اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : امور حقوقی در عربستان سعودی

Rate this page
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *امور حقوقی در عربستان سعودی * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * امور حقوقی در عربستان سعودی * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * امور حقوقی در عربستان سعودی * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute
امور حقوقی در عربستان سعودی

امور حقوقی در عربستان سعودی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به امور حقوقی در عربستان سعودی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور امور حقوقی در عربستان سعودی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

امور حقوقی در عربستان سعودی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در عربستان سعودی

شروط و الزامات امور حقوقی در عربستان سعودی

مراحل امور حقوقی در عربستان سعودی

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در عربستان سعودی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در عربستان سعودی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور امور حقوقی در عربستان سعودی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

امور حقوقی در عربستان سعودی

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در عربستان سعودی

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، در زمینه های خاصی از  امور حقوقی در عربستان سعودی به ویژه حقوق تجارت و دعاوی حقوقی مشاوره می دهد. این موسسه، تجربه و درک عمیقی از محیط حقوقی در عربستان دارد که شامل مشاوره به مشتریان در مورد جنبه های مختلف حقوق عربستان می شود.

آگاهی عمیق تیم حقوقی از حقوق شرکت ها در عربستان سعودی و همچنین قوانین شرع و تجربه جامع حقوقی و عملی، این تیم را قادر می سازد تا مشاوره ها و راه حل های استراتژیک و تجاری را ارائه دهد. این شرکت به طور مداوم در حال توسعه روابط نزدیک با شرکت های حقوقی و مشاوران در حوزه های قضایی دیگر است تا بتواند به شرکت ها و افرادی که در عربستان سعودی به دنبال خدمات مشاوره حقوقی هستند، کمک نماید.

حوزه های مختلف امور حقوقی در عربستان سعودی

موسسه حقوقی ثبتا قادر به ارائه خدمات و امور حقوقی در عربستان سعودی با منافع خارج از کشور و همچنین شرکت های بین المللی است که به دنبال حمایت قانونی از مشاغل خود در عربستان هستند. از همین روست که توصیه های عملگرا و متمرکز بر نتیجه را ارائه داده و بر روند صحیح و بسیار کارآمد پرونده ها ، از نظر زمان و هزینه تمرکز کرده است.

این یک موسسه پویا و بازار محور است که طیف کاملی از خدمات را در پروژه های شرکتی، تجاری، حل اختلاف و بازارهای سرمایه ارائه می دهد. طیف متنوعی از مشتریان ثبتا، شامل مشاغل چند ملیتی و محلی است که از مشاوره عمل گرایانه که شامل قانون شرکت ها ، قانون بازار سرمایه ، قانون دعاوی و سایر قوانین مربوط به تجارت است، بهره مند می شوند.

وکلای برجسته در امور حقوقی

این موسسه از وکلای واجد شرایط که از دانش فنی و صنعتی برخوردارند، تشکیل شده است و دارای دانش عمیق محلی برای پیش بینی مشکلات، ارائه راه حل ها ، ارائه مشاوره های پیشرفته و بیشتر از همه کمک به مشتریان خود در بهترین کیفیت است. علاوه بر این، دارای ارتباط موثر  با شرکت های حقوقی بین المللی برجسته است تا اطمینان حاصل کند که نیازهای مشتریان خود را در جهت امور حقوقی در عربستان سعودی برآورده می کند.

موسسه حقوقی ثبتا با خدمات کامل به مشتریان داخلی و بین المللی خدمات رسانی می کند. حوزه های عملی همچون امور مالی و بانکداری اسلامی ، محیط زیست و انرژی (نفت و گاز) ، املاک ، دعاوی و حل اختلاف ، امانت ها و موسسات خیریه ، فناوری ، علائم تجاری ، طلاق و حقوق خانواده ، قراردادها ، اسناد رسمی و خدمات ترجمه و موارد دیگر را در برنامه کاری خود دارد.

امور حقوقی در عربستان سعودی

عملکردی عالی در خدمات حقوقی

این تیم حقوقی بر توسعه راه حل های خلاقانه و مقرون به صرفه تمرکز می کند که برای تحقق اهداف مشتریان و حصول نتایج مطلوب در امور حقوقی در عربستان سعودی ، طراحی شده است. دفتر حقوقی با هدف ارائه خدمات حقوقی بسیار حرفه ای به مشتریان به گونه ای متفاوت که ترکیبی از تجربه عملی و دانش حقوقی از قوانین عربستان سعودی و قوانین شورای همکاری خلیج فارس است، ایجاد شده است.

دفتر حقوقی ثبتا، با تعهد و تمرکز بر روی پرونده های مشتریان خود وکالت می کند و به طور موثر خدمات جامع و حمایتی را از طریق وکلای مجرب خود در همه زمینه ها ، ارائه می دهد. در این راستا، در جهت حل مسائل و مشکلات ایجاد شده، به شکلی قانونی با ادارات، دستگاههای قضایی و همچنین تمام ادارات دولتی و نیمه دولتی ارتباطات خود را خواهد داشت.

مشاوره امور حقوقی در عربستان سعودی

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، به دنبال ارائه خدمات امور حقوقی در عربستان سعودی و مطابق با الزامات مشتریان برای دستیابی به ثبات حقوقی، رعایت عدالت و پیشرفت حرفه وکالت به شیوه ای مناسب و در عین حال ارائه خدمات حقوقی بسیار حرفه ای است. از همین روست که قادر است به طور موثر مشاوره حقوقی را توسط تعدادی از وکلا و مشاوران مجرب خود ارائه دهد.

بنابراین مشتریان این دفتر حقوقی، نه تنها از برتری ثبتا در زمینه ارائه مشاوره حقوقی مرتبط با قوانین عربستان سعودی آگاه هستند، بلکه از درک کامل روند کار و چالش ها و تغییرات و به روز رسانی های آن بهره مند می شوند. این روند می تواند در پروسه های کوتاه مدت و یا طولانی مدت پرونده ها خود را نشان دهد. شما نیز می توانید برای حل مسائل حقوقی خود از قبیل پرونده های مدنی ، کیفری، جنایی و غیره، از خدمات و تجربه ثبتا استفاده نمایید.

مشاوره در خصوص قوانین تجاری

در جهت انجام امور حقوقی در عربستان سعودی ، این موسسه دارای سابقه طولانی در نمایندگی از مشتریان ملی و چند ملیتی بوده و در خصوص پرونده های مربوط به بانک ها و سایر موسسات مالی ، پرونده های مربوط به مسائل خانواده و ارثیه و دیگر موارد بوده است که این تجربه باعث شده است تا بتواند دسترسی به راه حل های مناسب برای عبور از چالش های ایجاد شده را بیابد.

وکلای برجسته این موسسه با تحصیلات و تخصص بالا، در خصوص قراردادهای دولتی تخصص داشته و می توانند مشاوره های لازم را در خصوص انواع اختلافات ایجاد شده در قوانین تجارت و کار و اشتغال، ارائه کنند. آن ها دارای تجربیات تجاری و قوانین تجاری بزرگ بوده و راهنمایی های مفید و کاربردی را به مشتریان و شرکت های بزرگ و نوپا ارائه می نمایند.

حوزه های مختلف در امور حقوقی در عربستان سعودی

گروه مشاور در ثبتا، به مشتریان خود در مورد سوالات و مسائل ایجاد شده کمک و مشاوره می دهد و در کنار مشتریان خود در حوزه امور حقوقی در عربستان سعودی و در جهت قوانین تجاری بوده و در تدوین و تنظیم موافقت نامه های متنوع با شرکای خود به ویژه در زمینه توزیع ، مجوز و عملیات خرید و فروش در مشارکت می کند.

همچنین آنها را در تمام مراحل مذاکره نمایندگی می کند و از ابزار قانونی کافی اطمینان می دهد تا از پیشرفت این مذاکرات اطمینان حاصل کنند. ضمن آن که با توجه به تخصص و تمرکز خود بر روی حوزه های مختلف، می تواند توافقنامه های مربوط به یک پروژه تعریف شده را مورد بحث و ثبت قرار دهد و در حل و فصل مناقشات تجاری و یا در زمینه آشتی تجاری و داوری مورد نیاز تجارت بین المللی، اقدامات لازم را انجام دهد.

Rate this page