امروز مورخ: ۳۰ /۱۰ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در کرواسی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در کرواسی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در کرواسی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در کرواسی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در کرواسی

شروط و الزامات امور حقوقی در کرواسی

مراحل امور حقوقی در کرواسی

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در کرواسی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در کرواسی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در کرواسی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در کرواسی

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در کرواسی

موسسه حقوقی ، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، خدمات حقوقی را در همه زمینه های عملی ارائه می دهد. این موسسه تجربه لازم را امور حقوقی در کرواسی در زمینه حقوق شرکت ها و تجارت دارد. این موسسه، خدمات جامعی در زمینه هایی از جمله حقوق بانکی و تامین مالی ، قانون مالیات و گمرک ارائه می دهد. همچنین در خصوص قانون کیفری،  قانون رسانه ، تجارت بین المللی ، سازش و میانجیگری ، حقوق خانواده و دعاوی حقوقی را در دستور کار خود دارد.

این موسسه، علاقه خاصی به مصالحه به عنوان وسیله ای برای حل اختلافات دارد و در دعاوی حقوقی و رویه های اداری تجربه بالایی را کسب کرده است. برای همه مشتریان، موسسه حقوقی ثبتا، یک رویکرد فردی مناسب را داشته و تضمین و توجه لازم را به روش های مطلوب برای هر موضوع حقوقی خواهد داشت.

راه حل های عملی در خدمات حقوقی

این موسسه حقوقی بر ارائه خدمات امور حقوقی در کرواسی ، به اشخاص حقوقی و حقیقی داخلی و خارجی در مشاغل خود تمرکز داشته و حل اختلافات را برای تمامی مشتریان محلی و بین المللی ، بر اساس تجزیه و تحلیل شرایط در کیفیتی بالا و با تعهد کامل را پیگیری خواهد نمود.

این موسسه، از یک رویکرد منحصر به فرد برای حل مشکلات استفاده می کنند و مشتریان از مزایای رویکرد چندرشته ای از طریق همکاری منسجم با متخصصان شاخه های مختلف بهره مند می شوند. آنها رضایت مشتری خود و ایجاد رابطه اعتماد متقابل را به عنوان هدف نهایی خود قرار می دهند، در حالی که هدف آنها دستیابی به بهترین عملکرد، با ارائه خدمات حقوقی با دانش و  تجربه بالا و یافتن یک راه حل عملی برای مشتری است.

وکلای حرفه ای در امور حقوقی در کرواسی

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ثبتا، آماده ارائه خدمات امور حقوقی در کرواسی بر اساس دانش، مهارت و تخصص وکلا و مشاوران خود است تا بتواند برای حصول بهترین نتیجه ممکن قدم بردارد. این یک موسسه با خدمات کامل است که در حوزه های مختلفی همچون بانک و امور مالی ، معاملات شرکت ها ، بیمه ، بازار سرمایه ، حقوق اداری و مالیاتی ، مالکیت معنوی ، حقوق شرکت ها فعالیت دارد.

در این موسسه، تمرکز وکلا بر کار گروهی، انعطاف پذیری ، سازگاری ، تحرک ، سازماندهی ، نوآوری و پیروی از روندهای تجاری و حقوقی معاصر در جهان و اجرای ملی آنها است. این یکی از قدیمی ترین دفاتر حقوقی مبتنی بر قانون تجارت، با شرکتها و موسسات مالی برجسته بین المللی و همچنین مشتریان خصوصی که در منطقه فعالیت می کنند، بوده و از منافع آن ها حمایت می کند.

امور حقوقی در کرواسی

حوزه بین المللی در مسائل حقوقی

موسسه حقوقی ثبتا، با سالها تجربه کاری و حقوقی، نماینده صنایع مختلف و مشتریان با چالش های متمایز هستند. آنها به روابط نزدیک کاری با مشتریان اعتقاد دارند و به نیازهای مشتری گوش می دهند. گزینه های آنها را به وضوح توضیح می دهند و راه حل های سفارشی را توسعه می کنند. با داشتن دانش گسترده در حوزه های مربوطه، وکلا برای رسیدگی به پیچیده ترین مسائل امور حقوقی در کرواسی همکاری می کنند و مجموعه کاملی از خدمات جامع را به مشتریان ارائه می دهند.

ثبتا، خدمات حقوقی را به مشاغل ملی و بین المللی در سراسر منطقه ارائه می دهد. با توجه به همکاران بین المللی خود، این تیم حقوقی قادر است نیازهای مشتریان را در سطح جهانی نیز برآورده کند. وکلا از مهارت ها و سوابق خاص خود برای کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف خود در زمینه مسائل مختلف حقوقی استفاده می کنند.

امور حقوقی در کرواسی در تجارت

در مشاغل روزمره یا معاملات استراتژیک پیچیده، مشتریان ثبتا، این موسسه را به عنوان راهنمای قابل اعتماد حل مسئله برای سرمایه گذاری ها و عملیات تجاری خود در نظر می گیرند. از همین روست که ثبتا در اداره کسب و کار و در دیگر مسائل و چالش های پیش رو ، مطابق با قانون از مشتریان خود در امور حقوقی در کرواسی حمایت می کند.

این یک گروه بسیار یکپارچه در امور حقوقی است که به آنها اجازه می دهد پوشش منطقی مناسبی را برای مبادلات فرامرزی بر اساس اصول و قوانین محلی ارائه دهد. آینده ثبتا به دلیل ترکیبی از دانش و تجربه شرکای و کثرت ویژگی های جوانترین همکاران تضمین شده است. از همین روست که رضایت مندی مشتریان، بازتابی از کار این موسسه است.

بخش تخصصی در امور حقوقی در کرواسی

اکثر مشتریان ثبتا ، شرکت های کرواسی و خارجی از زمینه های مختلف تجاری مانند تجارت ، بانک ، خدمات مالی ، شرکت های خدمات رسانی ، نفت و گاز ، انرژی ، ساختمان ، هتل ها ، صنعت خودرو و مخابرات هستند. این موسسه روزانه به برخی از بزرگترین شرکت ها خدمات حقوقی ارائه می دهد و مشتریان زیادی نیز در میان واحدهای خودگردان محلی در امور حقوقی در کرواسی دارد.

 از یک سو ، تنوع خط مشاغل و اندازه مشتریان ، برای وکلای ثبتا یک چالش است، اما به طور همزمان تجربه جامعی از زمینه های مختلف حقوقی را برای ایشان به ارمغان می آورد. از آنجایی که ثبتا طیف وسیعی از خدمات حقوقی و تخصص را ارائه می دهد، این موسسه را قادر می سازد با مهارت و دانش در بخش های تخصصی و توجه دقیق به خدمات و کیفیت شخصی، کلیه مسائل مهم جامعه تجاری را اداره کند.

مشتریان محلی و بین المللی در خدمات حقوقی

عملکرد ثبتا در امور حقوقی در کرواسی ، مطابق با بالاترین استانداردهای لازم است و توسط یک سیستم پیشرفته پشتیبانی می شود که وکلا و مشاوران این موسسه را قادر می سازد تا بهترین خدمات ممکن و کامل را در حفاظت و احقاق حقوق و منافع مشتریان خود در یک مساله و چالش در نظر داشته باشند.

همچنین بسیاری از وکلا و مشاوران این موسسه، به زبان انگلیسی مسلط هستند تا بتوانند ارتباط کاملی را با مشتریان بین المللی خود برقرار نمایند. این موسسه می تواند به اشخاص حقیقی و حقوقی کرواسی، در هر اندازه و اشکال حقوقی مشاوره دهد. در حقیقت، پایگاه مشتریان ثبتا، طیف وسیعی از شرکت های دولتی و خصوصی داخلی ، شرکت های چند ملیتی و همچنین پیمانکاران هستند. بنابراین تقریباً در همه بخشهای تجاری و زندگی، مشتریان را نمایندگی و مشاوره می دهند.