اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : امور حقوقی در آذربایجان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *امور حقوقی در آذربایجان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * امور حقوقی در آذربایجان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در آذربایجان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

فرم مشاوره / ثبت درخواست

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در آذربایجان

امور حقوقی در آذربایجان

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا یکی از بهترین شرکت های حقوقی در آذربایجان است که توسط وکلای حرفه ای و مشاوران مالیاتی با تجربه مناسب در شرکت های بزرگ محلی، شرکت های حقوقی و نهادهای عمومی مانند وزارت مالیات، بانک مرکزی و وزارت اقتصاد تأسیس شده است. امور حقوقی در آذربایجان در این موسسه، در طیف وسیعی از خدمات حقوقی، مالیاتی، حسابداری و مهاجرت و مشاوره حقوقی مربوط به آذربایجان ارائه می شود. در کنار کیفیت عملکرد شناخته شده،  دمات ثبتا ، عملی و سریع بوده و با هزینه های قابل مقایسه ارائه می گردد.

همچنین باید یادآور شویم که به عنوان یکی از شرکت های حقوقی برتر در آذربایجان، تجربه زیادی در زمینه ایجاد و راه اندازی مشاغل، معاملات تجاری مختلف ، قراردادهای تحت قوانین آذربایجان داشته و همچنین برتری قابل وصفی را در خدمات مالیاتی و مشاوره های مالیاتی با سایر شرکت های حقوقی بین المللی داشته است.

مشاوره امور حقوقی در آذربایجان

این موسسه حقوقی، در امور حقوقی در آذربایجان در خصوص شرکت ها نیز تخصص دارد. قرارداد و معاملات، از جمله پیش نویس قرارداد و مذاکرات در مقیاس بزرگ را قادر است تا ارائه نماید. همچنین، مشاوره در مورد الزامات مهاجرت آذربایجان برای شهروندان خارجی و مشاغلی که قصد مهاجرت به آذربایجان را دارند و مهاجران خارجی که در باکو کار می کنند، را برای شهروندان خواهد داشت.

مشاوره و برنامه ریزی مالیاتی و گمرکی،  خدمات حسابداری ، حقوق و دستمزد و منابع انسانی و خدمات نگهداری حقوق معنوی کتاب، حل اختلاف و جمع آوری بدهی در آذربایجان، مسائل مربوط به حقوق خانواده، از جمله مشاوره حقوق خانواده برای اتباع خارجی و مواردی که مسائل حقوق بین الملل خصوصی مطرح می شود، را می توانید به سادگی در ثبتا دریافت کنید. مشاوره اشتغال و اخراج ناعادلانه، سایر مشاوره های مربوط به تجارت و خدمات حقوقی و مالیاتی در آذربایجان را می توانید در بهترین کیفیت در ثبتا تجربه نمایید.

امور حقوقی در صنایع مختلف

ثبتا یک شرکت حقوقی دارای رتبه معتبر در آذربایجان است که خدمات مشاوره در صنایع مختلف را ارائه می دهد. تولید صنعتی، ماشین آلات، کشاورزی، صنایع غذایی، صنعت آموزش، صنعت خدمات، واردات و صادرات ، صنعت عمده فروشی و خرده فروشی و بسیاری دیگر را شامل می شود که می توانید در امور حقوقی در آذربایجان آن را دریافت کنید.

طیف گسترده ای از خدمات حقوقی را با تجربه متمایز در راه حل های شرکت و مشاوره در زمینه تجارت، بانک، امور مالی ، مجوزها ، مهاجرت و قانون کار دریافت می کنید. مجموعه مشتریان در جمهوری آذربایجان شامل شرکت های چند ملیتی به نمایندگی از نفت و گاز، مهمان نوازی، بانکداری، امور مالی، خرده فروشی ، داروسازی و سایر صنایع است.

امور حقوقی در آذربایجان

وکلای متخصص در امور حقوقی در آذربایجان

ثبتا با بهره مندی از متخصصین حقوقی در آذربایجان ، مشاوره های شایسته و درعین حال عملگرا در بسیاری از زمینه های حقوقی تجارت ملی و بین المللی را ارائه می دهد. متخصصان این دفتر امور حقوقی در آذربایجان ، راه حل های مناسب برای پروژه های سخت و معاملات پیچیده داخلی و بین المللی را ارائه می دهند که در سطح جهانی و محلی کاربرد خواهد داشت.

این موارد شامل شرکتهای کوچک و متوسط خانوادگی، شرکتهای سهامی خاص یا گروههای بین المللی شرکت، با خطوط خدمات تجاری، شرکتی ، استخدام و حقوق بازنشستگی و منابع انسانی است و بدین ترتیب، قادر است تا زمینه های حقوق تجارت را که برای مشتریان مهم است، پوشش دهد.

پرونده های مدنی در آذربایجان

با وکلای متخصص و با تجربه ، پرونده های جنایی و مدنی، برای بازیابی حقوقی مشتریان، تشکیل داده می شود و اختلافات در دادگاه های محلی یا از طریق داوری بین المللی حل می گردد. ضمن آن که بدهی ها را در آذربایجان جمع آوری می نماید که از جمله خدمات برجسته امور حقوقی در آذربایجان محسوب می شود و از اعتبار و اعتماد مشتریان به موسسه حقوقی ، ثبتی و مهاجرتی ثبتا نشان دارد.

ثبتا، خدمات حقوقی نمایندگی مربوط به مشتریان خود را در برابر شرکای تجاری آنها ، مقامات ایالتی، قوه قضائیه و دادگاه های ملی ارائه می دهد که در تمام مراحل رویه ای میانجی گری، داوری و تفویض دادگاه انجام می شود. وکلای دادگستری مجرب این موسسه که به عنوان عوامل جمع آوری بدهی های محلی عمل می کنند، اطلاعات وسیع تری از محیط کسب و کار محلی دارند و از بهترین رویکرد ممکن برای پرداخت به موقع مطالبات مشتریان و بازیابی بدهی های معوق اطمینان حاصل می کنند.

سیستم قضایی در آذربایجان

سیستم قضایی آذربایجان شامل یک سیستم دادگاه سه طبقه با چندین دادگاه تخصصی است. دادگاه های عمومی ردیف اول به پرونده های مدنی و کیفری با تمام شدت رسیدگی می کنند. در حال حاضر 86 دادگاه در آذربایجان وجود دارد. دادگاه های تجدیدنظر به تجدیدنظر خواهی از این قبیل دادگاه های بدوی در موضوعات حقوقی، بدون ارزیابی تعدادی از شواهد ، رسیدگی می کنند. در آذربایجان 5 دادگاه تجدید نظر با صلاحیت منطقه بندی قلمرو وجود دارد.

از دیگر مراجع در امور حقوقی در آذربایجان ، دیوان عالی کشور است که به بازیابی از دادگاه های تجدیدنظر رسیدگی می کند. دادگاه قانون اساسی آذربایجان به موارد نقض حقوق اساسی و همچنین تفسیر قوانین رسیدگی می کند. علاوه بر این، دادگاههای اداری و دادگاه های تجاری تازه تأسیس  در آذربایجان فعالیت می کنند. دادگاه های اداری صلاحیت رسیدگی به اختلافات مربوط به نهادهای عمومی یا مواردی از جمله تخلفات اداری را دارند. دادگاههای تجاری واجد شرایط رسیدگی به اختلافات تجاری و مالیاتی خواهند بود.

اقدامات امور حقوقی در آذربایجان

با وکلای حرفه ای ثبتا ، می توانید در خصوص امور حقوقی در آذربایجان، خدمات مناسبی را دریافت کنید. این موسسه می تواند به عنوان نمایندگی مشتریان در اختلافات با شرکای تجاری داخلی و خارجی عمل کرده و ارتباطات و مکاتبات مربوط به بدهی های پرداخت نشده را صورت دهد.

همچنین می تواند برای برنامه های بازیابی، شرایط پرداخت بدهی های معوق را بررسی کرده و یک رویکرد سفارشی برای جمع آوری بدهی بر اساس هزینه داشته باشد. این موسسه قادر است تا تنظیم اسناد رویه ای، مانند شکایت شاکی و اعتراضات متهم را در جریان اقدامات خود گذاشته و در جلسات دادگاه در کلیه موارد دادگاههای محلی حضور داشته باشد و ادعاها و استدلال های شفاهی در دادگاه را ارائه نماید.

Rate this page