اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ویزا تحصیلی هلند

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ویزا تحصیلی هلند

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ویزا تحصیلی هلند * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ویزا تحصیلی هلند * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ویزا تحصیلی هلند * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute

ویزا تحصیلی هلند

ویزای تحصیلی  هلند نوعی ویزا است که به متقاضیان تحصیل در کشور هلند داده می‌شود و به موجب آن فرد اجازه دارد برای تحصیل در کشور هلند اقامت داشته باشد. مدت زمان ویزای تحصیلی هلند نوع ویزا به مقطع تحصیلی فرد و برخی عوامل دیگر بستگی دارد که در ادامه این مقاله به بررسی آن میپردازیم .

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ویزا تحصیلی هلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا تحصیلی هلند

بمنظور دریافت ویزای تحصیلی هلند لازم است قبل از هر اقدامی نسبت به عقد قرارداد با موسسه اقدام شود ، سپس سایر مدارک و مستندات بهمراه تشکیل پرونده و کارتکس جهت اخذ ویزای تحصیلی هلند و با همکاری متقاضی انجام میشود . مدارم و مستندات اولیه بمنظور دریافت ویزای تحصیلی هلند عبارتند از :

مدارک مورد نیاز برای ویزا تحصیلی هلند

شروط و الزامات اجرائی برای ویزا تحصیلی هلند

مراحل انجام کار بمنظور دریافت ویزا تحصیلی هلند

مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی هلند با توجه به شرایطمتقاضی دارای پیچیدگی های خاص خود میباشد و اکیدا توصیه میشود جهت جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه کلیه مراحل توسط کارشناسان این حوزه انجام شود ، بطور گلی مراحل و فرایند انجام کار برای دریافت ویزای تحصیلی هلند به صورت زیر میباشد ، متقاضیان بمنظور دریافت اطلاعات دقیق در خصوص مراحل اجرایی کار میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند . 

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایط مناسب امکان ثبت درخواست ویزا تحصیلی هلند و انجام کلیه مراحل ویزا تحصیلی هلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست ویزا تحصیلی هلند اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست بمنظور ویزا تحصیلی هلند در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

عناوین مرتبط با ویزا تحصیلی هلند

نکات مهم بمنظور دریافت ویزا تحصیلی هلند

یکی از مهم‌ترین فرآیندها برای گرفتن ویزای تحصیلی هلنداین است که بایستی ابتدا فرد موردنظر از دانشگاه و یا موسسه موردنظر پذیرش دریافت کند. این پذیرش همان اجازه تحصیل بوده که توسط دانشگاه و یا موسسه معتبر در کشور ویزای تحصیلی هلند به دانشجویان و یا دانش آموزان داده خواهد شد.

اگر دانشجو هستید و قصد پذیرش از دانشگاه های  هلند رادارید بایستی به این نکته دقت کنید که کدام دانشگاه و کدام رشته را انتخاب کرده‌اید تا بتوانید باعلاقه و با یک انتخاب آگاهانه زمان و هزینه خود را صرف کسب علم نمایید

هزینه دریافت ویزا تحصیلی هلند

هزینه ویزای تحصیلی هلند  را وزارت امور خارجه کشور هلند تعیین می کند و این هزینه در سفارت خانه کشور مقصد پرداخت می شود. شما میتوانید بمنظور اطلاع از هزینه ویزای تحصیلی هلند و همچنین اطلاع از سایر شرایط آن با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید .

ویزا تحصیلی هلند

به منظور دریافت ویزای تحصیلی هلند باید یک پذیرش نامه تحصیلی را از یک موسسه یا دانشگاه از کشور هلند دریافت کنید ، برای دریافت پذیرش می‌توانید به دو شیوه اصلی آنلاین یا کاغذی اقدام کنید. توجه داشته باشید که این مرحله باید پیش از دریافت استادی پرمیت از سفارت هلند انجام شود . با توجه به اینکه اخذ ویزای تحصیلی هلند برای ایرانیان امری دشوار و پیچیده میباشد پیشنهاد میشود اینکار را حتما به کارشناسان و وکلای این حوزه واگذار کنید .

ویژگی ها و مزایا کشور هلند برای تحصیل

هلند کشوری است کوچک از قلمروهای پادشاهی هلند در شمال غربی اروپا با ۱۷٫۱ میلیون نفر جمعیت که پایتخت آن شهر آمستردام است کشور گل لاله و سرزمین آسیاب بادی از معروف‌ترین لقب‌های هلند است.هلند کشوری است بسیار کم‌ارتفاع و هموار، به‌طوری‌که حدود ۲۶ درصد از مساحت آن و ۲۱ درصد از جمعیت آن در زمین‌هایی زیر سطح دریاهای آزاد زندگی می‌کنند.حدود ۵۰ درصد از سرزمین هلند نیز تنها یک متر بالاتر از سطح دریا جای گرفته‌است.

مزایا دریافت ویزا تحصیلی هلند

تحصیل در کشور هلند دارای مزایا و ویژگی های بوده که برای متقاضیان اخذ ویزا تحصیلی شاید گزینه ای جذاب و دارا اهمیت بشمار آید . در این بخش مزایای ویزای تحصیلی هلند را بررسی میکنیم :

_ اجازه کار به کلیه دانشجویانی که در حال تحصیل در هلند هستند

_ سیستم آموزشی شناخته شده تقریبا در تمام جهان

_ امکان همراهی خانواده در حین تحصیل دانشجو در کشور هلند

_ حقوق شهروندی مشابه شهروندان هلند مثل بیمه

مدت زمان دریافت ویزا تحصیلی هلند ؟

مدت زمان دریافت ویزای تحصیلی هلند بطور مستقیم بستگی به مدارک و مستندات و شرایط متقاضی دارد و بطور متوسط مدت زمان اخذ ویزا تحصیلی هلند بین 4 ماه لغایت 9 ماه میباشد ، این مدت  درصورتیکه متقاضی در تمام مراحل کار همکاری لازم را داشته باشد و مدارک مورد نیاز و لازم جهت اخذ ویزا تحصیلی هلند را بتواند سریع تر اماده کند ، تا 4 کاهش یافته و قابل انجام است . متقاضیان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدت زمان لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی هلند میتوانند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

کالج ها و دانشگاه های معروف هلند بمنظور اخذ ویزا تحصیلی

کشور هلند بعنوان کشوری است که دارای چندیک کالج و دانشگاه معروف در رشته های مختلف بوده و بسیار مورد توجه و علاقه دانشجویان سایر کشور ها قرار گرفته است ، در این قسمت قصد داریم معروف ترین و بهترین دانشگاه های کشور هلند را بر اساس درجه علمی و رتبه جهانی بررسی و معرفی نماییم .

درصورتیکه در انتخاب دانشگاه و کالج در کشور هلند دارای ابهام هستید و انتخاب دانشگاه یا کالج شما را سردرگم نموده میتوانید بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب دانشگاه در کشور هلند با کارشناسان مجموعه ثبتا ارتباط برقرار کنید .

1- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه آمستردام هلند

2- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه وریج آمستردام هلند

3- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه صنعتی دلفت هلند

4- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه صنعتی آیندهوون هلند

5- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه خرونینگن هلند

6- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه لیدن هلند

7- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه ماستریخت هلند

8- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه اوپن هلند

9- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه رادبود نیمخن

10- اخذ ویزا تحصیلی بمنظور ادامه تحصیل در کالج و دانشگاه دانشگاه اراسموس روتردام هلند

اخذ مشاوره بمنظور دریافت ویزا تحصیلی هلند

مشاوره در زمینه ویزای تحصیلی هلند یکی از موضوعاتی است که با توجه به شرایط و موقعیت کشور هلند نیازمند تجربه ، تخصص و علم در این حوزه میباشد و هرگونه اقدام خودسرانه موجب تلف شدن وقت و زمان متقاضی و در نهایت ریجکت شدن درخواست متقاضی میشود ، لذا اکیدا پیشنهاد میشود قبل از هرگونه اقدام از مشاوره متخصص در این حوزه کمک بگیرید ، کلیه متقاضیانی که قصد اخذ ویزای تحصیلی هلند را دارند میتوانند بمنظور دریافت مشاوره تخصصی در زمینه ویزای تحصیلی هلند با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایند .

سوالات متداول در زمینه ویزا تحصیلی هلند

مدت زمان لازم جهت دریافت ویزا تحصیلی هلند بین 4 الی 9 ماه میباشد که متناسب با شرایط متقاضی این مدت قابل تغییر است .
بمنظور رزرو وقت مشاوره در حوزه ویزا تحصیلی هلند میتوانید در ساعات اداری با کارشناسان موسسه ثبتا تماس حاصل نمایید .
هزینه دریافت ویزا تحصیلی هلند با توجه به شرایط متقاضی و همچنین شرایط کشور مقد از 8 الی 20 هزار دلار متغییر میباشد .

بمنظور عقد قرارداد میتوانید به دو صورت اقدام نمایید :

1- عقد قرارداد بصورت الکترونیک و غیر حضوری از طریق سامانه هوشمند قراردادها

2- عقد قرارداد بصورت حضوری و مراجعه به موسسه .

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب