اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

 ویزا تحصیلی سری‌لانکا

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۷ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات *  ویزا تحصیلی سری‌لانکا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به *  ویزا تحصیلی سری‌لانکا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به *  ویزا تحصیلی سری‌لانکا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute

 ویزا تحصیلی سری‌لانکا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه  ویزا تحصیلی سری‌لانکا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به  ویزا تحصیلی سری‌لانکا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد .

ویزای تحصیلی سریلانکا نوعی ویزا است که به متقاضیان تحصیل در کشور سریلانکا داده می‌شود و به موجب آن فرد اجازه دارد برای تحصیل در کشور سریلانکا اقامت داشته باشد. مدت زمان ویزای تحصیلی سریلانکا با توجه به عواملی همچون : نوع ویزا ، مقطع تحصیلی فرد و برخی موارد دیگر بستگی دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آن میپردازیم .

مدارک مورد نیاز برای دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

بمنظور دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا لازم است قبل از هر اقدامی نسبت به عقد قرارداد با موسسه اقدام شود ، سپس سایر مدارک و مستندات بهمراه تشکیل پرونده و کارتکس جهت اخذ ویزای تحصیلی سریلانکا و با همکاری متقاضی انجام میشود . مدارم و مستندات اولیه بمنظور دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا عبارتند از :

قرار ملاقاتی را با سفارت یا کنسولگری کشور ........... تعیین کنید . تعطیلات تابستانی و تعطیلات زمستانی معمولاً اوقات شلوغی برای اخذ ویزا تحصیلی ................. هستند، بنابراین برنامه ریزی آینده نگرانه و اقدام سریعتر از موعد از سوی شما ممکن است باعث تسریع در اخذ ویزا تحصیلی شده و مانع از بروز مشکلات و مسائلی که در آینده ممکن است در روند کار به وجود آید شود ..

نکته شماره 1: قرار ملاقاتی با سفارت تنظیم کنید!

مدارک مورد نیاز برای  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

شروط و الزامات اجرائی برای  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

مراحل انجام کار بمنظور دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا با توجه به شرایط متقاضی دارای پیچیدگی های خاص خود میباشد و اکیدا توصیه میشود جهت جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه کلیه مراحل توسط کارشناسان این حوزه انجام شود ، بطور گلی مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا به صورت زیر میباشد ، متقاضیان بمنظور دریافت اطلاعات دقیق در خصوص مراحل اجرایی کار میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند . 

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایط مناسب امکان ثبت درخواست  ویزا تحصیلی سری‌لانکا و انجام کلیه مراحل  ویزا تحصیلی سری‌لانکا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست  ویزا تحصیلی سری‌لانکا اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست بمنظور  ویزا تحصیلی سری‌لانکا در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

عناوین مرتبط با  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

سایر خدمات ثبتا در کشور ....

موسسه ثبتا علاوه بر ارائه خدمات در زمینه  ویزا تحصیلی سری‌لانکا سایر خدمات همچون سرمایه گذاری خارجی ویزا کاری ، ویزا تحصیلی ، ویزا پزشکی ، تمکن مالی ، پناهندگی ، مهاجرت و اخذ اقامت ، اخذ وکیل بین المللی ، افتتاح حساب بین المللی ، خرید ملک در خارج و .... را برای برای متقاضیانی که هدف آنها کشور ............ میباشد ارائه میکند .

نکات مهم بمنظور دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

یکی از مهم‌ترین فرآیندها برای گرفتن ویزای تحصیلی سریلانکا این است که بایستی ابتدا فرد موردنظر از دانشگاه و یا موسسه موردنظر پذیرش دریافت کند. این پذیرش همان اجازه تحصیل بوده که توسط دانشگاه و یا موسسه معتبر در کشور سریلانکا به دانشجویان و یا دانش آموزان داده خواهد شد.

اگر دانشجو هستید و قصد پذیرش از دانشگاه های های سریلانکا رادارید بایستی به این نکته دقت کنید که کدام دانشگاه و کدام رشته را انتخاب کرده‌اید تا بتوانید باعلاقه و با یک انتخاب آگاهانه زمان و هزینه خود را صرف کسب علم نمایید

مدارکی که برای درخواست ویزای دانشجویی کشور ........ نیاز دارید شامل موارد زیر است: کپی درخواست، رسید پرداخت هزینه، درخواست ویزا و پرداخت هزینه سیستم اطلاعات دانشجویی و تبادل بازدیدکنندگان (SEVIS) ، مدارک مربوط به تعیین سطح زبان ، تنظیم وکالت نامه و عقد قرارداد با موسسه ثبتا ، اطمینان حاصل کنید که پاسپورت معتبر و اطلاعات کاملی از سوابق تحصیلی و ریز نمرات خود را نیز دارید.

نکاته شماره 2: مدارک خود را آماده کنید!

هزینه دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

هزینه .ویزای تحصیلی سریلانکا  را وزارت امور خارجه کشور سریلانکا تعیین می کند و این هزینه در سفارت خانه کشور مقصد پرداخت می شود. شما میتوانید بمنظور اطلاع از هزینه ویزای تحصیلی سریلانکا  و همچنین اطلاع از سایر شرایط آن با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید .

 ویزا تحصیلی سری‌لانکا

به منظور دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا باید یک پذیرش نامه تحصیلی را از یک موسسه یا دانشگاه از کشور سریلانکا دریافت کنید  ، برای دریافت پذیرش می‌توانید به دو شیوه اصلی آنلاین یا کاغذی اقدام کنید. توجه داشته باشید که این مرحله باید پیش از دریافت استادی پرمیت از سفارت سریلانکا انجام شود . با توجه به اینکه اخذ ویزای تحصیلی سریلانکا برای ایرانیان امری دشوار و پیچیده میباشد پیشنهاد میشود اینکار را حتما به کارشناسان و وکلای این حوزه واگذار کنید .

