تحصیل در کشور کره جنوبی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه تحصیل در کشور کره جنوبی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات تحصیل در کشور کره جنوبی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

تحصیل در کشور کره جنوبی
تحصیل در کشور کره جنوبی

تحصیل در کشور کره جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به تحصیل در کشور کره جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور تحصیل در کشور کره جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

تحصیل در کشور کره جنوبی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور تحصیل در کشور کره جنوبی

شروط و الزامات تحصیل در کشور کره جنوبی

مراحل تحصیل در کشور کره جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور تحصیل در کشور کره جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل تحصیل در کشور کره جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور تحصیل در کشور کره جنوبی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

تحصیل در کشور کره جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام آموزشی

نظام آموزش و پرورش در کشور کره جنوبی هم توسط مدارس دولتی و هم توسط مدارس خصوصی ارائه می‌شود. هر دو مدرسه از سمت دولت از لحاظ مالی تامین می شوند؛ اگرچه مقدار هزینه دریافتی کمک‌های مالی مدرسه های خصوصی از سمت دولت بسیار کمتر از مدارس دولتی است. 

در حال حاضر برخی از مراکز دانشگاهی کشور کره جنوبی برنامه‌هایی را برای آغاز همکاری دانشگاه ها برای ارائه برنامه‌های محیط زیستی و آموزش زبان تدارک دیده‌اند.

کشور کره جنوبی یکی از بهترین کشور های عضو OECD در حوزه سواد خواندن، ریاضیات و علوم است. میانگین نمره دانش آموزان این کشور ۵۴۲ است. همچنین این کشور توانسته است به بزرگترین نیروی کار در جهان تبدیل شود. 

نظام آموزشی کشور کره جنوبی بسیار حساس و دقیق است. در رتبه بندی ریاضی و علوم، رتبه دانشجویان سال ۲۰۱۴ که توسط سازمان همکاری اقتصادی و توسعه بیان شد، کشور کره جنوبی پس از سنگاپور در رتبه دوم قرار داشت.

کنفرانس های علمی در کره جنوبی

کشور کره جنوبی یک کشور جوان با اقتصاد رو به رشد است. این کشور به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کشور مدرن است و بنابراین یک پلتفرم پیشرفته را برای برنامه ریزی و اجرای برنامه های خود و تبدیل آنها به واقعیت ایجاد کرده است.

 امروزه با سرمایه گذاری بیشتر در زمینه های علمی تحقیق و توسعه توانسته‌اند نیاز روز افزون مدرنیزه شدن را در بخش های اجتماعی امنیتی علمی و اقتصادی برطرف سازند. 

همچنین نیاز به سیستم عامل هایی نظیر کنفرانس ها و کارگاههای آموزشی و همچنین برگزاری رویدادهایی که به صورت جهانی بتوانند راهکارهای موثری در رسیدن به اهداف اجرا کند در نظر گرفته شده است.

شرکت در آزمون های بین المللی در کره جنوبی

یکی از آزمون های مهم در کشور کره جنوبی آزمون سائونگ  است. این آزمون هرسال در نوامبر در کشور کره جنوبی برگزار می شود و دانشجویان متقاضی از همه کشورها می توانند در آن شرکت کنند. 

در زمانی که آزمون برگزار می شود همه ادارات دولتی، بازار سهام، بانک ها یک ساعت دیرتر مشغول به کار می شوند. این آزمون حدود 8 ساعت طول خواهد کشید و برگ برنده ای برای ورود به دانشگاه های برتر کشور کره جنوبی خواهد بود.

تحصیل در کشور کره جنوبی

تحصیل رایگان در کره جنوبی

ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های کشور کره جنوبی هیجان انگیز است. تحصیل در این کشور، فرصت‌های بی‌نظیری را در اختیار دانشجویان قرار می دهد تا بتوانند به بهترین نحو در آینده‌ خود موفق شوند. تحصیل در کره جنوبی به عنوان یک زندگی دانشجویی در مرکز اقتصادی و فناوری در کنار یک فضای مدرن با طبیعت منحصر به فرد، فرصت عالی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهد. 

