اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : امور حقوقی در آلمان

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *امور حقوقی در آلمان * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * امور حقوقی در آلمان * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در آلمان * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
امور حقوقی در آلمان

امور حقوقی در آلمان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در آلمان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در آلمان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در آلمان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در آلمان

شروط و الزامات امور حقوقی در آلمان

مراحل امور حقوقی در آلمان

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در آلمان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در آلمان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در آلمان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در آلمان

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در آلمان

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، در سراسر آلمان و در سطح بین المللی فعالیت می کند. به عنوان یک شرکت حقوقی با خدمات کامل، مشاوره حقوقی جامعی را از یک منبع واحد در امور حقوقی در آلمان ارائه می دهد. مشتریان ثبتا را عمدتا افراد خصوصی و شرکتهای داخلی و خارجی از تمام بخشهای اقتصادی شامل می شوند. وکلای این دفتر حقوقی، تجربیات گسترده ای را در زمینه های مختلف حقوقی دارند و می توانند به زبان های انگلیسی و آلمانی کار کنند.

شاید به نظر برسد که هر موسسه حقوقی این را بیان می کند، اما ثبتا نشان داده است که در عمل کاملا متفاوت است. کمک به مشتریان در دستیابی به اهداف خود اولویت شماره یک این دفتر حقوقی است و ثبتا بسیار تلاش می کند تا این را در خدمات حقوقی خود نشان دهد. از سویی دیگر، وفاداری فوق العاده مشتریان قدیمی که سالها بر موسسه تکیه کرده اند، مهمترین معیار موفقیت این موسسه است.

وکلای برجسته در امور حقوقی در آلمان

ثبتا خدمات مشاوره حقوقی را به شرکت ها در زمینه های حقوق داوری بین المللی ، دعاوی تجاری و خصوصی ، املاک و حقوق شرکت ها ارائه می دهند. همه اعضای تیم از رویکرد مشاوره پیاده سازی استفاده می کنند که با ترکیبی از توصیه های متخصص، تحقیقات مناسب و استراتژی های قانونی تکمیلی متناسب با شرایط مشخص در امور حقوقی در آلمان،  خدمات خود را به مشتریان عرضه می دارند.

وکلا به شرکت ها کمک می کنند تا استراتژی های مناسب را برای حفاظت از رشد ایجاد کرده و به عنوان نمایندگی آ« ها در چالش های موجود عمل می کنند. وکلا می دانند که برخورد با کشورهای خارجی و قوانین خارجی می تواند برای مشاغل چند ملیتی بسیار مهم باشد. آنها به مشتریان در درک این قوانین و یافتن راه حل های مناسب کمک می کنند. آنها دریچه ای به اروپا در بازارها و مسائل حقوقی ارائه می دهند و مشتریان را در تمام موارد حقوق مدنی و اداری راهنمایی می کنند.

خدمات بین المللی در امور حقوقی

وکلا در محیطی صمیمی، محترمانه و به شدت حرفه ای مشاوره می دهند. آنها می توانند مشاوره حقوقی وسیع و جامعی را برای شرکت ها و افراد حقیقی در حوزه های مختلف امور حقوقی در آلمان ارائه می دهند و با سایر شرکت ها در میز معامله مذاکره می کنند. با توجه به گستردگی و عمق تجربه یافت شده، مشتریان می توانند در انواع مختلفی از معاملات شرکتی و خصوصی به طور موثر و موفق، نمایندگی شوند.

در حقیقت ، این یک موسسه حقوقی بین المللی است که در آلمان به طور گسترده فعالیت دارد. دسترسی ثبتا به سراسر اروپا و مدیترانه ، این موسسه را در موقعیتی مناسب قرار داده است تا در طیف وسیعی از مسائل فرامرزی به مشتریان خود کمک کند. ثبتا این ظرفیت را دارد که زیر یک سقف ، با موفقیت در بسیاری از حوزه های قضایی مختلف حرکت کند.

امور حقوقی در آلمان

حوزه های مختلف قضایی

این موسسه حقوقی، دارای صلاحیت و خدماتی است که به ندرت دیده می شود. وکلای مجرب ثبتا، ظرفیت ارائه مجموعه ای از خدمات متعهدانه را در امور حقوقی در آلمان دارند و تیم هایی از وکلای چند متخصص، چند زبانه در قوه قضاییه و به رسمیت شناختن همپوشانی مکرر تخصص مورد نیاز هنگام رسیدگی به درخواست پیچیده مشتریان خود، ایجاد شده است.

طیف وسیعی از خدمات موجود برای کمک به مشتریان خصوصی ، شامل طلاق پیچیده فرامرزی از جمله مسائل حساس پیرامون دسترسی به کودکان است، همچنین در مورد مسائل ارث بری مرزی ، املاک ، مهاجرت و صدمات شخصی کمک کند. وکلای تجاری ثبتا نیز، به طور مرتب با ادغام فرامرزی ، استقرار مجدد کسب و کار ، بانکداری و امور مالی به مشتریان کمک می کنند و همچنین یک تیم دعاوی قوی را شامل می شوند.

مشاوره های تخصصی در امور حقوقی در آلمان

یکی از بخش هایی که این موسسه بر روی آن تمرکز دارد، خدمات مشروط و برنامه ریزی املاک است. تخصص شامل وثیقه در آلمان ، گواهی وراثت ، دعاوی حقوقی ، مالیات در آلمان ، برنامه ریزی املاک برای مشتریان بین المللی، وصیت نامه و دیگر موارد از این حوزه است که با استناد به تجربه و تخصص خود در امور حقوقی در آلمان ، به خوبی راه حل های مناسب را ارائه کرده است.

تیم حقوقی چند زبانه شامل وکلای آلمانی است که دارای تخصص وکالت در زمینه برنامه ریزی املاک هستند. این موسسه همچنین با یک شبکه بین المللی از سراسر جهان، همکاری می کند. بنابراین نمایندگی و مشاوره افراد ، املاک ، موسسات عمومی و موسسات دولتی را با مهارت ، دانش و تخصص پیشرفته را حتی برای پیچیده ترین املاک چند قلمرو قضایی انجام می دهد.

تخصص وکلا در حوزه های مختلف

همچنین این موسسه حقوقی، به طور کامل در زمینه دفاع جنایی در امور حقوقی در آلمان تخصص دارد. وکلای این موسسه، وکلای مدافع هستند که بر حقوق مالیاتی کیفری و حقوق کیفری تجاری تمرکز دارند. وکلای دادگستری در همه زمینه های حقوق کیفری کلاسیک، از جمله تحقیقات جنایی، رسیدگی کیفری به دادگاه منطقه و دفاع در بازداشت پیش از محاکمه یا تجدید نظر به مشتریان خدمات رسانی می کنند.

به گونه ای که می توان گفت ثبتا، نماینده افراد ، متخصصان و شرکت ها است. تیم حقوقی استراتژی های دفاعی را بر اساس شرایط هر مورد توسعه می دهد و نمایندگی فردی را با تمرکز بر شایستگی، تجربه و اعتماد ارائه می دهد. شما نیز می توانید به سادگی، مشاوره های لازم را از کارشناسان مجرب ثبتا دریافت کنید.

کیفیت خدمات امور حقوقی در آلمان

این موسسه حقوقی، در امور حقوقی در آلمان و در سطح بین المللی مشاوره هایی در کیفیتی ممتاز ارائه می کند. هدف این تیم حقوقی، ارائه بهترین خدمات ممکن به مشتریان است. این دفتر ، از مشتریان با تمرکز بر کیفیت، قابلیت اطمینان و سرعت در حین کار برای حل مطلوب مسائل قانونی آنها پشتیبانی می کند.

این موسسه، تمرکز خود را در دفاع و نمایندگی خارجیان در برابر دادگاه های آلمان، دادستان ها و سایر مقامات تحقیقاتی مانند پلیس فدرال و محلی انجام می دهد. همچنین دفاع در مراحل استرداد و کمک در حین اجرای حکم را به منظور دستیابی به آزادی زودهنگام انجام می دهد.

Rate this page