امروز مورخ: ۰۴ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
page
post
اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

امور حقوقی در سنگاپور

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در سنگاپور را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در سنگاپور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در سنگاپور فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در سنگاپور

شروط و الزامات امور حقوقی در سنگاپور

مراحل امور حقوقی در سنگاپور

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در سنگاپور میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در سنگاپور را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در سنگاپور هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در سنگاپور

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در سنگاپور

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا در امور حقوقی در سنگاپور و در دعاوی مدنی و مسائل شرکت ها تخصص دارد. در حقیقت، در طول سالها فعالیت در این حوزه، مشتریان به شریک این موسسه تبدیل شده اند و رشد قابل توجه ثبتا، نشان دهنده کیفیت کار آن است. از این روست که توصیه می شود، هنگام مواجهه با مسائل حقوقی، با کارشناسان ثبتا مشورت نمایید.

این موسسه دریافته است که تنها زمانی موفق خواهد شد که مشتریان رضایت مندی لازم را داشته و بتوانند در چالش های ایجاد شده موفق شوند. از همین روست که در حوزه های مختلف خانواده، دفاع جنایی، اشتغال و کسب و کار و بسیاری دیگر از حوزه های مدنی و کیفری حضور داشته و توانسته است با ارائه راه حل های مناسب، در رفع مشکلات مشتریان موثر باشد.

مسائل مختلف در امور حقوقی در سنگاپور

ثبتا به مشتریان خود کمک می کند تا حقوق مورد نیاز خود را به نحو احسن و کارآمد در جلسات دادگاه زوجیت و دادگاه خانواده به دست آورند. این موسسه توانسته است در رابطه با طیف گسترده ای از امور حقوقی در سنگاپور و مسائل مربوط به کودکان و قوانین خانواده از جمله فرزندخواندگی ، طلاق ، درخواست های حضانت و دسترسی به کودکان ، دستورات حمایت شخصی  ، خشونت خانوادگی و تقسیم دارایی های زناشویی کمک نمایند

همچنین ممکن است مشتریان با مسائل جنایی روبرو شده باشند که شرایط بحرانی و پیچیده ای وجود داشته باشد که پس از احضار به دادگاه یا کلانتری برای پاسخگویی به اتهامات جنایی احضار شوند. در این شرایط، متقاضیان در خواست وکالت و مشاوره لازم است که که در دادرسی کیفری چه انتظاری داشته و چه چیزی را باید بیان کنند. اطلاع از اتهام و مجازاتی که در صورت محکومیت با آن روبرو هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است که وکلا آن را به خوبی انجام می دهند.

قانون اشتغال در امور حقوقی در سنگاپور

اقتصاد سنگاپور مانند همه جهان پر جنب و جوش است. به ناچار مسائل مربوط به اشتغال ممکن است بوجود آید. اخراج ناعادلانه ، تعدیل نیرو ، فسخ غیرقانونی ، موافقت نامه های محرمانه بودن و بندهای محدودیت تجاری تنها برخی از زمینه هایی هستند که ثبتا در آنها تخصص داشته و می تواند به مشتریان خود به خوبی کمک نماید.

البته  بهترین راه برای برخورد با این مسئله این است که اطمینان حاصل شود، قرارداد کار به تنهایی عادلانه است و ماهیت رابطه کاری را واقعاً منعکس می کند. با این حال، غیر معمول نیست که اختلافات شغلی ایجاد شود. به عنوان یک کارمند، باید بدانید که چه چیزی را امضا می کنید. یا اینکه آیا با شما ناعادلانه رفتار شده است. اما می توانید در امور حقوقی در سنگاپور در این حوزه، مشاوره های کاربردی را دریافت کنید.

امور حقوقی در سنگاپور

حوزه های مختلف حقوقی

در مسیرهای پرفراز و نشیب اداری و بانکداری و امور مالی، قراردادها، مشروطیت سرمایه گذاری، سند حقوقی بین المللی تشکیل کسب و کار  از جمله موارد اختلاف  توافقنامه های تجاری است که باید هنگام تنظیم آنها برای محافظت از حقوق شرکت به آن ها توجه داشت که این خود نیاز و دانش حقوقی وکلای با تجربه دارد که به امور حقوقی در سنگاپور تسلط کامل را داشته باشند.

در حقیقت ، قراردادهای تجاری یک شرکت بر روابط درون شرکت و روابطی که شرکت با سایر اشخاص دارد، حاکم است. یک قرارداد تجاری یک قرارداد الزام آور از نظر حقوقی است که در آن تفاهم بین دو یا چند طرف در مورد آنچه آنها موظف به انجام و آنچه از انجام آنها منع شده اند تعیین می شود.

همچنین بندهای اساسی حاکم بر خطرات و بدهی های طرفین و اقدامات طرفین در صورت بروز اختلاف تعیین می شود. عدم وجود موافقت نامه های تجاری کتبی یا توافقنامه های تجاری بد، اساس بسیاری از دعاوی گران قیمت است. عدم توجه مناسب به قراردادهای تجاری می تواند پرهزینه باشد و اغلب می تواند منجر به از بین رفتن یک تجارت شود.

داوری و اختلافات بین المللی

سنگاپور مرکز حل و فصل داوری ها و اختلافات بین المللی است. به عنوان مرکز تجارت، دارای مشاغل از سراسر جهان است که در سواحل خود تجارت می کنند. داوری و اختلافات بین المللی در فضای تجاری مدرن سنگاپور یک واقعیت است. داوری در سنگاپور می تواند تحت برنامه قانون داوری یا قانون داوری بین المللی انجام شود که امور حقوقی در سنگاپور را شامل می شود.

تخصص و تجربه موسسه حقوقی ثبتا در این زمینه به ویژه در مورد داوری های مرکز داوری بین المللی سنگاپور است که می تواند در رفع مسائل ایجاد شده در زمینه های ورشکستگی و بدهی و اعتبار و دیگر موارد موجود در این روند، کمک موثری بوده و راه حل های قانونی و کاربردی را ارائه نماید.

تجارت در امور حقوقی در سنگاپور

شاید در طول فعالیت حرفه ای خود به عنوان یک شرکت، با این واقعیت روبرو شوید که تجارت آنطور که باید عمل نکرده است و ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که گزینه های بازسازی یا ورشکستگی را در نظر بگیرید. ثبتا به شما در مورد موقعیت حقوقی شرکت خود اطلاع داده و عملی ترین و روشن ترین توصیه ها را در مورد گزینه های پیش رو در امور حقوقی در سنگاپور به شما ارائه می دهد.

همچنین می تواند در برخورد با طلبکاران ، مذاکرات را انجام داده و در صورت شکست همه چیز ، شما را برای تجدید ساختار شرکت یاری دهد. وکلای ثبتا با سایر متخصصان در این زمینه برای ارائه مشاوره جامع همکاری می کنند تا همه گزینه ها در این زمان حساس در اختیار شما قرار گیرد.

قوانین و امور حقوقی در خصوص داده ها

در طول این سالها ، مسئله داده های شخصی، بسیار مطرح شده است. قانون حفاظت از اطلاعات شخصی نگرانی فزاینده ای برای بسیاری از مشاغل ایجاد نموده است. از آنجا که حفاظت از داده های شخصی در جامعه شایع و مهم است، شرکت ها و افراد باید حقوق و تعهدات خود را در این خصوص درک کنند.

در صورتی که در این خصوص دچار مساله شده اید برای ردیابی مساله ایجاد شده در امور حقوقی در سنگاپور ، می توانید از تجربه و تخصص کارشناسان ثبتا بهره مند شده و برای حل این معضل ایجاد شده، بهترین راه حل موجود را بیابید و امنیت اطلاعات و داده های کسب و کار خود را حفظ کنید.