اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : امور حقوقی در جمهوری چک

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *امور حقوقی در جمهوری چک * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * امور حقوقی در جمهوری چک * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در جمهوری چک * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
امور حقوقی در جمهوری چک

امور حقوقی در جمهوری چک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در جمهوری چک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در جمهوری چک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در جمهوری چک فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در جمهوری چک

شروط و الزامات امور حقوقی در جمهوری چک

مراحل امور حقوقی در جمهوری چک

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در جمهوری چک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در جمهوری چک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در جمهوری چک هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در جمهوری چک

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در جمهوری چک

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، یک دفتر حقوقی بین المللی است که در امور حقوقی در جمهوری چک فعالیت خود را گسترده است. حوزه های عملی این موسسه شامل قانون تجاری و شرکتی، ادغام و تملک، حقوق بین الملل خصوصی، املاک و مستغلات، سرمایه گذاری، دعاوی و داوری، قانون استخدام، قراردادها، داوری، حقوق خانواده، میراث و ارث است.

وکلا و متخصصان حرفه ای در این موسسه، دارای دانش و تجربه زیادی هستند و به خوبی در زمینه های تخصصی، مشاوره و راهنمایی های کاربردی و عملی را ارائه می نمایند. این موسسه، نماینده شرکت های ملی، چند ملیتی و جهانی، شرکت های تک مالکی و استارت آپ ها و افرادی است که به مشاوره های حقوقی نیاز دارند تا بتوانند بر مسائل ایجاد شده، مسلط شوند.

خدمات حقوقی در جمهوری چک

این موسسه، خدمات حقوقی را به زبان های چک و انگلیسی ارائه می دهد و در تلاش است تا برای مسائل روزمره و نیازهای حقوقی کوچک و بزرگ، با مشتریان همکاری طولانی مدت داشته باشد. رویکرد تیم حقوقی ارائه راه حل ها و تمرکز بر تلاش برای دستیابی به بهترین نتایج در امور حقوقی در جمهوری چک ، برای مشتریان است. از همین روست که در میان موسسات حقوقی برجسته و پیشرو چک قرار گرفته است.

ثبتا خدمات حقوقی را در تمام زمینه‌های حقوق تجاری، قراردادها، حقوق شرکت‌ها، دعاوی از جمله داوری، میانجیگری و ورشکستگی، قانون رقابت و قانون کار ارائه می‌کند. دستاوردها و تجربیات وکلای این موسسه، آن را در میان کارشناسان معرفی کرده است و مورد تقاضا در زمینه معاملات برون مرزی، داوری بین المللی و قوانین مالیاتی قرار می دهد.

وکلای برجسته در امور حقوقی در جمهوری چک

تیم ثبتا متشکل از وکلایی است که دارای تجربه، تخصص و مهارت لازم هستند. مشتریان این موسسه نیز، شرکت های چک و خارجی از بخش های مختلف اقتصادی هستند که می توان بانک ها، شرکت های تولیدی و مهندسی، ارائه دهندگان خدمات، شرکت های ساختمانی، شرکت های انرژی و غیره را در آن ها برشمرد که در امور حقوقی در جمهوری چک ، مشاوره و نمایندگی دریافت می کنند.

می توان گفت که ثبتا یکی از بزرگترین موسسات حقوقی در جمهوری چک با اختلاف قابل توجهی است و به طور کلی به عنوان موسسه پیشرو در منطقه شناخته می شود. این شرکت دارای وکلایی متخصص و با مهارت بالا است که در حوزه های تخصصی، بر اساس دانش و تجربه خود فعالیت می کنند.

امور حقوقی در جمهوری چک

تجربه و تخصص در خدمات حقوقی

این موسسه با سال ها تجربه در امور حقوقی در جمهوری چک ، همواره در حل و فصل مسائل تجاری و شخصی پیشگام بود و کارکنان آن تجربه بی‌نظیری در کمک به مشتریان در پروژه‌های مختلف فرامرزی دارند. در موسسه حقوقی ثبتا،  توجه به خدمات مشتری چیزی است که آن را متمایز می کند.

در حقیقت، همواره تقاضا و مسائل مشتری در اولویت اول است. بنابر این، تیم حقوقی ثبتا، به پاسخگویی و رعایت ضرب الاجل ها و تعهدات تکیه می کند. وکلا و کارکنان متعهد و خلاق این موسسه، کلیدهای موفقیت آن هستند. آنها بهترین افراد را جذب کرده و همین امر باعث شده است که تمامی وکلا، متخصصان و پرسنل ثبتا، تعهداتی نسبت به خدمات مشتری و بهبود مستمر دارند.

اهداف موثر در امور حقوقی در جمهوری چک

شاید بتوان گفت که ثبتا در بین شرکت های حقوقی در جمهوری چک ، منحصر به فرد است و از یک استراتژی تخصصی در امور حقوقی در جمهوری چک پیروی می کند که به افراد این امکان را می دهد تا در خط مقدم پیشرفت در زمینه های مربوطه خود باقی بمانند و عمق تخصص مورد نیاز در محیط تجاری پیچیده امروزی را توسعه دهند.

یکی از ویژگی‌های اساسی رویکرد این شرکت، گردآوری تیم‌های چند رشته‌ای از متخصصان در زمینه‌های مختلف به منظور مطابقت با خواسته‌های محیط کسب‌وکار امروز است. وکلای ثبتا، از طیف کاملی از خدمات حقوقی با کیفیت بالا برای مشتریان خود در شرایط یکسان حمایت کرده و مشاوره و راه حل های کاربردی را در اختیار ایشان قرار می دهند.

ضمن آنکه گستره خدمات ارائه شده به انتخاب مشتری بستگی دارد و ممکن است فقط شامل مشاوره یکباره و طراحی راه حل یا حل و فصل کلی موضوع باشد. ثبتا در تمام مراحل دادرسی و یا فقط در یکی از مراحل خود از مشتریانش نمایندگی می کند.

کارشناسان خبره در خدمات حقوقی

موسسه حقوقی ثبتا، متشکل از تیمی از کارشناسان برجسته در امور حقوقی در جمهوری چک ، با سالها تجربه در زمینه حقوق مالکیت معنوی است. به لطف تجربه و دانش آکادمیک گسترده ، این تیم، تجارت مشتریان خود را درک می کنند و می توانند یک استراتژی موثر، قابل درک و سریع برای محافظت و اجرای حقوق آنها پیشنهاد نمایند.

در این موسسه حقوقی پیشرو، وکلا به خوبی درک می کنند که موفقیت مجانی نیست. این موسسه، از تأثیر پیشرفت‌های تکنولوژیکی کنونی بر تمام حوزه‌های فعالیت‌های انسانی آگاه است و اعتقاد دارد که که مشاوره با کیفیت در جامعه اطلاعاتی، لزوماً نیاز به تخصص دقیق دارد. البته آنها مدعی نیستند که همه چیز را درک می کنند، اما اطمینان دارند که مزیت رقابتی آنها دانش عمیق حقوق مالکیت معنوی و تجربه چندین ساله در این زمینه است.

حوزه های مختلف در امور حقوقی در جمهوری چک

همچنین وکلای این موسسه، به مشتریان خود خدمات ثبت حقوق صنعتی  از قبیل علائم تجاری، طرح ها، ثبت اختراعات، تهیه کلیه اسناد قراردادی مربوط به واگذاری یا مجوزهای حقوق صنعتی را ارائه می دهند، با مسائل مربوط به قانون نرم افزار یا انتقال فناوری آشنا بوده و وقتی شرایط سخت می شود، کاملاً قادرند از حقوق موکلان خود در برابر مقامات و دادگاه ها دفاع نمایند.

مشتریان ثبتا در امور حقوقی در جمهوری چک ، شرکت های بزرگ و کوچک و افراد خصوصی هستند. اساس کار این موسسه، بر تماس شخصی وکیل با موکل بوده تا مطابق با اطلاعات وی در حل موثر مشکل تاکید کنند. بنابراین، ثبتا یک نماینده قوی است و موفقیت در پرونده و مسائل مشتری را در اولویت اول قرار داده است.

ثبتا علاوه بر نمایندگی از مشتریان خود در دادگاه ها و سایر مراجع، خدمات حقوقی دیگری مانند انجام مذاکرات، تنظیم نظرات و تحلیل های حقوقی، تهیه پیش نویس توافق نامه ها، آیین نامه ها و سایر اقدامات قانونی و همچنین کمک های حقوقی شرکتی را ارائه می دهد.

Rate this page