اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در چین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در چین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در چین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در چین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در چین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در چین

افتتاح حساب بانکی در چین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در چین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در چین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در چین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در چین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در چین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در چین

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در چین

مراحل افتتاح حساب بانکی در چین

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در چین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در چین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در چین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در بانک چین

بدون شک برای افرادی که قصد مهاجرت یا دریافت اقامت در کشور چین را دارند اولین و مهم ترین گام، افتتاح حساب بانکی در چین است. با توجه به تحریم های جهانی علیه کشورمان، برای ایرانیانی که قصد سفر به کشورهای خارجی و به خصوص چین را دارند، افتتاح حساب بانکی در این کشور یک امتیاز به شمار می رود.

 تیم متخصصان ثبتا در این مقاله سعی داشته تا تمامی موارد مرتبط با افتتاح حساب بانکی در چین اعم از شرایط و نحوه افتتاح حساب بانکی و بانک های معتبر در چین را به صورت کامل تشریح کند.

شرایط افتتاح حساب بانکی در چین

به طور کلی افتتاح حساب بانکی در چین پیچیدگی خاصی ندارد ولی این فرایند زمانبر است. نکته اصلی یافتن شعبه بانکی در چین است که تجربه کار با خارجی ها را داشته و خواستار پذیرش ویزای خاص یا اجازه اقامت شما باشد. 

البته در این بین برای افرادی که قصد تاسیس شرکت در چین یا تجارت با این کشور را دارند انتخاب بانک مناسب تاثیر زیادی در روند کاری آنان دارد و با افتتاح حساب یک فرد خارجی عادی متفاوت است. همانند افتتاح حساب بانکی در هر جای دنیا، برای افتتاح حساب ابتدا از شما این سوال را می پرسند که هدف شما از افتتاح حساب بانکی در چین چیست؟ هدف از این سوال جلوگیری از پولشویی است.

3 مرحله آسان برای باز کردن یک حساب بانکی چینی

آماده سازی می تواند به دو شاخه ساده تقسیم شود: انتخاب بانک خودتان و جمع کردن مدارک مورد نیاز.

کدام بانک چینی را باید انتخاب کنم؟ همان طور که قبلا گفتم، مهم ترین عامل که زمان انتخاب بانک باید درنظر گرفت امکانات بانک است. بانک چین بزرگترین بانک در چین است، ولی اغلب ایرانیان با بانک کشاورزی چین یا abc بانک همکاری میکنند

برای باز کردن یک حساب بانکی چینی، شما لازم است یک پاسپورت و هم چنین پول داشته باشید، حساب شما به شعبه خاصی که در آن حساب باز کرده اید وصل است. بنابراین اگر شما نیاز دارید رمز PIN خودتان را عوض کنید، سرقت کارت را اعلام کنید یا اموری از این موارد، لازم است که به همان شعبه خاص مراجعه کنید. یک دلیل دیگر برای اینکه بانکی در نزدیکی خود انتخاب کنید

افتتاح حساب بانکی در چین

مراحل و مدارک لازم برای افتتاح حساب بانکی در چین

مراحل افتتاح حساب بانکی در چین را می توان به طور خلاصه در 5 مرحله به شرح ذیل به شمار آورد:

 • انتخاب بانک در چین
 •  آماده سازی مدارک لازم
 •  اطلاع از جزییات خدمات بانک مورد نظر
 •  اطلاع از قوانین مالیات در چین و کارمزد خدمات بانکی
 • امضای قرارداد و استفاده از حساب بانکی
 

همانند افتتاح حساب در هر کشوری، برای افتتاح حساب بانکی در چین نیز مدارکی مورد نیاز است که بسته به نوع بانک ها این مدارک متفاوت می باشند ولی به طور معمول مدارک زیر برای این کار لازم می باشند.

 •  اثبات اینکه کسب و کار شما به درستی ثبت شده است. به عنوان مثال داشتن پروانه کسب معتبر، گواهینامه های ثبت مالیات و اساسنامه (برای حساب های تجاری)
 • لیست اسامی مدیران و جزییات شرکت (برای حساب های تجاری)
 • ارائه مدارک هویتی نمایندگان قانونی شرکت
 • بسته به نوع حساب، باید هدف از افتتاح حساب را اعلام نمایید

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب در بانک چین

 چه باور کنید یا نه، تنها چیزی که شما لازم است زمان افتتاح یک حساب جدید با خود به بانک بیاورید یک پاسپورت است. آن ها ممکن است از شما ته حساب کوچک 10-20 RMB بخواهند و برخی از بانک ها ممکن است شمار مجبور به پرداخت هزینه برای کارتی که به شما می دهند کنند، بنابراین حدود 40 RMB برای احتیاط بیاورید.

استفاده از حساب بانکی چینی

چند روش متفاوت وجود دارد که شما می توانید از حساب بانکی و کارت یونیون پی چینی خودتان استفاده کنید و هرکدام ممکن است عملکرد های خاصی را نیاز داشته باشند.

استفاده از عابربانک: این آسان ترین روش استفاده از حساب بانکی است. شما می توانید پول را از خودپرداز بیرون بکشید و حتی در برخی از این خودپرداز ها پول به حساب واریز کنید.

انجام خرید اینترنتی: اگر شما به فکر خرید لوازم از Taobao یا دیگر فروشگاه های اینترنتی چینی هستید، لازم است که هنگام افتتاح حساب بصورت ویژه ای از آنها بخواهید بانکداری اینترنتی را برای شما فعال کنند. در غیر اینصورت، کارت شما برای خرید اینترنتی کار نخواهد کرد.

انتقال پول: هر شعبه ای دستور العمل انتقالی خود را دارد، بنابراین از بانک خود، بصورت خاص چیزی را که لازم دارید بخواهید. بانک من یک توصیف دقیق (به انگلیسی) از مراحل کار، پرینت گرفت که شامل نام خاص بانک واسطه نیز می شد.

مزایای حساب بانک چین

 • امنیت مالی 
 • خرید آنلاین از کلیه فروشگاه های چینی 
 • شارژ کردن موبایل 
 • پرداخت و دریافت انتقالات مالی

و استفاده از تمامی خدمات بانکی اینترنتی در چین برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ثبتا در تماس باشید.

فهرست مطالب