نظام آموزشی کشور کره جنوبی در جهان، شهرت زیادی دارد. تحصیل رایگان در کشور کره جنوبی شامل استفاده از مزایای بورسیه تحصیلی و بورسیه تحصیلی مالی هستند که به دانشجویان متقاضی ادامه تحصیل در کره جنوبی اعطا می شود.

هزینه های دانشگاه های دولتی کره جنوبی در هر نیم ترم تحصیلی محاسبه می شود و حدود ۴ هزار دلار خواهد بود. این هزینه برای دانشگاه های خصوصی تا حدود ۵۰۰۰ دلار نیز گزارش شده است. حداقل هزینه زندگی دانشجویی در هر ماه ۱۲۰۰ دلار است.

این هزینه ها شامل هزینه اجاره یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر، هزینه حمل و نقل، هزینه خوراک، سرگرمی و غیره است. البته اگر دانشجویان بخواهند در پانسیون، یک اتاق دانشجویی مجزا اجاره کنند، هزینه های زندگی ماهانه افزایش بیشتری خواهد داشت. کسانی که واجد شرایط بورسیه تحصیلی باشند می توانند شهریه دانشگاه خود را از طریق بورسیه تحصیلی تامین کنند.

خدمات بانکی و مالی برای دانشجویان در کره جنوبی

دانشجویان در کشور کره جنوبی باید برای تسهیل امور پرداخت هزینه های زندگی و شهریه های دانشگاه و خوابگاه، یک حساب بانکی افتتاح کنند. 

با استفاده از یک حساب بانکی در طول مدت تحصیل، دانشجویان می‌توانند در زمان مورد نیاز از تسهیلات بانکی برای دریافت وام دانشجویی استفاده کنند.

معادل سازی مدارک در کره جنوبی

دانشجویانی که از دانشگاه های کشور کره جنوبی فارغ‌التحصیل می شوند می توانند بدون معادل سازی مدرک در دانشگاه های اروپایی ادامه تحصیل دهند. 

مدارک رشته های دانشگاهی مختلف در دانشگاه کره جنوبی از نظر مدرک توسط وزارت علوم و فناوری ایران نیز به تأیید رسیده اند. به همین دلیل است که تحصیل در کشور کره جنوبی برای دانشجویان ایرانی نیز امکان پذیر است. 

مدارک دانشگاه های کشور کره جنوبی توسط بسیاری از موسسه های جهانی و وزارت علوم در سایر کشورها به تایید رسیده است؛ حتی برخی از دانشگاه ها مانند دانشگاه ملی سئول و دانشگاه یونسی در حال گسترش فعالیت های خود برای پذیرش دانشجویان آمریکایی هستند. 

برنامه های آینده دولت کره جنوبی برای پذیرش دانشجو در کشور کره جنوبی تا سال ۲۰۲۰ تا حدود ۲۰ هزار دانشجوی بین المللی گزارش شده است. اکثر دانشگاه های این کشور نیز به تایید دانشگاه وزارت علوم ایران رسیده است.

آزمون های ورودی مقاطع مختلف در کره جنوبی

در کشور کره جنوبی یک آزمون واحد با موضوع سنجش علمی برای متقاضیان ورود به دانشگاه برگزار می‌شود. این آزمون با عنوان CSAT یا به اصطلاح College Scholastic Ability Test نامیده می شود و یک سیستم سنجش علمی است. 

آزمون ورودی CSAT، یک آزمون استاندارد است که دانشجویان برای ورود به دانشگاه های کشور کره جنوبی باید در آن موفق شوند. این آزمون به طور رسمی از سال ۱۹۹۴ پایه‌گذاری شد. قوانین جالبی در روز برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها در کشور کره جنوبی برقرار می‌شود؛ تمام معابر عمومی، مسیر حرکت اتوبوس ها، مترو و یا پرواز هواپیماها با برنامه و طی زمان بندی خاص اجرا می شوند. 

در روز برگزاری آزمون ورودی در این کشور، پروازهای شرکت های هواپیمایی، لغو می شوند تا سروصدای هواپیماها مزاحم آزمون ‌دانشجویان نباشد؛ همچنین ترافیک شهری نیز به خوبی کنترل می شود تا سروصدای مزاحمی ایجاد نگردد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب