امروز مورخ: ۱۸ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور مادیرا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور مادیرا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور مادیرا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور مادیرا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور مادیرا

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور مادیرا

مراحل ثبت شرکت در کشور مادیرا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور مادیرا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور مادیرا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور مادیرا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

ثبت شرکت در کشور مادیرا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در این مقاله به صورت جامع با کشور مادیرا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در مادیرا، ثبت شرکت در کشور مادیرا، مراحل ثبت شرکت در کشور مادیرا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور مادیرا آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در مادیرا در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور مادیرا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مادیرا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مادیرا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور مادیرا

مادیرا منطقه‌ای خودمختار در کشور پرتغال و در شمال اقیانوس اطلس است که که پایتخت آن فونشال است که در ساحل جنوبی جزیره اصلی واقع شده است. مادیرا از نظر زمین شناسی در صفحه تکتونیکی آفریقا  واقع شده است. اما این مجمع الجزایر از نظر فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اروپایی است. کل جمعیت آن بر اساس سرشماری سال 2016 حدود 289000 نفر اعلام شد. از سال 2017 این کشور یک اقامتگاه تفریحی در طول سال بود است و هر ساله حدود 1.4 میلیون گردشگر از آن بازدید می کردند (تقریباً 5 برابر جمعیت آن). این منطقه به دلیل ارزش تاریخی و فرهنگی، گیاهان و جانوران، مناظر ( جنگل لور ) که در فهرست میراث جهانی یونسکو طبقه بندی می شود. بندر اصلی در فونشال تا مدت ها پیشروترین بندر پرتغال در اسکله های کشتی کروز بوده است و در سال 2017 بیش از نیم میلیون گردشگر را از طریق بندر اصلی خود پذیرفته است و یک ایستگاه مهم برای تجارت بین اروپا، کارائیب و شمال آفریقا است. علاوه بر این، منطقه آزاد تجاری مادیرا به عنوان مرکز تجارت بین المللی شناخته می شود. زبان رسمی در کشور پرتقالی است.

شرایط اقتصادی کشور مادیرا

منطقه تجارت آزاد که به آن مرکز تجارت بین المللی مادیرا نیز می گویند، منجر به نصب زیرساخت ها، فروشگاه های تولیدی و خدمات ضروری برای شرکت های کوچک و متوسط ​​صنعتی در شرایط مطلوب تر شده است. مرکز تجارت بین الملل مادیرا در حال حاضر شامل سه بخش سرمایه گذاری است: منطقه تجارت آزاد صنعتی، حمل و نقل بین المللی و خدمات بین المللی. جهانگردی بخش مهمی در اقتصاد منطقه است که 20٪ به تولید ناخالص داخلی منطقه کمک کرده است و در طول سال از فعالیتهای تجاری، حمل و نقل و سایر فعالیت ها پشتیبانی می کند و بازار قابل توجهی برای محصولات محلی تشکیل می دهد. سهم ارزش افزوده ناخالص هتل ها و رستوران ها نیز این پدیده را برجسته می کند. جزیره پورتو سانتو ، با ساحل 9 کیلومتری و آب و هوای خوب، کاملاً به گردشگری اختصاص یافته است. تولید ناخالص داخلی مادیرا در سال 2018 برابر با 4.9 میلیارد یورو بوده است. همچنین سرانه تولید ناخالص داخلی تعدیل شده متناسب با قدرت خرید برابر با 22500 یورو بود.

ثبت شرکت در کشور مادیرا

مزایا ثبت شرکت در کشور مادیرا

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مادیرا هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور مادیرا

شرکت با مسئولیت محدود: کارآفرینان خارجی می توانند در عرض 3 هفته یک شرکت با مسئولیت محدود در مادیرا ثبت کنند. برای ثبت آن به یک مدیر و دو سهامدار و حداقل سرمایه 1000 یورویی نیاز است.

شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی در کشور مادیرا به یک مدیر، پنج سهامدار و حداقل سرمایه 50000 یورویی نیاز است.

دفتر شعبه: یک شرکت خارجی می تواند برای ارتباط با مشتریان، عقد قرارداد فروش محلی و کسب درآمد از مشتریان محلی، در مادیرا شعبه ای ثبت کند.

دفتر نمایندگی: یک شرکت خارجی می تواند دفتر نمایندگی خود را در مادیرا ثبت کند تا تجارت تجاری شرکت مادر را توسعه دهد و تحقیقات بازار را انجام دهد. دفتر نمایندگی مادیرا نمی تواند فروش مستقیم انجام دهد.

شرکت منطقه آزاد: یک شرکت منطقه آزاد مادیرا یا شرکت تجارت بین الملل مادیرا، یک نهاد تجاری بهینه برای هر دو کارآفرین خارجی و پرتغالی است که مایل به انجام تجارت بین المللی هستند.

قوانین ثبت شرکت در کشور مادیرا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور مادیرا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مادیرا برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور مادیرا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور مادیرا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: مالیات شرکت ها در مادیرا 5 درصد است. صورت های مالی سالانه حسابرسی شده به زبان پرتغالی تهیه می شود و برای بازدید عموم در دسترس است. نرخ استاندارد مالیات بر درآمد شرکت ها در مادیرا 14.7 درصد است. مشاغل کوچک و متوسط ​​ممکن است واجد شرایط پرداخت نرخ کمتری در حدود 11.9٪  مالیات باشند. اتحادیه اروپا به یک شرکت هلدینگ اجازه می دهد سود سهام را از شرکت های تابعه مستقر در اتحادیه اروپا دریافت کند. در فروش سهام شرکت های تابعه بین المللی، مالیات بر سود سرمایه وجود ندارد. مالیات بین 5 تا 10 درصد از نقل و انتقال املاک دریافت می شود. مادیرا قلمرو پرتغال است و شرکت های مادیرا دارای شماره مالیات بر ارزش افزوده پرتغال هستند. در نتیجه، یک شرکت در مادیرا می تواند مستقیماً به گردش آزاد کالا و خدمات در اتحادیه اروپا دسترسی داشته باشد. مالیات بر ارزش افزوده در مادیرا بین 5 تا 21 درصد اخذ می شود. کالاها و خدماتی همچون داروها، محصولات کشاورزی و خدمات حمل و نقل مشمول نرخ کاهش یافته مالیات هستند. اظهارنامه مالیات بر درآمد شرکت ها باید هر سال تا 30 مه سال بعد ارائه شود. اظهارنامه به صورت الکترونیکی به اداره مالیات پرتغال ارسال می شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور مادیرا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور مادیرا باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور مادیرا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور مادیرا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور مادیرا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور مادیرا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.