بگونه ای رفتار کنید که نشان دهید که هیچ علاقه ای به سرپیچی از قوانین مهاجرتی کشور ............. ندارید. قوانین کشور .............. ایجاب می کند که درخواست های ویزای غیر مهاجرتی با شک و تردیدبررسی می شوند و متقاضیان باید نشان دهند که رابطه آنها با کشور خود به اندازه کافی قوی است و آنها فقط از ویزای دانشجویی برای دسترسی به کشور ............ استفاده نمی کنند. وابستگی به کشور خود را میتوانید از طریق ارائه مدارکی همچون مانند پیوندهای خانوادگی، منافع مالی و اشتغال نشان داد.

نکاته شماره 3: بگونه ای رفتار کنید که قصد بازگشت به کشور خود را دارید

مدت زمان دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا ؟

مدت زمان دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا بطور مستقیم بستگی به مدارک و مستندات و شرایط متقاضی دارد و بطور متوسط مدت زمان اخذ ویزا تحصیلی اتریش بین 4 ماه لغایت 9 ماه میباشد ، این مدت  درصورتیکه متقاضی در تمام مراحل کار همکاری لازم را داشته باشد و مدارک مورد نیاز و لازم جهت اخذ ویزا تحصیلی اتریش را بتواند سریع تر اماده کند ، تا 4 کاهش یافته و قابل انجام است . متقاضیان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدت زمان لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی سریلانکا میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

ویژگی ها و مزایا کشور سریلانکا برای تحصیل

توضیحات مرتبط با کشور

مهارت های مکالمه زبان انگلیسی خود را تمرین کنید تا بتوانید اطلاعات واضح و مختصر را در اختیار مقامات کنسولی قرار دهید. توانایی شما در برقراری ارتباط موثر با مقامات کنسولی ، کمک می کند تا درخواست اخذ ویزای دانشجویی کشور ............... شما شانس بیشتری برای تایید داشته باشد . لذا حتما بمنظور تقویت زبان خود اقدان نمایید و در صورت امکان سعی کنید مدارک تافل و آیلتس خود را دریافت نمایید .

نکاته شماره 4: مهارت های زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید

کالج ها و دانشگاه های معروف سریلانکا بمنظور اخذ ویزا تحصیلی

کشور سریلانکا بعنوان کشوری است که دارای چندیک کالج و دانشگاه معروف در رشته های مختلف بوده و بسیار مورد توجه و علاقه دانشجویان سایر کشور ها قرار گرفته است ، در این قسمت قصد داریم معروف ترین و بهترین دانشگاه های کشور سریلانکا را بر اساس درجه علمی و رتبه جهانی بررسی و معرفی نماییم .

درصورتیکه در انتخاب دانشگاه و کالج در کشور سریلانکا دارای ابهام هستید و انتخاب دانشگاه یا کالج شما را سردرگم نموده میتوانید بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب دانشگاه در کشور سریلانکا با کارشناسان مجموعه ثبتا ارتباط برقرار کنید .

1- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Colombo سریلانکا

2- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه Eastern University سریلانکا

3- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Jaffna سریلانکا

4- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Kelaniya سریلانکا

5- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Moratuwa سریلانکا

6- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Peradeniya سریلانکا

7- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه Rajarata University سریلانکا

8- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه University of Ruhuna سریلانکا

9- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه Sabaragamuwa University سریلانکا

10- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در دانشگاه South Eastern University سریلانکا

مزایا دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

تحصیل در کشور  سریلانکا دارای مزایا و ویژگی های بوده که برای متقاضیان اخذ ویزا تحصیلی شاید گزینه ای جذاب و دارا اهمیت بشمار آید . در این بخش مزایای ویزای تحصیلی سریلانکا را بررسی میکنیم :

_ اجازه کار به کلیه دانشجویانی که در حال تحصیل در سریلانکا هستند

_ سیستم آموزشی شناخته شده تقریبا در تمام جهان

_ امکان همراهی خانواده در حین تحصیل دانشجو در کشور سریلانکا

_ حقوق شهروندی مشابه شهروندان سریلانکا مثل بیمه

اخذ مشاوره بمنظور دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا

مشاوره در زمینه ویزای تحصیلی سریلانکا یکی از موضوعاتی است که با توجه به شرایط و موقعیت کشور سریلانکا نیازمند تجربه ، تخصص و علم در این حوزه میباشد و هرگونه اقدام خودسرانه موجب تلف شدن وقت و زمان متقاضی و در نهایت ریجکت شدن درخواست متقاضی میشود ، لذا اکیدا پیشنهاد میشود قبل از هرگونه اقدام از مشاوره متخصص در این حوزه کمک بگیرید ، کلیه متقاضیانی که قصد اخذ ویزای سزیلانکا را دارند میتوانند بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ویزای تحصیلی سریلانکا با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

سوالات متداول در زمینه  ویزا تحصیلی سری‌لانکا :

مدت زمان لازم جهت دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا بین 4 الی 9 ماه میباشد که متناسب با شرایط متقاضی این مدت قابل تغییر است .
بمنظور رزرو وقت مشاوره در حوزه  ویزا تحصیلی سری‌لانکا میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایید .
هزینه دریافت  ویزا تحصیلی سری‌لانکا با توجه به شرایط متقاضی و همچنین شرایط کشور مقد از 8 الی 20 هزار دلار متغییر میباشد .

بمنظور عقد قرارداد میتوانید به دو صورت اقدام نمایید :

1- عقد قرارداد بصورت الکترونیک و غیر حضوری از طریق سامانه هوشمند قراردادها

2- عقد قرارداد بصورت حضوری و مراجعه به موسسه .

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب