  و ویزای دانشجویی را شامل می شود. نمایندگی های دیپلماتیک پرو در خارج از کشور، ویزای اقامت صادر نمی کنند. برای اخذ ویزا پرو در این حالت، باید در پرو درخواست شود.

 بنابراین، بازدیدکنندگانی که قصد اقامت طولانی تر در پرو را دارند و می توانند شرایط ویزای اقامت را برآورده کنند، به عنوان گردشگر وارد کشور می شوند و سپس وضعیت مهاجرت خود را در اداره مهاجرت پرو تغییر می دهند. در صورتی که قصد سفر با اهداف مختلف به کشور پرو را دارید، می توانید با راهنمایی و مشاوره موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

ویزای توریستی پرو

اتباع بعضی از کشورها به ویزای توریستی نیاز دارند و باید قبل از آمدن به پرو در سفارت یا کنسولگری پرو برای اخذ ویزا پرو و درخواست ویزا اقدام کنند. اتباع برخی از کشورها مجوز موقت ورود به جهانگردی در مرز پرو یا فرودگاه ورودی را دریافت می کنند. بسته به ملیت، این مسافران برای اهداف توریستی، تفریحی یا پزشکی ممکن است 90 روز در یک دوره 180 روزه ، 90 روز در یک دوره 365 روزه یا 180 روز در یک دوره 365 روزه در پرو اقامت داشته باشند.

ویزاهای توریستی پرو ویزاهای تک ورودی هستند. تمام بازدیدکنندگانی که به پرو می آیند نیاز به گذرنامه با حداقل 2 صفحه خالی در بخش ویزا دارند که حداقل 6 ماه دیگر پس از ورود معتبر است. مانند همه کشورهای جهان، کار یا دریافت حقوق برای هر نوع فعالیت حرفه ای، با ویزای توریستی یا مجوز موقت برای گردشگران ممنوع است.

شهروندان برخی از کشورها همچون آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، آمریکای شمالی، اروپا و آفریقا و برخی از شهروندان کشورهای آسیایی نیازی به ویزای توریستی برای پرو ندارند.

اخذ ویزا پرو

اخذ ویزا پرو برای تحصیل

متقاضیان اخذ ویزا پرو که قصد تحصیل در یک موسسه آموزشی پرو را دارند و یا می توانند دوره کارآموزی بدون پرداخت را در یک شرکت پرو انجام دهند، باید برای ویزای دانشجویی موقت اقدام کنند. بسته به مدت تحصیل شما در پرو ، ویزای دانشجویی موقت یا ویزای دانشجویی مقیم ممکن است صادر شود.

با این حا ، در برخی موارد، دانشجویان کوتاه مدت و شرکت کنندگان در برنامه های تحصیل در خارج از کشور نیازی به درخواست ویزای دانشجویی ندارند. اما می توانند تحصیلات خود را با ویزای توریستی انجام دهند. بنابراین، اگر این استثنا در مورد شما اعمال می شود، بهتر است با دانشگاه خود در پرو، سازمان برنامه مبادله یا نزدیکترین کنسولگری پرو مشورت کنید. توجه داشته باشید موسسه آموزشی پرو یا مرکز آموزشی پرو که قصد تحصیل یا انجام دوره آموزشی را دارید باید توسط وزارت آموزش پرو یا شورای ملی دانشگاه به رسمیت شناخته شود.

ویزای پرو برای تجارت

اخذ ویزا پرو و ویزای تجاری، یک ویزای چند بار ورود است و به دارنده آن حق ورود به پرو را در مدت زمان معمولاً 6 یا 12 ماه از تاریخ صادر می کند. حداکثر اقامت در ویزای تجاری 183 روز در مدت 365 روز است، اما کنسولگری های خارج از کشور حق اعطای ویزا برای اقامت کوتاه تر را برای خود محفوظ می دارند. ضمن آنکه ویزای تجاری پرو قابل تمدید نیست.

ویزای تجاری فقط قبل از ورود به کشور می تواند در کنسولگری پرو درخواست شود. شرایط ویزا برای ویزای تجاری پرو شامل فرم درخواست، رسید هزینه درخواست پرداخت شده، عکس گذرنامه، گذرنامه معتبر همراه با کپی، بلیط رفت و برگشت، نامه شرکت پشتیبانی کننده سفر کاری، نشان دادن هدف از سفر به پرو، مدت اقامت و اطمینان از سفر شخص تجاری با بودجه کافی برای ادامه سفر و اثبات اقامت قانونی در منطقه یا کشور می باشد.

مراحل درخواست در پرو

اگر برای اخذ ویزا پرو اقدام می کنید، باید اشاره کنیم که مراحل کار بسیار ساده است. بهتر است که تمامی اسناد را آماده کرده و پیش از برنامه ریزی سفر خود، درخواست ویزا را ارائه کنید. اتباع خارجی که مایل به ورود و یا خروج از خاک پرو هستند باید اسنادی را تحویل نمایند. توصیه می شود با توجه به تغییر در سیاست ویزای کشورها، پیش از هر اقدامی برای درخواست ویزا، شرایط و مدارک را با سفارت یا کنسولگری کنترل نمایید.

از جمله مدارکی که باید در این شرایط ارائه کنید شامل گذرنامه ای است که به طور قانونی از طرف کشوری با حداقل اعتبار شش ماه از تاریخ ورود به کشور صادر شده باشد. همچنین یک سند مسافرتی معتبر صادر شده توسط اداره مهاجرت پرو معتبر است.

اخذ ویزا پرو هنگام ورود

به محض ورود به پرو، باید برای اخذ ویزا پرو اقدام کرده و کل روند درخواست را شروع کنید. توجه داشته باشید که هنگام درخواست ویزا باید با ویزای معتبر در این کشور باشید. مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای بازنشستگی شامل مواردی همچون رسید هزینه درخواست پرداخت شده ، گذرنامه و نامه ای از صندوق بازنشستگی یا تأمین اجتماعی خود مبنی بر اینکه شما درآمد ماهیانه حداقل 1000 دلار آمریکا یا معادل آن را با ارز دیگر دریافت می کنید.

قبل از خروج از کشور خود سند را از صندوق بازنشستگی یا تأمین اجتماعی خود بخواهید در غیر این صورت باید توسط مقامات در کشور خود و کنسولگری پرو قانونی شود. از آنجا که بیشتر بیانیه های بازنشستگی به طور خودکار تولید می شوند، معمولاً امضا نمی شوند. بنابراین، ممکن است امضای آن در کشور خود ضرورت داشته باشد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب