امروز مورخ: ۰۷ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در اسپانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در اسپانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در اسپانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در اسپانیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در اسپانیا

شروط و الزامات امور حقوقی در اسپانیا

مراحل امور حقوقی در اسپانیا

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در اسپانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در اسپانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در اسپانیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در اسپانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در اسپانیا

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، مشاوره حقوقی و نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی را در هر اندازه و شکل قانونی ارائه می دهد. این موسسه در امور حقوقی در اسپانیا، در حوزه های مالکیت معنوی ، قانون صدور مجوز ، حقوق شرکت ها ، قانون کار و سایر موارد ، از جمله دعاوی قضایی و حل تعارض فعالیت می کند.

وکلای برجسته و مجرب این موسسه نیز، با تعهد به مشتریان خود گوش داده و تمایل فزاینده ای برای ارائه خدمات حقوقی و تجاری به روشی آسان و کارآمد دارند. می توانید طیف وسیعی از خدمات را بر اساس اصل اعتماد و اطمینان، از این موسسه حقوقی نام آشنا ، دریافت کنید.

مشاوره در خدمات حقوقی

توانایی ثبتا در ترکیب یکپارچه خدمات امور حقوقی در اسپانیا و در حوزه های مختلف، برای ارائه راه حل های سفارشی برای مشتریان، تمایز این مجموعه حقوقی را نشان داده است. رویکرد مدیریت حقوقی یکپارچه که از طریق تیم های مختلف در حوزه های تخصصی صورت می گیرد، توانسته است که کارایی ، اطمینان و شفافیت بیشتری را برای مشتریان ایجاد کرده و بدون آسیب رساندن به کیفیت یا خدمات ، با هزینه هایی متعارف ، خدمت رسانی نماید.

مشاوره حقوقی ممتاز و خدمات عالی به مشتریان در برنامه کاری ثبتا می باشد. تیم های تخصصی با تجربه تجاری نیز خواهند توانست راه حل های مناسب برای چالش های مربوط به بخش تجاری و صنعت را به ارمغان آورند. فرآیند خدمات حقوقی استاندارد، سیستماتیک  و قانونی است. شما می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را از کارشناسان ثبتا دریافت کنید.

وکلای برجسته در امور حقوقی در اسپانیا

ثبتا توانسته است در امور حقوقی در اسپانیا با استناد به تجربه طولانی و تخصص وکلای مجرب خود ارائه نماید که به این موسسه حقوقی، امکان می دهد در بالاترین سطح به مشتریان خود مشاوره ارائه دهد. اعتماد متقابل به روابط با مشتریان و احترام در برخورد با یکدیگر برای این موسسه حقوقی بسیار مهم است. ساختار مشارکت در این مجموعه، تضمین می کند که مشتریان مورد توجه و حمایت قرار می گیرند.

بر اساس تخصص گسترده و تجربه چندین ساله، ماموریت اصلی خود را در این زمینه قرار داده است که در چارچوب یک رابطه مطمئن، قابل اعتماد و در قالب همکاری، به بهترین نحو از مشتریان خود نمایندگی کرده و مشاوره های لازم را ارائه نماید.

امور حقوقی در اسپانیا

تعهدات وکلا به خدمات حقوقی

از همین روست که ثبتا به عنوان یک موسسه حقوقی پیشرو، در امور حقوقی در اسپانیا با وکلای کارآزموده و متخصص ، مشاوران مالیاتی و حسابرسان، موضوعاتی در حوزه هایی همچون حقوق شرکتها ، ارث  و حقوق خانواده با تمام توان ورود یافته و بهترین عملکرد را به اجرا در می آورد.

از سویی دیگر، هدف از مشاوره مالیاتی در مسائل اشخاص حقوقی، بهبود وضعیت مالیاتی آنان و در صورت امکان بهینه سازی مشاغل است. بنابراین مشاور مالیاتی مدرن برای انجام تعهدات مالیاتی و یک مشاور شایسته برای مسائل مربوط به مسائل مربوط به مدیریت کسب و کار راه است. مشاوران مالیاتی همچنین به طور فزاینده ای در زمینه هایی مانند حقوق مالیات بین المللی، قانون مالیات بر معاملات و مقررات بین المللی حسابداری تسلط دارند.

امور حقوقی در تجارت

موسسه حقوقی و ثبتی ثبتا، با بهره مندی از وکلای مجرب و متخصص، به کارآفرینان و افراد خصوصی راه حل های مناسبی را در هنگام مواجهه با چالش های مختلف توصیه می کند. مشتریان مختلف نیز در امور حقوقی در اسپانیا ، به این موسسه اعتماد کرده و در مقابل، وکلای ثبتا نیز از مشتریان خود به نحو شایسته، مشتاقانه و کارآمد در زمینه های گوناگون قانون حمایت می کنند.

برخی از حوزه های تمرکز این موسسه شامل قانون تجارت و قانون کار و همچنین قانون بانکداری ، مالیات ، قانون اجاره و حقوق جزا است. رویکرد مشاوره ای در ثبتا به صورت قانونی و کارآفرینانه است و استراتژی های جداگانه ای برای مشتریان خود ایجاد می کند. ضمن آن که هنگامی که همه چیز سخت می شود، وکلای برجسته و متخصص این موسسه راه حل های خلاقانه ای را پیدا خواهند کرد.

قوانین کار در امور حقوقی در اسپانیا

از سویی دیگر، وکلای متخصص در ثبتا، سالهاست که در زمینه حقوق کار به کارکنان و کارفرمایان مشاوره می دهد. مشتریان نیز همچنین شامل شوراهای کاری از شرکت های معروف هستند. هر کس که در فکر بررسی اخراج ، اخطار یا سایر تصمیمات قانون کار است یا مورد حمله قرار گرفته است، می تواند به راحتی با کارشناسان ثبتا در ارتباط بوده و در خصوص امور حقوقی در اسپانیا در این حوزه ، راه حل های کاربردی و عملی را دریافت کند.

این را نیز باید در نظر گرفت که امروزه قانونگذاران قوانین تجاری را تسریع کرده اند و جای کمی برای خطا باقی می گذارد. این مطمئناً کارآیی معاملات تجاری را که ظاهراً مورد نظر قانونگذار است، افزایش می دهد . اما، وضعیت حقوقی کارآفرینان گاهی اوقات می تواند به طور غیر منتظره به سرعت ، منجر به مشکلاتی شود.

صنایع در امور حقوقی در اسپانیا

بنابراین مهم است که کارآفرین اساساً از مشکل و ریسک در امور حقوقی در اسپانیا آگاه باشد. در صورت وجود اختلاف حقوقی، وضعیت واقعی و حقوقی باید به طور کامل، اما سریع بررسی شود. ثبتا همواره وظیفه خود را در این زمینه و در توصیه های پیشگیرانه به مشتریان خود تشخیص داده و مشاوره و نمایندگی شرکت های مختلف در صنایع را در داخل و خارج از کشور اسپانیا، به انجام رسانیده است.

اگر یافتن راه حل دوستانه خارج از دادگاه غیرممکن باشد، ثبتا می تواند حقوق شما را به طور مداوم و هدفمند در دادگاه اجرا کند. تمرکز اصلی این گروه حقوقی عبارتند از حقوق خانواده، حقوق استخدامی، مالیات و حقوق مالیاتی جزایی ، حقوق تجاری و شرکتی ، قانون جانشین پروری ، قانون مسئولیت پزشکی ، حقوق اجاره و لیزینگ ، حقوق صاحبخانه و مالکیت زمین ، قانون ساخت و ساز خصوصی ، حقوق املاک و زمین و حقوق اداری و عمومی که کارشناسان و مشاوران ثبتا می توانند به خوبی شما را در این حوزه ها راهنمایی کرده و راه حل های عملی را ارائه نمایند. اعتماد به دانش و تخصص ثبتا، می تواند آسودگی خاطر را برای شما فراهم نماید.