امروز مورخ: ۰۴ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در روسیه

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در روسیه را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در روسیه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در روسیه فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در روسیه

شروط و الزامات امور حقوقی در روسیه

مراحل امور حقوقی در روسیه

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در روسیه میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در روسیه را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در روسیه هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در روسیه

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در روسیه

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، راه حل های حقوقی بین المللی و محلی را برای مشتریان خود در هنگام مشارکت در پروژه های فرامرزی ارائه می دهد. این تیم حقوقی در روسیه شامل وکلای با تجربه حقوقی محلی و بین المللی است. تیم ثبتا شامل مشاورانی و وکلایی با تحصیلات عالیه حقوق است که در امور حقوقی در روسیه فعالیت می کنند.

ثبتا به مشتریان در مورد مسائل مختلف شرکت های تجاری ، اشتغال ، مهاجرت ، ارز و حقوق مالکیت معنوی مشاوره می دهد.  ضمن آنکه تجربه عملی و روابط کاری با سایر واحدهای تجاری به این موسسه کمک می کند تا راه حل های پیچیده و با ارزشی افزوده را برای مشتریان خود در زمینه مسائل حقوقی ارائه نمایند.

وکلای برجسته در امور حقوقی در روسیه

وکلای ثبتا با کارشناسان در حوزه های مختلف و امور حقوقی در روسیه مشاوره و همکاری نزدیک دارند. آنها بر روی پروژه های محلی و بین المللی کار می کنند و با تمرکز بر دانش منحصر به فرد مربوط به بخش های مختلف ، به طور فعال در این حوزه ها برای ارائه راه حل های مناسب، شرکت می کنند.

به طوری که وکلای ثبتا ، به عنوان یک موسسه حقوقی پیشرو در سراسر کشور جهت ارائه خدمات حقوقی به مشاغل شناخته می شوند. امروزه وکلای مجرب موسسه حقوقی ثبتا ، از مشتریان در سراسر روسیه پشتیبانی می کنند. شما نیز می توانید برای دریافت راهنمایی های لازم در خصوص مسائل حقوقی خود در روسیه، با کارشناسان این موسسه حقوقی در تماس باشید.

اهداف موثر در امور حقوقی

این موسسه حقوقی، همواره هدف خود را در توسعه و کمال جامعه حقوقی در روسیه گذاشته و در خط مقدم فعالیت قرار گرفته است. همچنین متخصصانی در شاخه های مختلف همچون مدیریت و حسابداری ، امنیت و فناوری در بهترین کیفیت به نفع مشتریان کار می کنند. به گونه ای که در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان خود در هر منطقه ای از روسیه کمک کرده و با منابع تمام و به طور کامل در خصوص امور حقوقی در روسیه ، برای جلسات دادگاه آماده می شود.

در طول سالها کار موثر ، این تیم تعداد زیادی از دعاوی پیچیده و چالش برانگیز را برنده شده است. وکلای خدمات منطقه ای همچنین توانسته اند از بسیاری از تعقیب های جنایی غیرقانونی جلوگیری یا متوقف کرده و احکام بی گناهی را اخذ کنند. وکلای این شرکت دارای تجربه گسترده ای از نمایندگی حقوقی در بالاترین نهادهای قضایی مانند دادگاه قانون اساسی ، دادگاه عالی داوری و دادگاه عالی فدراسیون روسیه هستند.

امور حقوقی در روسیه

تجربیات عالی در امور حقوقی در روسیه

موسسه حقوقی ثبتا، تجربیات گسترده ای در دفاع از حقوق و منافع شرکت های پیشرو صنعتی و تجاری روسیه ، گروه های مالی و صنعتی در بخش های مختلف اقتصاد دارد و در بسیاری از سرفصل های مهم ، مانند ورشکستگی شرکت داشته و نماینده منافع مشتریان در پرونده های ورشکستگی بانک ها بودند.

علاوه بر این ، این دفتر حقوقی، تجربه وسیعی از حمایت قانونی شرکت کنندگان در بازارهای مالی دارد. در واقع ، هدف اصلی ثبتا،  ایجاد مشارکت بلند مدت با مشتریان و ارائه خدمات حقوقی عالی است. خدمات امور حقوقی در روسیه برای همه مشتریان در هر کجا که هستند در دسترس است.

کمک به مشاغل در امور حقوقی

وکلای برجسته این موسسه ، به هر کار چالش برانگیزی در امور حقوقی در روسیه می پردازند و هنگامی که نتیجه غیرقابل پیش بینی به نظر می رسد یا ممکن است به نفع مشتری نباشد تیم وکلای ثبتا، برای حمایت از مشتریان خود و حل موثر مسائل، در آنجا حضور خواهند داشت. ضمن آنکه وکلای ثبتا از شرکت های خارجی پشتیبانی حقوقی کامل ارائه می دهند.

از ثبت نام اشخاص حقوقی گرفته تا پشتیبانی از کلیه عملیات تجاری دیگر را در دست اجرا دارند. تلاش گروه ثبتا این است که اطمینان حاصل کند که فعالیتهای مشتریان ،با تمام الزامات قانون روسیه مطابقت دارد، خطرات غیر ضروری را رد می کند و به دستیابی به اهداف تجاری تا حد ممکن کمک می کند. از همین روست که همیشه برای کارهای محوله راه حل های مشخص و کاربردی ارائه داده و وقت و پول مشتریان خود را برای نظرات و توصیه های نظری هدر نمی دهد.

تیم حقوقی حرفه ای در روسیه

وکلای موسسه حقوقی ، ثبتی و مهاجرتی ثبتا تجربه عملی گسترده ای را در روسیه به دست آورده اند و به بسیاری از مشتریان حقوقی و حقیقی خود خدمات مشاوره در امور حقوقی در روسیه را ارائه کرده اند. مشتریان ثبتا در همه اندازه ها و صنایع را شامل می شوند و وکلای برجسته و حرفه ای این موسسه، قادر هستند تا مطابق با منافع مشتریان، در تمامی حوزه های حقوقی، عمل کنند.

ثبتا همواره در تلاش است که با بهره مندی از تجربیات و تخصص لازم در این خصوص، به طور منظم کنترل کیفیت داخلی را انجام داده، پروژه های تکمیل شده را بررسی کرده و بازخورد مشتریان خود را پیگیری نماید تا بتواند اعتماد و اعتبار بدست آورده را همچنان در بهترین شکل خود حفظ نماید.

خدمات امور حقوقی در روسیه

شما می توانید طیف وسیعی از خدمات امور حقوقی در روسیه را از ثبتا دریافت کنید که تمام زمینه های عملی مورد نیاز شرکت ها برای مدیریت و توسعه مشاغل خود را پوشش می دهد. تمامی وکلای این دفتر حقوقی، تخصص حوزه خدمات خود را دارند که مشتریان می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. بنابراین هنگامی که مشتری با یکی از وکلا شروع به کار کند، به پایگاه دانش و خدمات تیم حرفه ای ثبتا نیز دسترسی خواهد داشت.

درخواست مشتری هرچه باشد، تیم فرامرزی متخصصان حقوقی ثبتا، همواره آماده پشتیبانی ، مشاوره و همکاری است. حوزه های مختلفی همچون بانکداری و امور مالی، بازارهای سرمایه ، ساخت و ساز و زیرساخت، حفاظت از داده ها، حل اختلاف و استخدام ، صنایع، بیمه و خدمات مالی، مالکیت معنوی، داوری بین المللی، تجدید ساختار و ورشکستگی، خرده فروشی و مصرف کنندگان، مالیات و مسائل آن، فن آوری را با استفاده از دانش و تسلط خود بر قوانین روسیه پیگیری خواهد نمود و راه حل های مناسب و عملی را پیشنهاد خواهد نمود.