اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ویزا تحصیلی مالزی

5/5 - (2 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۸ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ویزا تحصیلی مالزی

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ویزا تحصیلی مالزی * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ویزا تحصیلی مالزی * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ویزا تحصیلی مالزی * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute

ویزا تحصیلی مالزی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ویزا تحصیلی مالزی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ویزا تحصیلی مالزی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد .

ویزای تحصیلی مالزی نوعی ویزا است که به متقاضیان تحصیل در کشور مالزی داده می‌شود و به موجب آن فرد اجازه دارد برای تحصیل در کشور مالزی اقامت داشته باشد. مدت زمان ویزای تحصیلی مالزی با توجه به عواملی همچون : نوع ویزا ، مقطع تحصیلی فرد و برخی موارد دیگر بستگی دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آن میپردازیم .

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا تحصیلی مالزی

بمنظور دریافت ویزای تحصیلی مالزی لازم است قبل از هر اقدامی نسبت به عقد قرارداد با موسسه اقدام شود ، سپس سایر مدارک و مستندات بهمراه تشکیل پرونده و کارتکس جهت اخذ ویرای تحصیلی مالزی و با همکاری متقاضی انجام میشود . مدارم و مستندات اولیه بمنظور دریافت ویزای تحصیلی مالزی عبارتند از :

مدارک مورد نیاز برای ویزا تحصیلی مالزی

شروط و الزامات اجرائی برای ویزا تحصیلی مالزی

مراحل انجام کار بمنظور دریافت ویزا تحصیلی مالزی

مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی مالزی با توجه به شرایط متقاضی دارای پیچیدگی های خاص خود میباشد و اکیدا توصیه میشود جهت جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه کلیه مراحل توسط کارشناسان این حوزه انجام شود ، بطور گلی مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی مالزی به صورت زیر میباشد ، متقاضیان بمنظور دریافت اطلاعات دقیق در خصوص مراحل اجرایی کار میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند . 

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایط مناسب امکان ثبت درخواست ویزا تحصیلی مالزی و انجام کلیه مراحل ویزا تحصیلی مالزی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست ویزا تحصیلی مالزی اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست بمنظور ویزا تحصیلی مالزی در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

عناوین مرتبط با ویزا تحصیلی مالزی

سایر خدمات ثبتا در کشور ....

موسسه ثبتا علاوه بر ارائه خدمات در زمینه ویزا تحصیلی مالزی سایر خدمات همچون سرمایه گذاری خارجی ویزا کاری ، ویزا تحصیلی ، ویزا پزشکی ، تمکن مالی ، پناهندگی ، مهاجرت و اخذ اقامت ، اخذ وکیل بین المللی ، افتتاح حساب بین المللی ، خرید ملک در خارج و .... را برای برای متقاضیانی که هدف آنها کشور ............ میباشد ارائه میکند .

هزینه دریافت ویزا تحصیلی مالزی

هزینه ویزای تحصیلی مالزی  را وزارت امور خارجه کشور مالزی. تعیین می کند و این هزینه در سفارت خانه کشور مقصد پرداخت می شود. شما میتوانید بمنظور اطلاع از هزینه ویزای تحصیلی  مالزی و همچنین اطلاع از سایر شرایط آن با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید .

ویزا تحصیلی مالزی

به منظور دریافت ویزای تحصیلی مالی. باید یک پذیرش نامه تحصیلی را از یک موسسه یا دانشگاه از کشور مالی دریافت کنید  ، برای دریافت پذیرش می‌توانید به دو شیوه اصلی آنلاین یا کاغذی اقدام کنید. توجه داشته باشید که این مرحله باید پیش از دریافت استادی پرمیت از سفارت مالی انجام شود . با توجه به اینکه اخذ ویزای تحصیلی برای ایرانیان امری دشوار و پیچیده میباشد پیشنهاد میشود اینکار را حتما به کارشناسان و وکلای این حوزه واگذار کنید .

مدت زمان دریافت ویزا تحصیلی مالزی ؟

مدت زمان دریافت ویزای تحصیلی مالزی بطور مستقیم بستگی به مدارک و مستندات و شرایط متقاضی دارد و بطور متوسط مدت زمان اخذ ویزا تحصیلی اتریش بین 4 ماه لغایت 9 ماه میباشد ، این مدت  درصورتیکه متقاضی در تمام مراحل کار همکاری لازم را داشته باشد و مدارک مورد نیاز و لازم جهت اخذ ویزا تحصیلی اتریش را بتواند سریع تر اماده کند ، تا 4 کاهش یافته و قابل انجام است . متقاضیان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدت زمان لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی مالزی میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

ویژگی ها و مزایا کشور مالزی برای تحصیل

مالزی با مساحت ۳۳۰۴۳۴ کیلومتر مربع در جنوب شرقی آسیا واقع شده است، این کشور از دو قسمت مجزا تشکیل شده است. بخش غربی آن ادامه خاک آسیا به طرف جنوب است و به شبه جزیره مالزی معروف است، بخش شرقی آن ایالات ساراواک و صباح را در بردارد. که در قسمت جنوبی جزیره برونئو واقع شده است و مالزیِ جزیره‌ای نام دارد. دریای چین به فاصله ۶۴۰ کلیومتر بین این دو قسمت فاصله‌انداخته است.

کالج ها و دانشگاه های معروف مالزی بمنظور اخذ ویزا تحصیلی

کشور مالزی بعنوان کشوری است که دارای چندیک کالج و دانشگاه معروف در رشته های مختلف بوده و بسیار مورد توجه و علاقه دانشجویان سایر کشور ها قرار گرفته است ، در این قسمت قصد داریم معروف ترین و بهترین دانشگاه های کشور مالزی را بر اساس درجه علمی و رتبه جهانی بررسی و معرفی نماییم .

درصورتیکه در انتخاب دانشگاه و کالج در کشور مالزی دارای ابهام هستید و انتخاب دانشگاه یا کالج شما را سردرگم نموده میتوانید بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب دانشگاه در کشور مالزی با کارشناسان مجموعه ثبتا ارتباط برقرار کنید .

1- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Malaya مالزی

2- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Kebangsaan مالزی

3- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Sains Malaysia مالزی

4- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Teknologi Malaysia مالزی

5- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Putra Malaysia مالزی

6- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل درUniversity Teknologi Mara مالزی

7- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در Univerity Malaysia Sarawak مالزی

8- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Malaysia Sabah مالزی

9- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Utara Malaysia مالزی

10- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در University Islam Antrabangsan مالزی

مزایا دریافت ویزا تحصیلی مالزی

تحصیل در کشور مالزی دارای مزایا و ویژگی های بوده که برای متقاضیان اخذ ویزا تحصیلی شاید گزینه ای جذاب و دارا اهمیت بشمار آید . در این بخش مزایای ویزای تحصیلی مالزی را بررسی میکنیم :

_ اجازه کار به کلیه دانشجویانی که در حال تحصیل در مالزی هستند

_ سیستم آموزشی شناخته شده تقریبا در تمام جهان

_ امکان همراهی خانواده در حین تحصیل دانشجو در کشور مالزی

_ حقوق شهروندی مشابه شهروندان مالزی مثل بیمه

اخذ مشاوره بمنظور دریافت ویزا تحصیلی مالزی

مشاوره در زمینه ویزای تحصیلی مالزی یکی از موضوعاتی است که با توجه به شرایط و موقعیت کشور مالزی نیازمند تجربه ، تخصص و علم در این حوزه میباشد و هرگونه اقدام خودسرانه موجب تلف شدن وقت و زمان متقاضی و در نهایت ریجکت شدن درخواست متقاضی میشود ، لذا اکیدا پیشنهاد میشود قبل از هرگونه اقدام از مشاوره متخصص در این حوزه کمک بگیرید ، کلیه متقاضیانی که قصد اخذ ویزای تحصیلی مالزی را دارند میتوانند بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ویزای تحصیلی مالزی با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

سوالات متداول در زمینه ویزا تحصیلی مالزی :

مدت زمان لازم جهت دریافت ویزا تحصیلی مالزی بین 4 الی 9 ماه میباشد که متناسب با شرایط متقاضی این مدت قابل تغییر است .
بمنظور رزرو وقت مشاوره در حوزه ویزا تحصیلی مالزی میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایید .
هزینه دریافت ویزا تحصیلی مالزی با توجه به شرایط متقاضی و همچنین شرایط کشور مقد از 8 الی 20 هزار دلار متغییر میباشد .

بمنظور عقد قرارداد میتوانید به دو صورت اقدام نمایید :

1- عقد قرارداد بصورت الکترونیک و غیر حضوری از طریق سامانه هوشمند قراردادها

2- عقد قرارداد بصورت حضوری و مراجعه به موسسه .

5/5 - (2 امتیاز)

فهرست مطالب